Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Delaware

University of Delaware

University of Delaware

مقدمه

جرات به درخشش

دانشگاه دلاور به تعالی در کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش، پژوهش و خدمات متعهد است.

از ریشه های آن به عنوان یک آکادمی خصوصی در 1،743 امروز نهاد، دانشگاه فن آوری های پیشرفته تحقیقات فشرده با تاثیر جهانی است. بیا به ما ملحق شو.

داستان ما فارغ التحصیلان ما به داستان ما موفقیت - از کلاس اول که شامل سه امضا کنندگان اعلامیه استقلال و از امضاکنندگان قانون اساسی به یک دانشمند برنده جایزه نوبل، یک طراح رقص برنده جایزه تونی و معاون رئيس جمهور فعلی آمریکا ایالت ها.

علمی برجستهی ما شامل نویسندگان شناخته شده در سطح بین المللی، دانشمندان و هنرمندان. دولت از هنر و امکانات حمایت از فعالیت های علمی، پژوهش و خدمات UD است.

زندگی در محوطه استقبال - غنی شده با سخنرانان مهمان برجسته، NCAA بخش من دو و میدانی، سازمان 300 به همراه دانش آموز مشغول، کنسرت ها و دیگر هنرها و فعالیت های فرهنگی بین دانشکده.

علاوه بر پردیس اصلی پر جنب و جوش ما در نیوآرک، UD است مکان در سراسر ایالت - در ویلمینگتون، دوور، جورج تاون و LEWES. برنامه پر رونق تحصیل در خارج و گسترش همکاری های بین المللی بیشتر آموزش و پرورش دانش آموزان ما به عنوان شهروندان جهان را بالا ببرد.

درگیر شدن با جامعه ما درگیر، اختصاص داده شده، وفادار و مشتاق برخی از صفت هستند که توصیف دانشگاه دلاور جامعه می باشد.

دانشگاه نقش اساسی در شهرستان Newark و ایالت دلاور را بازی می کند، کار را به بهتر ساختن جامعه با پروژه های خدماتی، پژوهش بهره سازمان های محلی و صنایع، و توسعه عمومی در سراسر کشور.

در میان بزرگترین نقاط قوت این دانشگاه سنت طولانی و پر جنب و جوش خود را از خدمات عمومی است. در یک بررسی ملی اخیر، 75 درصد از دانش آموزان UD نشان داد که آنها در خدمت به جامعه در آن زمان آنها سالمندان بودند شرکت کردند. در سال 2015، UD با طبقه بندی مشارکت اجتماعی را از بنیاد کارنگی برای پیشرفت آموزش رسمیت شناخته شد.

UD محل به شنیدن سخنرانان مشهور جهان، لذت بردن از اولین بار نرخ موسیقی و تئاتر، تشویق در تیم شیپور 'آبی جوجه و ببینید نمایشگاه قانع کننده، همه از آن تکمیل تجربه غنی علمی است.

دانشگاه دلاور یک دانشگاه-های تحقیقاتی تخصصی با یک آرایه گسترده ای از برنامه ها، ادارات، مدارس، مراکز و سازمانهای وابسته به بسیاری از.

پردیس اصلی: نیوآرک، Deleware

ورزشکاری: 21 بخش NCAA 1 تیم

ایجاد: 1743

رئيس جمهور: دنیس Assanis

مکان ها

  • Newark

    University of Delaware Newark, DE 19716 USA, 19716, Newark

    سوالات