Keystone logo
University of Detroit Mercy

University of Detroit Mercy

University of Detroit Mercy

مقدمه

تنوع بدن دانشجویی ما نمایانگر تنوع منطقه ای است که ما در آن خدمت می کنیم. این نشان دهنده تغییر چهره جهان است. دیترویت تجربه کاملی از کالج را شامل می شود که شامل یک صحنه اجتماعی مشتعل ، تحقیقات عمیق ، آمادگی در زندگی واقعی و فرصت های کارآموزی در سراسر منظره شهر پر جنب و جوش است.

تعادل بین جامعه صمیمی ما و وسعت فرصت ، دیترویت رحمت را برای کسانی که به دنبال یک تجربه دانشگاهی پر جنب و جوش در یک موسسه با شهرت طولانی برای برتری علمی هستند ، ایده آل می کند. دانشکده ما متخصص و مربی هستند و هم دانش و هم کاربرد عملی دانش را هدایت می کنند و هم برای کار با دانشجویان یک به یک وقت می گذارند.

تعداد کمی از دانشگاه ها طیف وسیعی از رشته ها و برنامه هایی را که در Detroit Mercy ارائه می شود ، ارائه می دهند ، در حالی که رشد کل افراد را شامل می شوند: ذهن ، بدن و روح. در اینجا ، تحصیلات غنی تر است زیرا ریشه در ایده های حامیان بنیانگذار ما ، انجمن عیسی و خواهران مذهبی رحمت دارد ، ایده هایی که با استفاده از مهارت ها و مدارک ما استرس می دهند و جهان را به مکانی بهتر برای همه تبدیل می کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Detroit

    West McNichols Road,4001, 48221, Detroit

    سوالات