Keystone logo
University of Dunaújváros

University of Dunaújváros

University of Dunaújváros

مقدمه

دربارهی ما

تبریک رتور

"استعداد راه خود را پیدا می کند" - به قول قدیمی ها. اگرچه هر خرد و مشاهده عامیانه حقیقت اساسی خود را دارد، به نظر من در دنیای به سرعت در حال تغییر ما مکمل مورد نیاز است. استعداد راه خود را پیدا می کند، هر چند به حفظ آن کمک کند. راه درست و جلوگیری از مشکلات کوچکتر مسئولیت ماست، وظیفه مربیان، معلمان و متخصصان.

ما از موفقیت و نتایج ما در حوزه علوم کاربردی در سطح ملی و بین المللی افتخار می کنیم. تأیید علمی سخنرانان و محققان ما، به خصوص در زمینه فنی و اطلاعاتی؛ احتمال همکاری ما با بخش رقابتی؛ نتایج ما در آموزش دوگانه و حرفه ای.

خوب، اهداف ما یکسان هستند: پیدا کردن، آموزش و پشتیبانی از آن ها با استعدادها، به دنیا یک فرد مسئول و فارغ التحصیل، که مایل به تحصیل و مقابله با وظایف در حرفه انتخاب شده است. در دنیای سریع ما، مردم می توانند به چند ارزش تکیه کنند و امیدوارم که University of Dunaújváros یکی از این ارزش ها باشد.

دکتر Habil آندراس István

رتور

University of Dunaújváros

امروز UOD

University of Dunaújváros در مرکز مجارستان واقع شده است و در آموزش عالی منطقه خود نقش اصلی را ایفا می کند.

دانشگاه ما تقریباً دو هزار دانشجو دارد ، از جمله جامعه دانشجویان بین المللی که به طور مداوم در حال گسترش هستند. دانشگاه برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و تابستانی را در رشته های مختلفی ارائه می دهد که از رسانه و تجارت تا مطالعات مهندسی است.

University of Dunaújváros قصد دارد با ورود به بازار کار ، دانش آموزان خود را با آموزش رقابتی ، تمرین گرا و مهارتهای متمرکز مورد نیاز برای ایجاد مشاغل خود فراهم کند. به عنوان یک دانشگاه علمی کاربردی ، UOD از مهارتهای به روز و تحقیقات کاربردی بسیار ارزشمند است. پیوندها و مشارکتهای بین المللی و ملی با مشاغل و سایر مؤسسات آموزش عالی بخشی اساسی و لاینفک فعالیتهای آموزشی و پژوهشی ما را تشکیل می دهد.

با توجه به الزامات فرآیند بولونیا ، با تمرکز بر انتظارات از سیستم یکپارچه انتقال اعتبار اروپا (ECTS) ، University of Dunaújváros آموزش معتبر در سطح اروپا را ارائه می دهد. به دانشجویان فارغ التحصیلان ما این امکان داده می شود که پس از جلب دانش جامد و رقابتی ، در هر نقطه از جهان اشتغال پیدا کنند.

آنچه می تواند برنامه های ما را برای دانشجویان خارجی جذاب تر کند ، محیط یادگیری واقع محور دانش آموز ، دوستانه و چند فرهنگی دانشگاه ما است.

ویژگی های پردیس

    مکان ها

    • Dunaújváros

      H-2400 Hungary, Dunaújváros Táncsics M. str. 1/A., 2400, Dunaújváros

    سوالات