Keystone logo
University of Dundee

University of Dundee

University of Dundee

مقدمه

آینده خود را کشف کنید و ذهن خود را به روی فرصت های هیجان انگیزی که در یکی از پویاترین و پر جنب و جوش ترین دانشگاه های بریتانیا در انتظار شما هستند باز کنید. پردیس مستقل University of Dundee خانه شما دور از خانه در شهری جمع و جور، دوستانه و متنوع است که هر چیزی را که در یک شهر بزرگ پیدا می کنید ارائه می دهد.

داندی مملو از هنر و فرهنگ است، به همین دلیل جای تعجب نیست که GQ ما را «جالب ترین شهر کوچک بریتانیا» نامیده است. داندی همچنین تنها شهر طراحی یونسکو در بریتانیا است و شهرت ما به عنوان یک مرکز خلاق در حال افزایش است. شما می توانید در قلب آن در دانشگاه ما باشید.

با ما مطالعه کنید

با بیش از 500 دوره در دسترس در University of Dundee ما مطمئن هستیم که دوره عالی را متناسب با علایق، علایق و اهداف شغلی خود خواهید یافت. در امکانات کلاس جهانی مطالعه کنید که شما را تشویق می کند خارج از چارچوب فکر کنید و تأثیر مثبتی بر دنیای اطراف خود بگذارید.

از علم و پزشکی گرفته تا هنر، طراحی، مهندسی، تجارت، حقوق و بسیاری موارد دیگر. دوره های ما به شما این امکان را می دهد که یک مدرک انعطاف پذیر منحصر به فرد در مورد آرزوها و اهداف شغلی خاص خود ایجاد کنید.

ویژگی های پردیس

زندگی دانشجویی در داندی

ملاقات با دوستان مادام العمر و تجربه تجربیات جدید نقش مهمی در زندگی دانشجویی دارد. حلقه اجتماعی خود را در University of Dundee با جوامع، باشگاه‌ها، ورزش‌ها و بسیاری از رویدادها که تجربه دانشجویی شما را افزایش می‌دهند، گسترش دهید. زندگی شبانه پر جنب و جوش، میخانه ها، کلوپ ها، کوکتل بارها، و رستوران های داندی چیزی را برای همه فراهم می کند.

ما بیش از 240 انجمن و باشگاه داریم که تمام علایق و علایق شما را برآورده می کنند. از سالن رقص و رقص سالسا گرفته تا قایقرانی، موج‌سواری و غیره!

از هر 7 نفر در داندی 1 نفر دانشجو هستند و جامعه دانشجویی شلوغی را در قلب شهر ایجاد می کنند.

نقل مکان به یک شهر یا کشور جدید می تواند دلهره آور باشد، اما در University of Dundee ، ما پشتیبانی و راهنمایی را برای کمک به شما برای انتقال به زندگی دانشگاهی و دستیابی به اهداف آموزشی خود ارائه می دهیم. خدمات پشتیبانی و کارکنان ما آماده کمک هستند، خواه برای حمایت عملی، شخصی، بهداشتی، تحصیلی یا مالی باشد. ما همچنین از روز اول تا پس از فارغ التحصیلی مشاوره شغلی ارائه می دهیم.

محل اقامت دانشجویی ما در University of Dundee از حدود 250 آپارتمان مستقل از پنج تا ده دانشجو تشکیل شده است. همه اتاق خواب ها یک نفره هستند و دارای دوش و توالت هستند.

هر آپارتمان دارای آشپزخانه مجهز، غذاخوری، و فضای نشیمن خود است که به Wi-Fi سریع دانشگاه دسترسی دارد.

انجمن دانشجویان دانشگاه داندی (DUSA) در قلب پردیس قرار دارد، مانند همه اتحادیه های خوب، چیزی فراتر از پشتیبانی ارائه می شود، می توانید مکان های غذا و نوشیدنی و یک سوپرمارکت را پیدا کنید. در نزدیکی مرکز ورزشی ما با سالن‌های ورزشی و سالن‌های ورزشی و کتابخانه را خواهید دید.

محل اقامت ما معمولاً در فاصله چند قدمی پردیس اصلی ما قرار دارد. اگر قبل از مهلت مقرر به عنوان یک دانشجوی کارشناسی درخواست دهید، تضمین می شود که یک اتاق به شما پیشنهاد شود (شرایط و شرایط اعمال می شود).

  بورسیه و بودجه

  ما درک می کنیم که تحصیل در انگلستان می تواند یک تعهد مالی بزرگ باشد و می خواهیم کمک کنیم. به همین دلیل است که ما تعدادی فرصت بورسیه برای دانشجویان بین المللی که می خواهند در University of Dundee تحصیل کنند، ارائه می دهیم، از جمله بورسیه تعالی جهانی به مبلغ 5000 پوند، که به طور خودکار به الهام بخش ترین متقاضیان ما اعطا می شود. بورسیه های تحصیلی ما از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است، شما می توانید واجد شرایط بودن خود را برای آنها ببینید و در وب سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  رتبه بندی

  راهنمای دانشگاه دیلی میل 2024

  University of Dundee در راهنمای دانشگاه دیلی میل در سال 2024 رتبه 26 را در بریتانیا کسب کرد.

  راهنمای دانشگاه Good Sunday Times 2024

  راهنمای دانشگاه تایمز و ساندی تایمز

  داندی در جدول لیگ The Times و Sunday Times در Good University Guide 2024 رتبه 33 را کسب کرد.

  گزارش تاثیر کارآفرینی دروازه‌های رشد 2023

  University of Dundee توسط Octopus Ventures به عنوان برترین دانشگاه در بریتانیا برای توسعه کسب و کارهای spinout انتخاب شده است.

  راهنمای کامل دانشگاه 2024

  University of Dundee رتبه 4 را در اسکاتلند برای دانشجویان فارغ التحصیل کسب کرده است.

  جوایز آموزش عالی هرالد 2023

  University of Dundee در جوایز آموزش عالی هرالد به عنوان برترین دانشگاه اسکاتلند انتخاب شده است.

  رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس موضوع

  University of Dundee به عنوان "مرکز تعالی جهانی برای علوم زیستی و پزشکی" در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS که به تازگی منتشر شده توسط موضوع 2022 شناخته شده است.

  جمعیت دانشجویی

  ما رتبه 1 را در 5 دانشگاه برتر اسکاتلند StudentCrowd در سال 2022 کسب کردیم

  رتبه بندی QS 2022

  University of Dundee توسط QS Quacquarelli Symonds، متخصص آموزش عالی بین المللی، رتبه 5 ستاره را دریافت کرده است.

  چارچوب تعالی پژوهشی 2021

  84٪ از تحقیقات ما در چارچوب تعالی پژوهشی 2021 به عنوان "پیشرو در جهان" یا "در سطح بین المللی عالی" ارزیابی شد.

  رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2022

  ما یکی از 200 دانشگاه برتر جهان برای نرخ اشتغال فارغ التحصیلان هستیم

  رتبه بندی لیدن 2022

  University of Dundee در رتبه بندی CWTS Leiden در سال 2022 از نظر بالاترین نسبت انتشارات پراستناد در جهان سی و چهارمین است.

  University of Dundee در 10 کشور برتر برای تحصیل در خارج از کشور قرار دارد

  • University of Dundee توسط Octopus Ventures به عنوان برترین دانشگاه در بریتانیا برای توسعه کسب و کارهای spinout انتخاب شده است.
  • University of Dundee رتبه 4 را در اسکاتلند برای دانشجویان فارغ التحصیل کسب کرده است. (2024)
  • University of Dundee در جوایز آموزش عالی هرالد به عنوان برترین دانشگاه اسکاتلند انتخاب شده است
  • University of Dundee یکی از 250 دانشگاه برتر جهان است

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

  مکان ها

  • Dundee

   Nethergate, DD1 4HN, Dundee

  • Dundee

   Nethergate, DD1 4HN, Dundee

   برنامه ها

   Chat with students

   سوالات