Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Hartford

University of Hartford

University of Hartford

مقدمه

چرا UHART؟

برای مشخص بودن ، باید جسور باشید.

در University of Hartford ، ما به شما کمک می کنیم تا نشان های خود را در جهان رقم بزنید. ترکیبی منحصر به فرد از دانشگاهیان به چالش کشیدن ، دانشکده های استثنایی ، زندگی دانشجویی و پشتیبانی شما را در حرفه دانشگاه خود راهنمایی می کند. بنابراین ، چرا UHart؟ چون همه ما این را داریم.

دانشگاهیان را به چالش می کشد

ما به شما کمک می کنیم تا اشتیاق خود را با حرفه رویای خود همراه کنید. ما از هفت مدرسه پرتحرک تشکیل شده ایم که همه در کنار یکدیگر رونق دارند. با بیش از 100 رشته تحصیلی ، در زمینه هایی از تجارت ، پرستاری ، آموزش و هنر ، گرفته تا مطالعات دینی و شیمی چیزی برای همه وجود دارد. آنچه را که دوست دارید و عاشق آنچه می آموزید مطالعه کنید.

هیات علمی استثنایی

از استادان خود انتظار زیادی دارید. آنها انتظار زیادی از شما دارند.

دانشکده ما در حال تمرین هنرمندان ، محققان پیشگام ، نویسندگان منتشر شده ، بینندگان جهانی و دانشمندان برجسته و درخشان هستند. با نسبت دانشجو و دانشکده 9: 1 ، با همکاران ، متخصصان و اساتید در طیف وسیعی از فکر و تجربه در طول زمان حضور خود در UHart در تعامل خواهید بود.

زندگی دانشجویی

UHart همه سرگرم کننده و بازی نیست ، اما صادقانه بگویم ، برخی از این موارد است. فقط به این دلیل که آموزش UHart سختگیرانه است به این معنی نیست که ما نمی دانیم چگونه استراحت کنیم. در حقیقت ، برخی از عمیق ترین دوستی ها که در اینجا انجام می دهید ، احتمالاً زمانی شروع می شود که شما ورزش های درون ذهنی می کنید ، در دولت دانشجویی شرکت می کنید ، به گروه کامپلا یا هر یک از بیش از 100 باشگاه ما می پیوندید.

حمایت کردن

ما یکسان نیستیم و هرگز منظور ما این نبوده است. بخشی از زیبایی های UHart این است که ما دانش آموزان خود را ترغیب می کنیم تا از تجربه کالج خود استفاده کنند ، و ما در هر مرحله از راه ، کمک می کنیم تا به آنها کمک کنند. دانشجویان UHart به یک مرکز استثنایی برای موفقیت دانشجویان دسترسی دارند. چه به کلاس کمک کنید و چه از کلاس خارج شوید ، ما برای شما اینجا هستیم.

ورزشکاری

این که آیا این مربیان را استخدام می کند یا استعداد برتر را جذب می کند ، ما تیم هایی با هدف مشترک ایجاد می کنیم: پویاترین ، همه کاره ترین و قوی ترین ورزشکاران ممکن. ما فراتر از 17 تیم ورزشی و برنده بخش 1 من ، ما متعهد به دانش آموزان برتر ورزشکار هستیم. GPA ترکیبی 3.37 نشان دهنده ارادت ما به اولویت های دانشگاهی و همچنین ورزش قدرتمند است.

محل

محوطه فضای سبز و مسیرهای جنگلی احاطه شده ، پردیس 350 هکتاری ما در چهارراه سه شهر: هارتفورد ، غرب هارتفورد و بلومفیلد واقع شده است. علاوه بر مجاورت ما با پایتخت ، University of Hartford تنها دو ساعت با بوستون و شهر نیویورک فاصله دارد. موقعیت مکانی ما فرصتهای زیادی برای کشف فرهنگ زنده ، شهرها ، سواحل و کوه های جدید انگلستان دارد. همچنین این بدان معناست که ما با بسیاری از شرکت ها و سازمان های مختلف ارتباط برقرار کرده ایم و کارآموزی و سایر گزینه های حرفه ای را به راحتی در دسترس قرار داده ایم.

برخلاف بقیه.

دانشگاه های خوب مهارت لازم را برای شروع کار در رشته انتخابی خود به شما می دهند. دانشگاههای بزرگ به شما این و بیشتر می دهند: توانایی مادام العمر برای زیر سوال بردن ، کشف ، تغییر و رشد.

به University of Hartford خوش آمدید.

مکان ها

  • West Hartford

    200 Bloomfield Avenue, West Hartford, CT, USA., 06117, West Hartford

    سوالات