Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
University of Hradec Králové, Faculty of Education

University of Hradec Králové, Faculty of Education

University of Hradec Králové, Faculty of Education

مقدمه

کشف دانشگاه هاردک کارلوف

دانشگاه هارده کرولاو

دیدار با محیط پویا و جوان از دانشگاه هاردک کارلوف - یک موسسه در سال 1959 تاسیس شده است که نام فعلی آن از سال 2000 به عهده. در حال حاضر محل تحصیل بیش از 7300 دانش آموزان، دانشگاه هاردک کارلوف در یک محدوده زیادی از زمینه مطالعه که شامل علوم اجتماعی، علوم انسانی، مطالعات آموزشی، علوم طبیعی، اقتصاد و مطالعات فناوری اطلاعات فراهم می کند آموزش عالی با کیفیت بالا. تعداد زیادی از برنامه های ارائه شده به دانشگاه هر سال نشان می دهد که تقاضای بالا برای انجام مطالعات در دانشگاه، و آن نام عالی خود را تایید می کند. دانشگاه هاردک کارلوف یک نهاد پر جنب و جوش است و توسعه پایدار آن است که هر دو در دانشگاهی و ساخت و ساز فعالیت های منعکس شده است: دانشکده ها و موسسات جدید در حال تاسیس، برنامه مطالعه جدید در حال معتبر، و ساخت و ساز در پردیس دانشگاه در حال پیشرفت مداوم است. پردیس دانشگاه است که به راحتی در مرکز شهر در فاصله پیاده روی از ساختمان دانشگاه دیگر، آموزشی و کتابخانه علمی، و شهر قدیمی واقع شده است.

فارغ التحصیلان دانشگاه در Hradec Kralove متخصص که در بازار کار محلی موفق و همچنین در خارج از کشور آماده می شود. در سال 2010، دانشگاه دیپلم و مکمل های غذایی برچسب دریافت کرد، یک گواهی صادر شده توسط کمیسیون اروپا تایید که دانشگاه با تمام استانداردهای موسسات آموزش عالی اروپا. این سند به طور خودکار به تمام فارغ التحصیلان داده می شود، و آن را تضمین شناخت در سراسر جهان از دیپلم از دانشگاه در Hradec Kralove.

این دانشگاه شامل پنج بخش است: دانشکده آموزش و پرورش، دانشکده انفورماتیک و مدیریت، دانشکده فلسفی، دانشکده علوم و موسسه اجتماعی است.

دانشکده آموزش و پرورش

دانشکده آموزش و پرورش از دانشگاه هاردک کارلوف ارائه می دهد 64 دوره آموزش زندگی طولانی، تعداد شرکت کنندگان این دوره ها بالاتر از 1300 است. دوره های ارائه شده توسط دانشگاه دوران سوم بسیار محبوب هستند. بیش از 600 دانش آموز در سال 2014 در آنها وارد مطالعه شدند.

دوره های در دانشکده آموزش و پرورش از دانشگاه هاردک کارلوف توسط 172 نفر از کارکنان علمی، خارج از آنها 12 استادان و 33 دانشیار وجود دارد داده می شود.

فعالیت علمی و پژوهشی Faculty's در سطوح مختلف توسعه یافته است. پروژه های پشتیبانی شده توسط آژانس گرانت جمهوری و پروژه های چک های پشتیبانی شده توسط دانشکده خود را (تمرکز بر روی توسعه پتانسیل پژوهش کارمندان جوان دانشگاهی متمرکز - یکی از آنها دخالت کارشناسان Faculty's به انواع مختلف از پروژه های است و در تحقیق و فعالیت های علمی دانش آموزان).

کارکنان Faculty's به طور فعال در برخی از پروژه های ESF درگیر شده است. فعالیت های انتشار کارمندان دانشگاهی در چارچوب مجلات داخلی و خارجی متوجه؛ دانشگاه انتشارات "Gaudeamus" با موفقیت منتشر جزوه و مقالات بررسی و مطالعه مواد. هیات علمی در کنفرانس های ملی و بین المللی متعددی شرکت می کنند. مهم ترین رویداد با هدف در جلسات حرفه ای از کارشناسان و متخصصان تعلیم و تربیت روز از هر سال در طول هفته گذشته در ماه مارس برگزار می شود. این رویداد در حال حاضر سنت ایجاد کرده بود.

اطلاعات مفید

سال تحصیلی در 2 ترم سازمان یافته است. ترم زمستان معمولا شروع می شود در هفته سوم سپتامبر و در ماه دسامبر به پایان می رسد. ترم تابستان در ماه فوریه آغاز و در ماه جولای به پایان می رسد. ترم است که همیشه با یک دوره 6 هفته از امتحانات است.

دانشگاه ما شده است به خوبی تاسیس سیستم های بادی. ماموریت ESN دوستان سیستم هنگ کنگ است برای کمک به با ادغام اراسموس و دیگر دانشجویان خارجی به محیط زیست محلی است.

دانشجویان دانشگاه هاردک کارلوف با اقامت در Palachova کوی دانشگاه ارائه شده است.

(شهروندان غیر اتحادیه اروپا) VISA: شهروندان خارجی که به نیاز به ویزا هستند موظف به برای ویزای قبل از ورود آنها به جمهوری چک در سفارت چک مجاز اعمال می شود. ویزا برای شهروندان اتحادیه اروپا مورد نیاز نیست. این می تواند به 2 ماه برای گرفتن ویزا، پس فراموش نکنید که برای اعمال در زمان!

اجازه اقامت به منظور مطالعه برای تمام دانشجویان خارجی ماندن در اینجا برای بیش از 90 روز الزامی است. غیر کشورهای عضو اتحادیه اروپا: آن را برای دانشجویان از کشورهای غیر اتحادیه اروپا به یک اجازه اقامت / ویزا قبل از آمدن به جمهوری چک واجب است - مهم نیست چه مدت آنها در اینجا مطالعه خواهید کرد. دانش آموزان باید برای اجازه اقامت موقت در سفارت چک، ماموریت کنسولی و دیپلماتیک در خانه و یا در نزدیکترین کشور اعمال می شود. دفاتر بین المللی در دانشکده مربوطه کمک برای دانشجویان خارجی ورودی فراهم می کند.

چرا تحصیل در جمهوری چک؟

 1. از آنجا که آن را ارائه می دهد آموزش رایگان در دانشگاه های دولتی! آموزش و پرورش در جمهوری چک است یک مزیت قابل توجه - می توان آن رایگان است، برای کسانی که مایل به دریافت مدرک از دانشگاه در چک، یعنی برای کسانی که در زبان چک مطالعه است.
 2. از آنجا که از کیفیت بالا از آموزش و پرورش. امروز، دیپلم از دانشگاه چک به شدت در سراسر جهان، رتبه همراه با زبان انگلیسی و آمریکایی، و در هر کشور اتحادیه اروپا شناخته شده است.
 3. از آنجا که از توانایی سفر در سراسر اتحادیه اروپا است. جمهوری چک عضو اتحادیه اروپا است، و در سال 2007 پیوست به منطقه شنگن، که اجازه می دهد تا دانش آموزان به حرکت در اطراف بدون ویزا به تمام کشورهای شنگن شرایط.
 4. از آنجا که از چشم انداز حرفه ای موفق! دانشجویان خارجی پس از فارغ التحصیلی می توانید یک کار در چک و یا عمومی اروپا و همچنین در موسسات خصوصی و شرکت های همان اندازه به عنوان شهروندان چک است.
 5. از آنجا که از کیفیت بالای زندگی اروپایی و قیمت پایین است. با توجه به فضای باز سیاسی و اقتصادی آن، امروز جمهوری چک یکی از کشورهای توسعه یافته از اروپا مرکزی است. استاندارد زندگی قابل مقایسه با غرب اروپا اما قیمت مواد غذایی، مسکن و محصولات بسیار پایین تر است.
 6. سازگاری سریع از دانش آموزان ما در محیط چک. امروزه جمهوری چک کشوری چندفرهنگی و باز که در آن اکثریت شهروندان می توانند حداقل انگلیسی صحبت کند.

مکان ها

 • Hradec Kralove

  Rokitanského 62

  سوالات