Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Management and Technology

University of Management and Technology

University of Management and Technology

مقدمه

درباره UMT

University of Management and Technology (UMT) در آرلینگتون، ویرجینیا در ژانویه سال 1998 تأسیس شد. UMT توسط شورای عالی آموزش عالی ویرجینیا (SCHEV) تأسیس شده است و توسط کمیسیون اعتباربخشی آموزش از راه دور (DEAC) تأیید شده است. برنامه های تحصیلی UMT در مدیریت پروژه نیز توسط مرکز اعتباربخشی جهانی (GAC) موسسه مدیریت پروژه (PMI) تأیید شده است. UMT یک عضو نهادی شورای اعتباربخشی تحصیلی (CHEA) و یک ارائه دهنده خدمات آموزشی ثبت شده PMI PMI است.

UMT توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده مجاز به ارائه کمک فدرال دانشجویی (FSA) به دانش آموزان واجد شرایط در برنامه های واجد شرایط در UMT است. UMT توسط خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده وزارت امنیت داخلی ایالات متحده مجاز به پذیرش دانشجویان ویزا F-1 است. UMT توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده مجاز به حمایت از دانشجویان بین المللی تبادل ویزای J-1 است.

UMT توسط اداره تایید دولت ایالت ویرجینیا برای اهداف برنامه های مزایای تحصیلی سربازان مختلف تایید شده است.

UMT تحصیلات کارشناسی و سطح تحصیلات تکمیلی را برای افرادی که مایل به کسب دانش، مهارت و بینش در مدیریت و فن آوری مورد نیاز برای کارآمد در شرکت های مدرن، سریع و پیچیده هستند، ارائه می دهد. UMT متعهد به برتری در آموزش و پرورش مدیریت و فن آوری است. دوره های آن تمرکز بر مسائل مربوط به مدیریت زمان و فن آوری معاصر است. اعضای هیات علمی به دقت مورد بررسی قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که مربیان UMT دارای توازنی بین دیدگاه های علمی و عملی در مورد عملیات مدیریت فعلی و برنامه های کاربردی فناوری هستند. اعضای جامعه UMT بر این باورند که دانشگاه ها باید بر پیشرفت تکنولوژیکی بایستند. UMT متعهد به استفاده از تکنولوژی تحویل تدریس مدرن برای ارائه دانش آموزان خود به بهترین مدرک و آموزش تکنولوژی در دسترس است.

استادان و کارکنان UMT دارای مدیریت و تجربه گسترده تحصیلی در کار با دانشگاه های بزرگ، شرکت ها، سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های دولتی هستند. این اشخاص شامل شعبه های دولتی مانند کاخ سفید، موسسه ملی استاندارد و فناوری، وزارت دفاع، وزارت انرژی، وزارت امور خارجه، موسسه ملی بهداشت، اداره مالیات داخلی و اداره تامین اجتماعی ؛ شرکت های بزرگ مانند AT

از طریق آموزش آنلاین، دانش آموزان در سراسر ایالات متحده و در هشتاد و هفت کشور در UMT ثبت نام می شوند. UMT با گسترش جهانی خود، متعهد به آوردن بهترین دانش، تمرین و مهارت های حرفه ای به دانش آموزان در همه جا است.

UMT در Rosslyn، آرلینگتون، ویرجینیا واقع شده است، فقط چند دقیقه از مرکز شهر واشنگتن دی سی. Rosslyn یک منطقه اداری دولتی تجاری و فدرال است. Rosslyn به راحتی در سراسر منطقه بزرگ شهری واشینگتن توسط Metro قابل دسترسی است و برای حمل و نقل هوایی از طریق فرودگاه بینالمللی دالس و فرودگاه ملی واشنگتن رونالد ریگان قابل استفاده است.

مکان ها

  • Arlington

    1901 Fort Myer Drive, , Arlington

سوالات