Keystone logo
University Of Missouri

University Of Missouri

University Of Missouri

مقدمه

University Of Missouri که در سال 1839 تأسیس شد ، می داند اولین بودن چیست. ما اولین دانشگاه دولتی در غرب رودخانه می سی سی پی بودیم. ما خانه اولین مدرسه روزنامه نگاری جهان هستیم.

ما سنت بازگشت به خانه را شروع کردیم. ما به عنوان یک گل سرسبد ، م institutionسسه اعطای زمین و یکی از تنها 65 دانشگاه در سراسر ایالات متحده و کانادا که عضو انجمن معتبر دانشگاه های آمریکا هستیم ، ما یک پردیس هستیم که همدلی ، نوآوری و سخت کوشی برای حل چالش های بزرگ جهان با هم ترکیب می شوند.

جامعه دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارکنان ما تولید مثل گاو را تقویت می کنند ، موسیقی برنده جایزه می سازند و رادیو ایزوتوپ های زنده ماندن را در قدرتمندترین راکتور تحقیقاتی دانشگاه در کشور تولید می کنند. ما با مشکلات متنوعی دست و پنجه نرم می کنیم زیرا میسوری ایالت متنوعی است - از جنوب اوزارکس گرفته تا دشت های شمالی. ما میزو هستیم ، جایی که سیاه و طلا به اعماق آن می رود و ترومن ببر روح جسورانه ما را مجسم می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Columbia

    Columbia, آمریکا

    سوالات