Keystone logo
University of Nottingham Ningbo China

University of Nottingham Ningbo China

University of Nottingham Ningbo China

مقدمه

University of Nottingham Ningbo China (UNNC) اولین دانشگاه سینو خارجی بود که درهای خود را در چین گشود. ما در سال 2004 با تأیید کامل وزارت آموزش و پرورش چین تأسیس و توسط دانشگاه ناتینگهام با همکاری گروه آموزشی ژجیانگ وانلی ، بازیکن اصلی در بخش آموزش در چین اداره می شود.

138966_1.jpeg

حقایق سریع

دانشگاه ناتینگهام توسط دانشگاه QS World Ranking 2020 در مقام 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد

ما 20 سازمان دانشجویی سرویس مدار و بیش از 70 جامعه داریم

با بیش از 100 شریک در حدود 40 کشور و منطقه ، برنامه های خارج از کشور را تبادل و مطالعه کنید

حدود 51٪ مقالات آکادمیک ما در مجلات 10٪ برتر جهان منتشر شده اند

 • University of Nottingham Ningbo China (UNNC) اولین دانشگاه سینو خارجی بود که در سال 2004 درهای خود را در چین گشود.
 • در UNNC حدود 8000 دانشجو داریم و تقریبا 10٪ آنها از هنگ کنگ ، ماکائو ، تایوان و کشورهای خارج از کشور هستند.
 • ما حدود 880 کارمند داریم که در خدمات دانشگاهی و حرفه ای تقسیم می شوند.
 • کارکنان و دانشجویان ما از بیش از 70 کشور و منطقه در سراسر جهان آمده اند.
 • این دانشگاه در یک دانشگاه 144 هکتار (584،666m²) در نینگبو ، استان ژجیانگ واقع شده است.
 • ما سه دانشکده داریم: تجارت ، علوم و مهندسی ، علوم انسانی و علوم اجتماعی.
 • ما 29 دوره کارشناسی و 16 دوره تدریس دوره کارشناسی ارشد را ارائه می دهیم.
 • این دانشگاه دارای 15 مرکز تحقیقاتی و انستیتوی است.
 • ما در دسامبر 2008 مجوز اعطای دکترا را گرفتیم و بیش از 500 دانشجوی دکترا داریم.
 • ما اولین ساختمان خنثی کننده کربن در چین را داریم که مرکز ما برای فناوری های انرژی پایدار (CSET) است.

ارقام دقیق برای سال تحصیلی 2019 - 20.

138967_2.jpg

فارغ التحصیلان تقاضا

ما بیش از 8000 دانشجو داریم و هر ساله حدود 1500 دانش آموخته دارای مدارک عالی دانشگاهی ، مهارتهای قابل انتقال ، چشم انداز خلاق و چشم انداز تازه. آنها تقاضای کارفرمایانی در سراسر جهان هستند که مزایای استخدام استعداد را با دیدگاه بین المللی تشخیص می دهند.

سیاست بین المللی سازی ما به این معنی است که دانشجویان ما می توانند در دانشگاه ناتینگهام در انگلستان تحصیل کنند یا به عنوان تبادل یا تحصیل در خارج از کشور به دانشجویان دیگر دانشگاههای جهان بپردازند.

دانشجویان بین المللی از بیش از 75 کشور در سراسر جهان آمده اند و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد چینی بر اساس آزمون های ورودی کالج خود از اکثر استان ها انتخاب می شوند.

رقابت برای ورود سخت است و دانشجویان باید حداقل سطح انگلیسی را برای قبول شدن در برنامه های مدرک ما داشته باشند. ما با طیف وسیعی از مدارک تحصیلی خارج از کشور در مدارس آشنا هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم برای تحصیل در اینجا ، به تیم پذیرش ما از طریق ایمیل بفرستید.

138965_4.jpg

تحقیقات با تأثیر بالا

UNNC یک مرکز رشد سریع و سریع برای پیشرفت در تحقیقات ، نوآوری و تبادل دانش است. با همکاری ما با دولت نینگبو و شرکای صنعت ، ما از طریق تحقیق و نوآوری در سطح جهانی راه حل هایی برای چالش های محلی ارائه می دهیم.

تحقیقات ما شامل دانشکده ها و رشته ها است و ما چندین مرکز و انستیتو داریم که متعهد به ارائه تحقیقات پیشرو در جهان با توجه به علایق و نیازهای چین هستند.

ما مشتاق هستیم که از استعداد تحقیقاتی آینده حمایت کنیم. ما بیش از 500 دانشجوی تحصیلات تکمیلی را تأمین و پشتیبانی می کنیم و آنها نقش مهمی در جامعه تحقیقاتی ما دارند.

پرسنل با کیفیت بالا

ما حدود 880 آموزش ، پژوهش و خدمات حرفه ای در UNNC داریم که از دانشگاه های برتر ، مؤسسات تحقیقاتی و شرکت هایی از حداقل 40 کشور جهان استخدام شده اند.

تمام تدریس در پردیس توسط انگلیسی توسط کارمندان انجام می شود که از ناتینگهام خارج شده اند یا به استانداردهای دانشگاه ناتینگهام منصوب شده اند.

ما 25 استاد کلاس جهانی داریم که از طریق طرح استادی لی لی Dak Sum منصوب شده اند. حوزه های تحقیقاتی کلیدی آنها شامل اقتصاد دریایی ، مواد جدید ، نوآوری در تجارت و موارد دیگر می باشد.

138968_3.jpg

گزارش سالانه

UNNC استراتژی 2020 تعهد ما را برای بهبود تجربه یادگیری دانش آموزان بیان می کند. آموزش و یادگیری همچنان هسته اصلی پیشرفت UNNC است.

UNNC به عنوان یک دانشگاه بین المللی ، برنامه های بین المللی را از طریق برنامه های دانشگاهی جهانی گرا و فرصت های تبادل خارج از کشور که توسط موسسات شریک جهانی پشتیبانی می شود ، ارتقا داده است. طبق رنکینگ شانگهای 2019 ، بین المللی شدن دانشگاه رتبه هفتم کشور و در وهله اول در استان ژجیانگ قرار دارد.

از نظر تحقیقات علمی ، UNNC به واسطه مزایای منحصر به فرد خود ، منابع تحقیقاتی علمی با كیفیت بالا را در داخل و خارج از كشور ادغام می كند ، به طور فعال همکاری های تحقیقاتی بین رشته ای بین مرزی و مبادلات دانشگاهی را با توجه به نیازهای توسعه محلی انجام می دهد و در تلاش برای ارتقاء انتقال دستاوردهای علمی و فناوری. در ژانویه سال 2019 ، مشاوره رتبه بندی شانگهای "بهترین رتبه بندی دانشگاه های چین در سال 2019" را منتشر کرد ، و UNNC در شاخص اصلی "کیفیت تحقیقات علمی" بالاترین رتبه را کسب کرد.

رتبه بندی

 • دانشگاه ناتینگهام در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2020 به عنوان 100 دانشگاه برتر جهان رتبه بندی شده است.
 • بر اساس رتبه بندی شانگهای در سال 2019، بین المللی شدن دانشگاه در رتبه هفتم کشور و رتبه اول در استان ژجیانگ قرار دارد.
 • در ژانویه 2019، مشاور رتبه بندی شانگهای "رتبه بندی بهترین دانشگاه های چین در سال 2019" را منتشر کرد و UNNC در شاخص اصلی "کیفیت تحقیقات علمی" بالاترین رتبه را کسب کرد.

مکان ها

 • Ningbo

  199 Taikang East Road Ningbo, , Ningbo

سوالات