Keystone logo
University of Ostrava لیسانس ریاضیات
University of Ostrava

لیسانس ریاضیات

Ostrava, جمهوری چک

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR ۲٬۶۷۰ *

در محوطه دانشگاه

* شهریه برابر با 60 500 CZK است

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

چه چیزی را مطالعه خواهم کرد؟

هدف از برنامه ریاضیات لیسانس ریاضی، آماده سازی شما برای فکر کردن به طور خودمختاری، منطقی و انتقادی، به انتزاع و ریاضی کردن مشکلات واقعی، حل مشکلات با استفاده از روش های ریاضی و تکنولوژی کامپیوتر و تفسیر نتایج به درستی. این مطالعه ترکیبی از ریاضیات خالص مبتنی بر نظریه های ریاضی و ریاضی کاربردی است که در بسیاری از زمینه های زندگی مفید است. شما به روند تحقیقات ریاضی نگاه کنید، به قلب محاسبات، جبر، آمار و نظریه اعداد نگاهی بیندازید و یک درب گسترده ای برای مطالعه ریاضیات کاربردی از جمله علوم رایانه کاربردی، آمار و پردازش داده ها خواهید بود. شما تشویق خواهید شد که به چالش های خاصی بپردازید، با کارشناسان رشته های علوم طبیعی، اقتصاد و مهندسی همکاری کنید. دوره های اختیاری به شما امکان می دهد عشق خود را به دیگر رشته های ریاضی بیشتر کنید، تحصیلات خود را در یک دانشگاه شریک زندگی یا کارآموزی حرفه ای یا شرکت حرفه ای انجام دهید.

111164_Ostrava_3.jpg

چگونه می توانم مطالعه کنم؟

مطالعه در ریاضیات برنامه مطالعه بر اساس یک سیستم اعتباری بر اساس اصول سیستم اعتبار انتقال و انباشت اروپا (ECTS) انجام شده است. دوره های فردی در قالب سخنرانی ها و سمینارها ارائه می شود. در یک دوره، شما دوره های 4-5 را انجام خواهید داد، هر درس در دو جلسه 90 دقیقه ای یک هفته (سمینار سخنرانی) تدریس می شود. در مورد سمینارها، اینها به صورت یک گفتگوی انجام می شود که از نقش فعال دانشجویان حمایت می کند.

در حین تحصیل، می توانید از کمک و مشاوره از مشاور رشته انضباطی استفاده کنید یا محتوای دوره ها را مستقیما با سخنرانان مشورت کنید. یک رویکرد بسیار فردی یکی از مزایای ابتدایی مطالعه ریاضیات در دانشکده علوم است.

دوره استاندارد مطالعه 3 سال است. سال تحصیلی به دوره زمستان (سپتامبر-دسامبر) و دوره تابستان (فوریه-می) تقسیم می شود. هر دوره با دوره امتحان (از جمله امتحانات اقامت) خاتمه می یابد. شما به صورت خوراکی و / یا به صورت کتبی بررسی خواهید شد.

چگونه می توانم ارزیابی کنم؟

چه کاری انجام می دهید؟ شما در طول تحصیل چه کاری را انجام می دهید؟

برای تکمیل تحصیلی در رشته ریاضیات، باید تعداد مورد نیاز برای دوره های اجباری و برای دوره های اختیاری را بدست آورید، همچنین می توانید برای تحصیل در یک دانشگاه شریک برای تحصیلات بین المللی یا سخنرانی های انتخابی به دانش ریاضیات خود را گسترش دهید. در پایان مطالعه، شما باید از پایان نامه کارشناسی بنویسید و از آن دفاع کنید و امتحان نهایی را منتقل کنید.

111161_Kopie-souboru-Ostrava.jpg

چه فرصت هایی برای تدریس یا تحصیل در خارج وجود دارد؟

در حال حاضر، بخش ریاضیات در این مطالعه و برنامه های تبادل برنامه ی اراسموس (http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/) و برنامه Ceepus (http: // ceepus .info /) در داخل و خارج از اتحادیه اروپا. در داخل این برنامه ها می توانید در دهان دانشگاه های شریک در بیش از 15 کشور اروپایی، مثلا در دانشگاه لیورپول، دانشگاه استکهلم، دانشگاه لیدن، دانشگاه گریس یا دانشگاه پیزا، یک دوره کارآموزی را مطالعه و کامل کنید (لیست کامل ارائه شده است در https://prf.osu.cz/kma/vymenne-programy-erasmus-plus-aceepus/). شما همچنین می توانید برای تحصیل در دانشگاه های شریک در امریکا، آسیا یا آفریقا در قراردادهای غیرمستقیم درخواست دهید. اگر شما علاقه مند به تحصیل یا کار در یک دانشگاه شریک هستید، پس از ارسال یک درخواست، به اساس روش انتخابی با توجه به قوانین کنونی ویزا، به دانشگاه ارسال می شود.

چرا ریاضیات را در University of Ostrava ؟

University of Ostrava یکی از معدود دانشگاههای چکی است که ریاضیات حرفه ای را ارائه می دهند. گروه ریاضی ما با گروه علوم رایانه و کامپیوتر همکاری می کند. بنابراین، مطالعه منحصر به فرد است، زیرا شما می توانید تحصیلات خود را در رشته ریاضیات و همچنین بخشی از اطلاعات را بدست آورید. در بخش ما، شما را با یک فضای دوستانه، کار و باز احاطه خواهد کرد. در طول تحصیلات شما امکان عضویت در یک گروه پژوهشی را خواهید داشت. این بخش فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه نظریه اعداد، جبر، هندسه و فیزیک ریاضی را انجام می دهد. همچنین در تهیه کنفرانس های مختلف علمی (http://ntc.osu.cz/) و مسابقات بین المللی (http://vjimc.osu.cz/) شرکت می کند. اگر مشارکت کنید، فرصتی برای کسب تجربه بیشتر ارزشمند خواهید داشت. در بخش، شما به یک کتابخانه دانشگاه مدرن با بیش از 250،000 کتاب دسترسی خواهید داشت.

111160_Ostrava_2.jpg

چرا ریاضیات در اوسترا خیلی خاص / جذاب است؟ چه چیزی از برنامه های دیگر ریاضیات را در Ostrava متمایز می کند؟

University of Ostrava یک دانشگاه جوان است که در سال 1991 تاسیس شد. به عنوان یک دانشگاه مدرن، ما بر رویکرد فردی به دانشجویان تأکید میکنیم. ما یک سیستم عالی از مطالعه در دانشگاه های شریک خارجی مانند کارآموزی ایجاد کرده ایم. تحصیل در ریاضیات همراه با دانش کامپیوتری پتانسیل اشتغال بالا را در بازار کار تضمین می کند. شما، به عنوان فارغ التحصیل ما، قادر خواهد بود در یک شرکت و موسسات مختلف به عنوان یک متخصص در تجزیه و تحلیل، مدل سازی و حل مسائل با استفاده از روش های ریاضی پیدا کنید. موقعیت های مکرر برای شما به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد لیسانس یک متخصص پردازش داده، یک تحلیلگر ریسک، یک تحلیلگر بازار یا یک متخصص آمار در بخش های مختلف خواهد بود.

کجا می توانم مدرکم را بگیرم؟ چشم انداز شغلی

در حالی که در ریاضیات مطالعه می کنید، مهارت های خود را در تفکر و خلاقیت منطقی به وجود می آورید و بینش هایی را در مورد تکنیک هایی که شما را قادر به درک، تحلیل و حل چالش های خاص می کند، خواهید دید. ظرافت داخلی و زیبایی ریاضیات به سختی متوقف خواهد شد تا شما را جذاب کند. مهارت های منطقی و تحلیلی که از طریق ریاضیات به دست می آید، توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند است. فارغ التحصیلان ما به کار در صنعت، دولت و آموزش و پرورش، و همچنین در کسب و کار، قانون، حسابداری، بانکداری، و محاسبات، کار می کنند. دکترای ما برنامه ها دانش آموزان را برای کارهای پژوهشی آماده می کند. ریاضیات یک موضوع بسیار انعطاف پذیر است: مطالعه ریاضیات لزوما به این معنی نیست که شما باید یک ریاضیدان باشید، اما این ویژگی شما را با ویژگی های ارزشمندی که می توانید در دیگر استخدام استفاده کنید، ارائه می دهد. فارغ التحصیلان ریاضیات به ویژه در هنگام تغییر شغل سازگار هستند و می توانند در بسیاری از شاخه های مختلف علم و فناوری مفید باشند.

فارغ التحصیلان ما برای سازمان ها از جمله:

U

هزینه تحصیلی، بودجه و حمایت مالی

شهریه این برنامه مدرک 2500 یورو در هر سال تحصیلی است.

بر اساس نتایج یادگیری بدست آمده ، می توانید برای بورس تحصیلی اقدام کنید. همچنین می توانید برای بورسیه اقامت و دیگران اقدام کنید.

نحوه درخواست

الزامات ورود و زبان

شما باید اصل و یا نسخه معتبر مدارک آموزش سطح متوسطه را تهیه کنید. همراه با این شواهد ، شما باید نسخه معتبر از لیست نمرات خود را از اول تا حداقل حداقل آخرین دوره تحصیلات خود در دوره متوسطه تهیه کنید.

توصیه می کنیم به سطح زبان انگلیسی B1 / B2 (IELTS 5.5 و بالاتر ، ToEFL 42 و بالاتر) رسیده باشید تا در سخنرانی ها و سمینارها محدود نباشید. اگر مهارتهای انگلیسی شما کافی نیست ، ممکن است مطالعه را با موفقیت کامل نکنید.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه