Keystone logo
University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

University of Pennsylvania Annenberg

مقدمه

مدرسه آننبرگ تحقیقاتی را تولید می کند که درک ارتباطات عمومی و خصوصی را پیشرفت می دهد. این مدرسه دانشجویان تئوری ، مواد و روشهای تحقیق ارتباطی را به دانشجویان دکتری آموزش می دهد و از طریق رشته ارتباطات ، آموزش هنرهای آزاد درجه یک را در مقطع کارشناسی ارائه می دهد.

دانشکده ارتباطات آننبرگ در دانشگاه پنسیلوانیا صمیمیت برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی بسیار انتخابی را با پویایی ، منابع و پرسنل یک موسسه تحقیقاتی بزرگ ترکیب می کند. دانشجویان آننبرگ که در یکی از برترین دانشگاه های تحقیقاتی جهان و شهرهای کلاس جهانی قرار دارد ، می توانند علایق پژوهشی خود را تقریباً در هر تقاطع دانشگاهی که انتخاب می کنند ، دنبال کنند. تأثیر شبکه های دیجیتال بر فعالیت های گروهی در مقیاس بزرگ ، تأثیر پیام های مرتبط با سلامت و محتوای رسانه ای بر تصمیمات مراقبت های بهداشتی و جنبه های سیستم های اجتماعی ، اقتصادی و فن آوری بهم پیوسته بر زندگی روزمره ، تنها چند مورد از چند لایه است. و زمینه های تحقیقاتی بهم پیوسته که در میان اعضای هیئت علمی ، محققان و دانشجویان آننبرگ یافت شده است.

آننبرگ امروز با دستیابی به مشاوری که قاره ها را در بر می گیرد ، تلاقی تخصص بازدیدکنندگان از محققان و پزشکان را نشان می دهد ، و این فرصت را برای دانشجویان آننبرگ فراهم می کند تا به طور رسمی و غیر رسمی با برخی از هیجان انگیزترین استعدادهای فکری در جهان تعامل داشته باشند.

مکان ها

  • Philadelphia

    Walnut Street, 19104, Philadelphia

    برنامه ها

    سوالات