Keystone logo
University of Perugia

University of Perugia

University of Perugia

مقدمه

دانشگاه پروجا در سال 1308 تاسیس شد. در آن سال، پاپ کلمنت V یک گاو نر تحت عنوان سوپر specula که اعطا ورزشگاه از شهرستان اقتدار به شرکت در آموزش عالی صادر شده است. امروز، پژوهش، آموزش و مشاوره فعالیت در رشته های مختلف در 16 گروه سازمان یافته، با حدود 23،500 دانش آموزان، استادان و پژوهشگران 1،100 و 1،000 اعضای هیات. در سال های اخیر، دانشگاه تجدید گسترده ای از برنامه های تحصیلی و برنامه ریزی درسی، که دانش آموزان را برای دیدار با خواسته های بازار کار و برای برآوردن نیازهای برای نوآوری بیان شده توسط کارفرمایان در بخش خصوصی و دولتی انجام شده است.

در این دانشگاه دو برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی برگزار:

استاد دوره کارشناسی در زمین شناسی نفت (2 سال)

اطلاعات کلی

این دانشگاه دارای یک مرکز زبان ارائه می شود که دوره های ایتالیایی به دانشجویان بین المللی، و همچنین انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و دوره است با بالا ترین به روز امکانات یادگیری زبان و کارکنان از معلمان زبان مادری مجرب برخوردار است. علاوه بر این، آموزش دانشگاهی و علمی دانش آموزان است غنی و تکمیل شده توسط خدمات حرفه ای، ارائه شده توسط سرویس جهت و قرار دادن خدمات شغلی، و ورزش فوق العاده و امکانات ورزشی.

هزینه

دوره های مشترک کارشناسی ارشد است هزینه های ثابت از 6،000 € + مالیات دانشگاه (مقدار متغیر؛ این مالیات بسته به درآمد خانواده دانش آموز، اعم از 503 € 1،763.52 € به در هر سال متفاوت است). شهریه قابل پرداخت است زمانی که دانش آموز نام نویسی در دانشگاه به برنامه در ایتالیا (بدون هزینه نرم افزار اعمال می شود).

کاربرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند درخواست (مورد نیاز و مهلت)، کمک هزینه تحصیلی و یا اگر شما علاقه مند به گرفتن کلاس های ایتالیایی، لطفا به [email protected] ارسال

مکان ها

  • Perugia

    Università degli Studi di Perugia piazza Università, 1 , 06123 , Perugia

    سوالات