Keystone logo
University of Pitesti

University of Pitesti

University of Pitesti

مقدمه

تاریخ

اولین مدرسه آموزش عالی در پیتشتی در سال 1962 تاسیس شد و "م Instituteسسه آموزشی 3 ساله" با تخصص های آموزشی در ریاضیات ، فیزیک ، زیست شناسی ، شیمی ، فلسفه و تربیت بدنی و ورزش نامیده شد. به دنبال آن گشودن تخصص های فنی منجر به تأسیس انستیتوی مهندسین فرعی (1969) شد که در سال 1974 تحت عنوان م Instituteسسه آموزش عالی متحد متحد شد. متعاقباً ، اشکال مختلف دیگری از تشکیلات وجود داشت ، در دوره ای تحت تابعیت انستیتوی پلی تکنیک بخارست ، تا سال 1991 ، که پس از سه دهه انباشت در این بخش فکری ، خودمختار شد و نام " University of Pitesti " را دریافت کرد.

از همان ابتدا ، University of Pitesti علاقه بسیاری از جوانان در کشور را برای برنامه های تحصیلی ارائه شده ، برای کیفیت آموزش ارائه شده توسط هیئت علمی استثنایی ، بلکه همچنین برای دانشجویان از سراسر جهان قطبی کرده است. جهان ، از آنجا که پیتستی به دلیل بزرگترین مرکز آموزش زبان رومانیایی برای دانشجویان خارجی مشهور است.

Amigos em campus universitário

مأموریت

University of Pitesti پیتستی با پی بردن به سه گانه دانشگاه مدرن ، مأموریت آموزش و پژوهش را بر عهده می گیرد:

  • توسعه حرفه ای در سطح دانشگاه و تحصیلات تکمیلی و در مفهوم یادگیری مادام العمر ، به منظور توسعه شخصی ، ورود فارغ التحصیلان به بازار کار ، رضایت از شایستگی محیط اقتصادی اجتماعی و سازگاری با تغییرات دائمی.
  • تولید و انتقال دانش از طریق تحقیقات علمی بنیادی و کاربردی ، توسعه ، نوآوری و انتقال فناوری ، ایجاد فردی و جمعی ، مرتبط و معنی دار در سطح منطقه ای ، ملی و بین المللی.
  • ترویج و توسعه مشارکت در سطح محلی ، منطقه ای و ملی به منظور مشارکت دانشگاه در حل مشکلات جامعه و افزایش دید و اعتبار.

با گذشت بیش از 50 سال از حضور در فضای دانشگاهی رومانی ، University of Pitesti به عنوان منبع نیروی انسانی شناخته شده و شناخته شده است ، که در فرمول تعالی برای بازار کار محلی ، ملی و بین المللی تهیه شده است. University of Pitesti دسترسی آزادانه و هماهنگ به آموزش مدرن را فراهم می کند که در آن نیازها و واقعیت های محیط اقتصادی - اجتماعی اروپا وجود دارد.

در تمام این سالها ، یک نگرانی عمده برای توسعه آموزش در شهرستان آرگس وجود داشت ، بنابراین پیشنهاد آموزشی بسیار سخاوتمندانه شد و شاخه هایی را در مناطق مورد علاقه در منطقه گشود.

مکان ها

  • Pitești

    Str. Targu din Vale nr. 1, 110040, Pitești

سوالات