Keystone logo
University of Portsmouth BSc (Hons) ریاضیات برای امور مالی و مدیریت
University of Portsmouth

BSc (Hons) ریاضیات برای امور مالی و مدیریت

Southsea, بریتانیا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۹٬۲۵۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* برای دانشجویان بریتانیا / جزایر کانال و جزیره من / ساکنان اتحادیه اروپا | 17000 پوند در سال: دانشجویان بین المللی

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

با توسعه مهارت های مورد نیاز در تصمیم گیری مبتنی بر داده، تحقیقات عملیاتی و مدل سازی ریاضی، برای دنیای پرشتاب مالی، تحلیل سرمایه گذاری، بازاریابی و مدیریت کسب و کار آماده شوید. با اعتماد به نفس برای رهبری استراتژی های نوآورانه و هدایت شرکت ها به موفقیت فارغ التحصیل شوید.

در این دوره BSc (Hons) Mathematics for Finance and Management، شما در تجزیه و تحلیل ریاضی و مدل‌سازی که توسط متخصصان مالی برای ردیابی سرمایه‌گذاری‌ها و پیش‌بینی درآمد استفاده می‌شود، متخصص خواهید شد و اطمینان حاصل می‌کند که شرکت‌ها می‌توانند تصمیمات آگاهانه‌ای برای رشد سود خود بگیرند. شما مهارت‌های ریاضی کاربردی مورد استفاده مدیریت ارشد را برای تنظیم برنامه‌ها و بودجه‌های مالی که کسب‌وکارها را در بازار خود رقابتی نگه می‌دارد و پایه محکمی در مدیریت مالی شرکتی و قیمت‌گذاری مشتقات به دست می‌آورد، توسعه می‌دهید، و خود را برای یک نقش ارشد در مدیریت امور مالی و حساب‌های تجاری آماده می‌کنید. .

نکات برجسته دوره

  • دانش خود را در مورد موضوعات اساسی مانند جبر، مدیریت مالی، محاسبات و مدیریت زنجیره تامین کمی توسعه دهید.
  • ماژول های تخصصی را انتخاب کنید که با علایق و جاه طلبی های شغلی شما مطابقت داشته باشد، مانند روش های آماری در تحقیقات سلامت، مدیریت مالی شرکت های پیشرفته، اخترفیزیک و مدل سازی تصمیم.
  • استفاده از نرم افزارهای تحقیقاتی ریاضی، آماری و عملیاتی استاندارد صنعتی را بیاموزید.
  • به مجموعه بلومبرگ ما دسترسی پیدا کنید، که برای شبیه سازی سیستمی که توسط 250000 متخصص مالی بین المللی برای نظارت و تجزیه و تحلیل داده های بازار مالی در زمان واقعی استفاده می شود، راه اندازی شده است.
  • مهارت های خود را در محل های کاری اختیاری در جامعه، مانند کمک به معلمان ریاضی در مدارس محلی، به کار ببرید.
  • در کنار ریاضیدانان دانشگاه، نظریه‌ها را بررسی کنید - 95 درصد از تحقیقات ما در ریاضیات به‌عنوان پیشرو در جهان یا در سطح بین‌المللی عالی رتبه‌بندی شد، و ما در بین دانشگاه‌های مدرن بریتانیا از نظر عملکرد کلی و محیط تحقیقاتی در رتبه‌بندی برتر هستیم.

اعتبارسنجی

این دوره توسط موسسه ریاضیات و کاربردهای آن (IMA) معتبر است.

پذیرش ها

فرصت های شغلی

امکانات

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه