Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of Redlands

University of Redlands

University of Redlands

مقدمه

University of Redlands","author_url":"","source":""}" />

© University of Redlands

تجربه واقعی ردلند از شما شروع می شود.

دلایل بی شماری برای انتخاب University of Redlands ، اما در واقع فقط یک مورد اهمیت دارد: مال شما.

University of Redlands یک University of Redlands پویا دانشگاه آزاد هنر و علوم است که در امپراطوری اینلند از کالیفرنیای جنوبی ، نزدیک لس آنجلس واقع شده است. 2،450 دانشجوی Redlands از 45 کشور در 40 برنامه کارشناسی تحصیل می کنند ، که بسیاری از آنها در سطح ملی و بین المللی شناخته شده اند. University of Redlands با توجه به اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی رتبه 16 در بین دانشگاه های غرب ایالات متحده است. دانشجویان با داشتن بیش از 120 سازمان دانشجویی و 60 درصد مشارکت در خارج از کشور در یک محوطه مسکونی (70 درصد دانشجویان در محوطه دانشگاه زندگی می کنند) لذت می برند. کلاس های کوچک و یک محیط زیبا در نزدیکی سواحل اقیانوس آرام ، پارک های تفریحی ایالت اورنج ، و طی یک ساعت از پنج فرودگاه اصلی از دیگر ویژگی های تجربه ردلند هستند. 100٪ دانشجویان پذیرفته شده بین المللی بورسیه تحصیلی شایسته دریافت می کنند (حداکثر 31000 دلار در سال) و بورس های تحصیلی مبتنی بر نیاز محدود نیز وجود دارد.

در Redlands ، شما در یک جامعه واقعی از اساتید اختصاصی و دانشجویان درگیر زندگی خواهید کرد و یاد خواهید گرفت. ما یک آموزش بی انتها در هنر و علوم را با یادگیری تجربی دستی انجام می دهیم تا مؤثرترین آموزش برای دنیای امروز و آینده باشد. به همین دلیل دانش آموزان ما پذیرفته می شوند که در مدارس برتر فارغ التحصیل شوند و مشاغل رضایت بخش را بعد از فارغ التحصیلی راه اندازی کنند. اساتید برجسته ما سوابق بین رشته ای ، دستاوردهای علمی ، تجربه تحقیق و تخصص در دنیای واقعی را در چندین برنامه دارند. اما بیشتر از همه ، آنها به تدریس و توصیه دانش آموزان اهمیت می دهند.

تاریخ و سنت

در سال 1926 ، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه برای نجات یكی از محبوب ترین نمادهای غرور و افتخار ما گردهم آمدند كه R توسط دانش آموزان مرتفع در یك تپه کوههای سن برناردینو نزدیك ساخته شد.

R با افتخار از دره و دانشگاه ما در زیر تماشا می کرد تا اینکه سرویس جنگل آمریکا تهدید کرد که بخاطر ممنوعیت تبلیغات ، آن را حذف خواهد کرد.

ما از مقامات خواستیم كه تجدید نظر كنند. ما گفتیم این نشانه وفاداری ، غرور و تاریخ است. استدلال می کنیم ، انگیزه های ما "از بالاترین مواردی هستند که می توانند قلب انسان را آراسته کنند."

R ذخیره شد.

حتی در مراحل ابتدایی ما ، دانشگاه مکانی بود که دارای ارزش تاریخ است و هیچگاه در 100 سال گذشته ما تغییر نکرده است.

از میراث خدمات اجتماعی ما گرفته تا مناجات ارجمند اوچ تاماله ، ما طیف گسترده ای از سنت های مفتخر را با تعهدی جشن می گیریم که با هر نسل عمیق تر می شود.

ما به قدرت تاریخهای مشترک خود می پردازیم.

University of Redlands","author_url":"","source":""}" />

139166_RedlandsStudents

© University of Redlands

بیانیه مأموریت

University of Redlands یک دانشگاه آزاد و مستقل هنری است که متعهد به ارائه آموزش شخصی است که دانشجویان را برای انتخاب روشنگری آزاد می کند.

ردلند بر سختگیری دانشگاهی ، تنوع درسی و تدریس نوآورانه تأکید دارد. Redlands جامعه ای از محققان را پرورش می دهد و مفهوم کثرت گرایی از ارزش ها را با چالش برداری فرضیات و کلیشه ها در هر دو کلاس و فعالیت تشویق می کند. آموزش ردلند فراتر از آموزش است تا درک جهانی را از جهان بازتاب دهد. از اطلاعات به بینش ، از دانش به معنا منتقل می شود.

این دانشگاه با استقبال از دانشجویان کنجکاو فکری با سوابق متنوع مذهبی ، قومی ، ملی و اجتماعی اقتصادی ، به دنبال بخشی از یک آموزش کامل ، شهروندی مسئولانه را توسعه می دهد. ردلند فضای جامعه را با فرصتی استثنایی برای رهبری و تعامل دانشجویی تشویق می کند. برای بزرگسالان شاغل ، دانشگاه برنامه هایی نوآورانه دانشگاهی را در مکانها و زمانهای مناسب ارائه می دهد.

ردلند هنرهای لیبرال و برنامه های حرفه ای ، مطالعات کاربردی و نظری ، رشته های سنتی و قراردادهای خود طراحی شده برای فارغ التحصیلی را می آمیزد. کلاسهای کوچک هر دانش آموز را قادر می سازد در بحث کلاس شرکت کند ، از نزدیک با اساتید همکاری کند و توجه فردی زیادی را به خود جلب کند. ردلند نسبت به روندهای معاصر جامعه حساس است و دانش آموزان را مجبور به تعهد خود به یک عمر یادگیری می کند.

مکان ها

  • Redlands

    University of Redlands 1200 East Colton Ave P.O. Box 3080 Redlands, CA 92373 United States, P.O. Box 3080, Redlands

    سوالات