Keystone logo
University of Rochester

University of Rochester

University of Rochester

مقدمه

اولین رئیس دانشکده پزشکی ، جورج هویت ویپل ، برنده جایزه نوبل ، دکتر ، در سال 1921 به روچستر آمد تا یک مفهوم انقلابی را عملی کند. ویپل با توجه به آنچه در آن زمان چارچوب جدیدی بود که توسط آبراهام فلکسنر ، پیشگام دانشکده پزشکی ، ایجاد شد ، بر طراحی ، ساخت و کارکنان دانشکده پزشکی و دندانپزشکی و بیمارستان Strong Memorial نظارت داشت. دیدگاه ویپل که بر اساس خیرخواهی جورج ایستمن ساخته شده بود ، یک مدرسه و یک بیمارستان در زیر یک سقف بود که علوم پایه و اقدامات بالینی را با هم ادغام می کرد.

امروزه ، این مفهوم ادغام جسمی مراقبت از بیمار و دانشگاهیان در یک سقف همچنان ادامه دارد. محوطه اصلی مرکز پزشکی University of Rochester بیش از 4.4 میلیون فوت مربع فضا را پوشش می دهد. بیمارستان Strong Memorial هر کدام 1.6 میلیون فوت مربع ، دانشکده پزشکی 2.1 میلیون فوت مربع و دانشکده پرستاری و مرکز دندانپزشکی Eastman حدود 100000 فوت مربع را شامل می شود.

به همان اندازه مهم ، ادغام مراقبت از بیمار و دانشگاهیان در هسته فلسفه و ساختار مدرسه ما باقی مانده است. به سرپرستی معاون ارشد رئیس جمهور در امور بهداشتی ، رئیس دانشکده پزشکی و رئیس سیستم بیمارستان ما به طور روزانه با مشارکت با صندلی های گروه ، مدیران مرکز ، رئیس دانشکده پرستاری ، مدیر مرکز دندانپزشکی ایستمن ، و مدیریت مالی و اداری مرکز پزشکی. همکاری بسیار نزدیک با یکدیگر این است که چگونه ما با موفقیت ماموریت های مربوط به مراقبت از بیمار ، آموزش ، تحقیق و بهداشت جامعه را انجام می دهیم.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Rochester

    Elmwood Avenue,601, 14642, Rochester

    برنامه ها

    سوالات