Keystone logo
University of Shanghai for Science and Technology

University of Shanghai for Science and Technology

University of Shanghai for Science and Technology

مقدمه

University of Shanghai for Science and Technology (USST) یک کلید چند رشته ای شهری است که برای دانشگاه تحقیق محور با مهندسی به عنوان هسته اصلی آن مورد استفاده قرار می گیرد ، جایی که مهندسی ، علوم ، اقتصاد ، مدیریت ، ادبیات ، حقوق ، هنر و سایر رشته ها به خوبی در توسعه هماهنگ هستند . در سال 2018 ، USST به یکی از واحدهای آزمایشی ساخت "یک م localسسه آموزش عالی عالی سطح بالا" در شانگهای تبدیل شد. با مساحت تقریبی 700000 متر مربع ، USST دارای دو پردیس ، دانشگاه یانگپو و پردیس Fuxing است. 17 مدرسه ، کالج و گروه با بیش از 25700 دانش آموز تمام وقت (حدود 16700 دانشجوی کارشناسی و 9000 دانشجوی کارشناسی ارشد) وجود دارد. از 2390 هیئت علمی و کارمندان آن ، 11 دانشگاهی آکادمی علوم چین و آکادمی مهندسی چین (شامل دانشگاهیان وابسته) ، 78 استعداد در سطح ملی ، 155 استعداد استانی یا وزیری ، 826 معلم با عناوین ارشد و 256 سرپرست دکترا.

با تکیه ، پشتیبانی و هدایت توسعه صنایع ، USST به یک دانشگاه پیشرو در زمینه های دانشگاهی ساخت تجهیزات ، تجهیزات پزشکی و صنعت چاپ تبدیل شده است. رشته هایی مانند مهندسی نیرو ، ترموفیزیک مهندسی ، مهندسی نوری ، علوم مدیریت و مهندسی از مدت ها پیش در بین بهترین کشورها بوده و این دانشگاه همچنین دارای یک صنعت عمیق است که در زمینه های ابزار پزشکی ، صنایع چاپ و نشر یافت می شود. اخیراً ، USST در تلاش است تا اولویت بندی طرح انضباطی خود را در اولویت قرار دهد. 60 برنامه کارشناسی ، 8 برنامه درجه یک دکترا ، 6 برنامه فوق دکترا ، 27 برنامه درجه یک کارشناسی ارشد و 18 برنامه کارشناسی ارشد حرفه ای وجود دارد. USST دارای 19 سکوی آموزش ملی ، 51 سکوی استانی یا وزیری ، 7 سکوی تحقیق علمی ملی و 34 پلتفرم سطح استانی یا وزیری است. مهندسی ، علوم مواد و شیمی آن مدتهاست که در رتبه اول 1٪ شاخص های علوم ضروری (ESI) در جهان قرار دارد.

SBC در سال 2006 به عنوان همکاری نوآورانه بین University of Shanghai for Science and Technology (USST) و 9 دانشگاه برجسته انگلستان تاسیس شد. SBC ترکیبی از بهترین آموزش های چین و انگلیس در یکی از شهرهای برجسته جهان است که آن را به یک کالج دانشگاهی بین المللی تبدیل می کند. چشم انداز SBC این است که به عنوان یک دروازه بین المللی برای تعالی و نوآوری شناخته شود و هدف ما پرورش اخلاق رهبری مسئولانه و همدلی فرهنگی در دانشجویان ما است. ما دانشجویان و دانشگاهیان را از سراسر جهان جذب می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هم بدن دانشجویان و هم اعضای هیئت علمی ما در فرهنگ ها و شیوه های مختلف عمل می کنند. این باعث می شود تجربه ارائه شده توسط SBC واقعاً بی نظیر باشد.

پردیس SBC در پردیس جاده فوکسینگ USST مستقر است که در مرکز شانگهای قرار دارد. پردیس نه تنها تاریخچه ای صد ساله دارد، بلکه فضای بین المللی نیز دارد. برنامه های تحصیلی به طور کامل به زبان انگلیسی در تمام طیف دانشکده مدیریت و تجارت تدریس می شود.

فارغ التحصیلان SBC به رسمیت شناخته شده اند که موفقیت بزرگی از نظر عملکرد برجسته علمی ، مسئولیت اجتماعی و غیره کسب کرده اند.

پارک فرهنگی بین المللی

پارک فرهنگی بین المللی شانگهای در پردیس شمالی دانشگاه علوم و فناوری شانگهای (USST) در جاده جون گونگ واقع شده است. USST در شانگهای شناخته شده است. تاریخ صد ساله آن را می توان در دانشگاه شانگهای در سال 1906 تأسیس کرد و Deutsche Eedizinschule در سال 1907 تأسیس کرد. بسیاری از بناهای اصلی در دانشگاه حفظ و نگهداری شده اند و از بهترین بناهای تاریخی در شهر به حساب می آیند. شش ویلا مستقل در پردیس اصلی جاده جون گونگ ، که بین سالهای 1907 و 1936 ساخته شده است ، محل اقامت سابق دانشکده هستند. در حال حاضر ، آنها پارک فرهنگی بین المللی شانگهای را تشکیل می دهند. در حال حاضر مراكزي براي آلمان ، آمريكا ، انگليس ، ژاپن ، نورديك - بالتيك و غيره تعيين شده است.

اهمیت

پارک فرهنگی بین المللی منابع دانشگاه را ادغام کرده و بستری بین المللی برای تجارب یادگیری فرهنگی ایجاد خواهد کرد. این پارک به دانشکده ها ، دانشجویان و فارغ التحصیلان USST یک مرکز اطلاعاتی برای تبادل و یادگیری چند فرهنگی ارائه می دهد ، و دانش آموزان با اهداف آموزشی بین المللی را پشتیبانی و تشویق می کند.

این پارک منابع بین المللی فعلی را گسترش داده و از رشد برنامه ها در مبادلات فرهنگی بین المللی پشتیبانی می کند. از طریق یادگیری و تبادلات چند فرهنگی ، پارک منابع درجه یک بین المللی بیشتری را جذب می کند ، تبادل فرهنگی بین المللی را گسترش می دهد ، افق بین المللی دانشجویان را گسترش می دهد و حساسیت آنها را نسبت به تفاوت های فرهنگی ارتقا می دهد.

این پارک توسعه بین المللی دانشگاه را ارتقا داده و شهرت بین المللی آن را ارتقا خواهد داد. فرصت های بین المللی گسترده و تبادلات چند فرهنگی تأثیر اجتماعی USST را افزایش داده و باعث افزایش دید دانشگاه در جامعه علمی بین المللی خواهد شد.

توابع

پارک بین المللی فرهنگ مستقیماً به هدف فعلی USST از ارائه "آموزش عالی مهندسی" از طریق پنج کارکرد اصلی دهکده فرهنگی خود کمک می کند:

یادگیری فرهنگی بین المللی: این مراکز در طی سال تحصیلی در رشته های مختلف دانشگاهی که بخشی از برنامه درسی دانشگاه هستند ، سخنرانی های علمی را حمایت می کنند. جامعه USST فرصتهای مکرری برای آشنایی با انواع مختلف صداهای مختلف بین المللی در بسیاری از زمینه های دانشگاهی خواهد داشت.

تجربه فرهنگی بین المللی: برنامه های نمایندگی شامل طیف گسترده ای از تجربیات فرهنگی از علمی و تخصصی تا فرهنگی و هنری است.

برنامه های ویژه بین المللی: برنامه های موضوعی از فناوری و نوآوری گرفته تا زبان ، فرهنگ های سنتی و سبک زندگی هر از چند گاهی برنامه ریزی می شود و فرصتی برای کاوش عمیق در موضوعات مورد علاقه خاص فراهم می کند.

تبادل و همکاری بین دانشگاه ها ، موسسات آموزشی و پژوهشی بین المللی: عناصر متنوع پارک فرصتی منحصر به فرد برای ایجاد برنامه های همکاری در تحقیقات و آموزش بین المللی فراهم می کند. این پارک از طریق گسترش ارتباطات و برنامه ریزی برنامه ، بر مشارکت های بین المللی فعلی بنا شده است.

تعامل و همکاری بین دانشگاه ها و شرکت های بین المللی: پارک فرصت هایی را برای مشارکت با شرکت های مختلف از زمینه های مختلف فرهنگی در "فاصله صفر" ایجاد می کند و همکاری بین المللی مدرسه و شرکت را ارتقا می بخشد.

بازدید کنندگان

بازدیدکنندگانی که توسط فعالیت های مرکز ارائه می شوند عبارتند از:

 • دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد USST.
 • اعضای هیئت علمی و اداری USST ؛
 • بازدید از دانشمندان ، هنرمندان ، دانشمندان و محققان.
 • بازدیدکنندگان از شانگهای با علاقه حرفه ای به برنامه نویسی و نمایشگاه های مرکز.

آمار

در سال 2018، USST به یک واحد آزمایشی برای ساخت "یک موسسه آموزش عالی محلی سطح بالا" در شانگهای تبدیل شد. با مساحت کل نزدیک به 700000 متر مربع، USST دارای دو پردیس، پردیس Yangpu و پردیس Fuxing است. 17 مدرسه، کالج و بخش با بیش از 25700 دانشجوی تمام وقت (حدود 16700 دانشجوی کارشناسی و 9000 دانشجوی کارشناسی ارشد) وجود دارد. از 2390 عضو هیئت علمی و کارمند آن، 11 آکادمی آکادمی علوم چین، و آکادمی مهندسی چین (شامل دانشگاهیان وابسته)، 78 استعداد در سطح ملی، 155 استعداد در سطح استانی یا وزیر، 826 معلم با عناوین ارشد، و 256 استاد راهنما دکترا.

دانشکده مهندسی و محاسبات، دانشکده زبان ها، آموزش و فرهنگ توسط یک تیم آکادمیک بسیار ماهر متشکل از بیش از 110 کارمند با سوابق آموزشی بین المللی و بیش از 80 درصد از آنها از 20 کشور و منطقه مختلف. در حال حاضر، حدود 1400 دانشجوی تمام وقت در مقطع کارشناسی و بیش از 70 دانشجوی بین المللی از حدود 27 کشور و منطقه دارد.

  مکان ها

  • Shanghai

   No. 1195 Middle Fuxing Road, 200031, Shanghai

   سوالات