Keystone logo
University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

University of Sioux Falls

مقدمه

در سال 1883 بنا نهاده شده، دانشگاه سو فالز، واقع در Sioux Falls، داکوتای جنوبی، یک مسیحی، دانشگاه علوم انسانی وابسته به آمریکا باپتیست کلیساها، ایالات متحده آمریکا. USF مستقل، نه برای سود موسسه است.

اعضای هیئت علمی عمدا ادغام ایمان و یادگیری، دانش آموزان کمک به کشف تماس حرفه ای خود و آماده سازی آنها برای خدا و انسان خدمت می کنند. با نرخ قرار دادن 98٪، فارغ التحصیلان ما زندگی کردن فرهنگ USF برای شعار خدمات در حرفه، خانواده و جامعه خود.

استادان با استعداد ما آموزش، مشاوره و راهنمایی دانش آموزان است. با 14: 1 نسبت دانشجو به استاد در دانشکده، تنظیمات کلاس درس صمیمی مقدمه ای از مفاهیم، ​​تبادل ایده ها و تشویق به آنها اعمال از طریق یادگیری تجربی را تسهیل میکند.

برای زبان آموزان بزرگسالان رانده به رویاهای خود وفا، USF ارائه می دهد آنلاین و در دانشگاه برنامه های بزرگسالان و کارشناسی ارشد برای کمک به افراد پایان درجه خود و یا کسب درجه پیشرفته.

USfwch

با شماره های:

قرار دادن امتیاز کاربران: 98 درصد از فارغ التحصیلان USF پیدا کردن کار در زمینه های انتخابی خود ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی.

دانشجو / نسبت اعضای هیئت علمی: 14: 1

ثبت نام: 1530 کل دانش آموزان از 34 کشور و 11 کشور

مرد به زن نسبت کارشناسی: 59٪ زن، 41 درصد مرد

تعدادی از باشگاه های، فعالیت ها و سازمان ها: 100+

فرقه بیان کرد: لوتری، 18٪؛ باپتیست، 12٪؛ کاتولیک، 10٪؛ متدیست، 5٪؛ غیر مذهبی، 4٪. مسیحی اصلاح، 4٪. پروتستان، 2٪. وسلی، 3٪. مجامع خدا، 1٪، انجیلی، 2٪. و دیگر / ناشناخته، 37٪

نخست محل سکونت: سو فالز، جمعیت 166،700 و MSA جمعیت 232،879، در است "قلب امریکا،" و USF در است "قلب سو فالز."

sfschool2

بیانیه ماموریت

دانشگاه سو فالز، دانشگاه مسیحی در سنت لیبرال هنر، دانش آموزان در علوم انسانی، علوم، و حرفه آموزش می دهد. شعار سنتی از دانشگاه فرهنگ و نگهداری، است که، ما به دنبال ایجاد برتری علمی و توسعه افراد مسیحی بالغ برای خدمت به خدا و انسان در جهان است.

از طریق برنامه های در علوم انسانی، علوم و حرفه، دانشگاه کمک می کند تا افراد رشد فکری، تشخیص حقیقت و توسعه یک جهان بینی مسیحی. به عنوان یک نهاد مسیحی، USF پرورش در همه اعضای جامعه خود را توسعه بلوغ عاطفی، جسمانی، مهارت ها و ارزش ها است که منعکس کننده شخصیت و تعلیمات مسیح فردی.

USF به خداوندی عیسی مسیح و به ادغام ایمان کتاب مقدس و یادگیری متعهد؛ آن تأکید می کند که مسیحیان دعوت برای به اشتراک گذاشتن ایمان خود را با دیگران از طریق زندگی از خدمات. این دانشگاه با باپتیست کلیساهای آمریکا، ایالات متحده آمریکا وابسته، و دانش آموزان از هر دینی یا فرقه استقبال می کند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

سوالات