Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

University of Southampton Malaysia

مقدمه

University of Southampton Malaysia در اکتبر 2012 در EduCity (Johor) افتتاح شد. این دانشگاه از نظر عالی علمی شهرت جهانی دارد و یکی از اعضای بنیانگذار گروه راسل دانشگاههای تحقیقاتی انگلیس است.

دانشگاه ساوتهمپتون در میان 100 موسسه آموزش عالی جهان قرار دارد. رتبه بندی دانشگاه QS World University 2021 دانشگاه ساوتهمپتون را در رده نودمین دانشگاه بین المللی قرار داده است و این باعث شده University of Southampton Malaysia بهترین دانشگاه انگلیس در مالزی باشد.

برنامه های ارائه شده در ساوتهمپتون مالزی دارای رتبه بالایی در سطح جهانی و انگلیس هستند. ما برای برنامه مهندسی برق و الکترونیک در انگلستان شماره 1 (راهنمای دانشگاه گاردین ، 2021) ، شماره 4 برای مهندسی مکانیک (راهنمای دانشگاه خوب تایمز و ساندی تایمز ، 2020) ، شماره 7 برای هوانوردی و فضانوردی (دانشگاه کامل) Guide، 2021) و شماره 11 برای علوم کامپیوتر (The Complete University Guide، 2021). بر اساس راهنمای دانشگاه گاردین 2020 ، برنامه تجارت ، مدیریت و بازاریابی ما نیز در رتبه 10 برتر انگلیس قرار دارد.

دانشجویان ما با تحصیل در مالزی و انگلیس می توانند از بهترین های هر دو جهان بهره مند شوند. برنامه های مهندسی این دانشگاه برنامه های اسپلیت کامپوس است: دانشجویان مهندسی 2 سال در مالزی و 2 سال در انگلیس تحصیل می کنند. دانشجویان سایر برنامه ها نیز می توانند هر زمان که بخواهند برای تکمیل مدارک خود در انگلیس اقدام کنند (مدل های تحویل 1 + 2 و 2 + 1 در دسترس است).

تحصیل در University of Southampton Malaysia در مقایسه با اتمام کامل برنامه ها در انگلستان ، تا 75٪ در هزینه صرفه جویی می کند. برنامه های مهندسی تقسیم دانشگاه 40٪ مقرون به صرفه تر هستند. دانشجویان مهندسی ما هزینه تحصیلات 1 و 2 خود را در مالزی Ringgit (MYR) پرداخت می کنند و هنگامی که برای تکمیل سال های 3 و 4 خود به انگلستان انتقال می یابند ، از 20٪ تخفیف برخوردار می شوند. دانش آموزانی که در پردیس مالزی تحصیل می کنند برنامه های تجاری را 60 اگر آنها بخواهند برنامه ها را به طور کامل در دانشگاه مالزی به پایان برسانند ،٪ هزینه مدرک مستقر در انگلستان

دانشجویان ما در کنار دانشگاهیان برجسته جهان با دسترسی به امکانات پیشرفته و همکاری های جهانی کار می کنند. دانشجویانی که در پردیس مالزی تحصیل می کنند همان محتوای دوره و کیفیت تدریس دانشجویان در انگلیس ارائه می شود. بسیاری از منابع و امکانات موجود در پردیس انگلستان نیز توسط دانشجویان دانشگاه مالزی ما مانند کتابخانه دیجیتال و وبینارهای شغلی قابل ارزیابی است. پردیس جدید مالزی * دارای آزمایشگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای مانند آزمایشگاه تحقیقات خشک ، استودیوی طراحی ، آزمایشگاه علوم کامپیوتر ، آزمایشگاه ترموسیال ، آزمایشگاه Aero و آزمایشگاه انرژی سبز است. در پردیس انگلستان ، ما 8 میلیون پوند در آزمایشگاههای کارشناسی و آموزش خود سرمایه گذاری کرده ایم. 98٪ از فارغ التحصیلان ساوتهمپتون در مدت شش ماه پس از اتمام دوره تحصیل در استخدام یا تحصیل بیشتر بودند (نتیجه تحصیلات تکمیلی ، 2017/18). فارغ التحصیلان اخیر ما با شرکت های برجسته جهان مانند Dyson ، Huawei Malaysia و JP Morgan همکاری کرده اند.

در سپتامبر 2021 ، دانشگاه ساوتهمپتون مالزی از دانشجویان در پردیس جدید ما * ، بخشی از EcoBotanic City در Johor ، استقبال خواهد کرد. پردیس جدید چند طبقه برای پذیرایی از 2000 دانشجو ساخته شده است و دارای آزمایشگاه های پیشرفته ، فضای یادگیری و تفریحی برای یک تجربه آموزشی استثنایی است. دانشجویان ما می توانند از یک فیلم ، خرید و موارد دیگر در طیف وسیعی از امکانات تفریحی در تعدادی از مراکز خرید در نزدیکی شهر EcoBotanic لذت ببرند. دانشگاه ما فقط 40 دقیقه با ماشین سنگاپور فاصله دارد. دانشجویان این دانشگاه همچنین از سفر به کوالالامپور یا سایر مناطق مالزی برای سفرهای کوتاه آخر هفته با سیستم های حمل و نقل مناسب لذت می برند.

* منوط به تأیید وزارت تحصیلات عالی است

مکان ها

  • Johor Bahru

    No. 3, Persiaran Canselor 1, Kota Ilmu EduCity, 79200 Iskandar Puteri, Johor,, , Johor Bahru

  • Southampton

    Southampton, بریتانیا

    سوالات