Keystone logo
University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

University of the Incarnate Word

مقدمه

University of the Incarnate Word خوش آمدید

چرا UIW؟

ساده. ما شما را در جایی که هستید ملاقات می کنیم. ما به شما کمک می کنیم تا دنیایی از اعتماد به نفس را به دست آورید. ما به جایی که می خواهید اعتقاد داریم.

این به شما کمک می کند تا در سان آنتونیو ، سومین اقتصاد با رشد سریع در ایالات متحده شروع کنید. در اینجا فرصت های شغلی خوبی خواهید یافت - در مراقبت های بهداشتی ، آموزش ، هوافضا ، تحقیقات زیستی ، انرژی های تجدید پذیر ، انیمیشن سه بعدی و طراحی بازی و سایر موارد. برنامه هایی در زمینه های حرفه ای پیشرو

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161327_IMG_6951.JPG

با بیش از 135 سال سابقه ، University of the Incarnate Word در سن آنتونیو ، تگزاس متعهد به تعالی آموزشی در زمینه ایمان به عیسی مسیح ، کلام مجسم خدا است. UIW بزرگترین دانشگاه کاتولیک در تگزاس و چهارمین دانشگاه خصوصی بزرگ در تگزاس است. UIW با محوطه اصلی زیبا در سان آنتونیو ، دارای مکان هایی در سراسر شهر و تگزاس جنوبی و مرکزی و همچنین دو پردیس در مکزیک و یک مرکز مطالعاتی اروپایی در استراسبورگ ، فرانسه است. UIW توسط وزارت حمایت از خواهران خیریه کلمه تجسمی تأسیس شد و می شود.

UIW متعهد به شکل گیری ذهن های خوب با شخصیت قوی است که جهان ما را گسترش خواهد داد. در هسته ماموریت UIW تعهد به عدالت اجتماعی و خدمات اجتماعی وجود دارد. با برنامه درسی طراحی شده برای درک بیشتر دانش آموزان از نیازهای جهان ، مردان و زنان یاد می گیرند که با توجه به مهارت های خود برای تأثیر معنادار در جامعه محلی و جهانی ، به شهروندان نگران و روشن فکر تبدیل شوند. از طریق برنامه های ارائه شده در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری از طریق 11 مدرسه و کالج ، دانشجویان می توانند بر صنایع و زمینه های تحصیلی بی شماری تأثیر بگذارند.

UIW به عنوان یک موسسه خدمات دهی اسپانیایی و مدرسه روبان زرد ، با افتخار از دانش آموزان با همه زمینه ها استقبال می کند و از آنها در طول سفرهای تحصیلی خود پشتیبانی می کند.

UIW تنها برنامه دو و میدانی NCAA Division 1 در جنوب است و 14 ورزش و 23 تیم مردان و زنان را شامل می شود. تیم های UIW به عنوان عضوی افتخارآفرین در کنفرانس Southland ، از ورزشکاری اخلاقی و ورزشکاری نمونه استفاده می کنند.

غنای سنتی ، پیوندهای قوی و تاریخ مشهور ما باعث ایجاد فارغ التحصیلان افتخاری بیش از 40،000 زن و مرد در سراسر جهان شده است. فارغ التحصیلان با ماموریت UIW در زمینه خود زندگی می کنند و کارهای نمونه ای را در هنر ، خدمات مدنی و دستاوردهای حرفه ای به نمایش می گذارند.

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

161415_RCJ_3399.jpg

ویژگی های پردیس

University of the Incarnate Word","author_url":"","source":""}" />

تجربه Capstone

دانشجویان دانشکده تجارت و مدیریت HEB قبل از فارغ التحصیلی مهارت های خود را با مشاغل واقعی به اشتراک می گذارند.

به عنوان بخشی از برنامه درسی کسب و کار، دانشجویان MBA ملزم به گذراندن یک دوره اصلی هستند. این دوره ها به عنوان "سرمایه" شناخته می شوند زیرا آنها یکی از آخرین قطعات در مقطع تحصیلی دانش آموز و نقطه اوج آموزش برنامه آنها هستند. دوره Capstone از دانش آموزان می خواهد که از تمام دانش و مهارت های به دست آمده از دوره های دیگر خود استفاده کنند و آنها را در سناریوهای دنیای واقعی از طریق پروژه Capstone به کار ببرند.

پروژه‌های دوره Capstone از دانش دانش‌آموزان و آموزش کسب‌وکار برای کمک به کسب‌وکارها و سازمان‌ها برای مقابله با چالش‌ها استفاده می‌کنند. دانش‌آموزان همچنین از تجربه پروژه بهره زیادی می‌برند و دوره را با آمادگی بیشتری برای ورود به نیروی کار تکمیل می‌کنند، زیرا این دوره آموزشی فرصتی برای ملاقات با تصمیم‌گیرندگان سازمانی، درک ساختارهای سازمانی، تجزیه و تحلیل فرآیند کسب‌وکار، شناسایی چالش‌های تجاری، بهبود مهارت‌های ارائه و ارائه می‌دهد. ارتباطات کلیدی را برای رشد شبکه های حرفه ای ایجاد کنید.

تالار علم بونیلا

سالن علوم بونیلا (BSH) که در سال 2006 با تجهیزات پیشرفته بازسازی و بازگشایی شد، بخش های مهندسی، ریاضیات، تغذیه، علوم جوی (هواشناسی) و فیزیک را در پردیس برادوی در خود جای داده است. BSH شامل کلاس‌های درس و آزمایشگاه‌های مدرن برای مکانیک سیالات، مهندسی مواد، الکترونیک، هواشناسی (پخش و عملیاتی)، بهداشت تغذیه، مکانیک و آموزش مدارس ابتدایی است. یک مرکز آموزشی ریاضی در طبقه سوم با یک معلم خصوصی برای دانش آموزانی که نیاز به کمک درسی ریاضی یا آماری دارند یا نیاز به دسترسی به رایانه دارند، قرار دارد. همچنین در طبقه دوم (BSH 216) یک آزمایشگاه کامپیوتری 18 ایستگاهی قرار دارد که نرم افزار به روز شده را برای کلاس ها و تحقیقات خصوصی ارائه می دهد.

اعضای هیئت علمی دفاتری در نزدیکی کلاس های درس خود دارند تا امکان تعامل آسان و باز بین اساتید و دانشجویان فراهم شود. دانشجویان تشویق می شوند که از جداول مطالعه، تابلوهای نوشتن و کتابخانه های کوچک کتاب درسی در منطقه دفتر دانشکده BSH استفاده کنند. اتاق های جلسات چند منظوره مجهز به فناوری A/V در طبقه دوم در دسترس اساتید، کارکنان و دانشجویان است.

خانه خورشیدی

University of the Incarnate Word توسط دپارتمان مهندسی UIW طراحی و استفاده شده است. آرایه خورشیدی موجود در خانه برق آن را در تمام طول سال تامین می کند. این خانه دارای ویژگی های کم مصرف است، مانند پانل های PV Sun Power. همچنین دارای ویژگی های بازیافتی مانند میزهای شیشه ای بازیافت شده ECO و روکش Trex آن (ساخته شده از بطری های شیر بازیافتی) است. از دیگر ویژگی های پایدار، این خانه دارای کفپوش چوب پنبه ای و کابینت های پاراوود (درخت لاستیکی) است. با وسایل لوله کشی کم جریان و یک توالت دوتایی آب راندمان آب دارد. علاوه بر این، به لطف صفحه داخلی شیشه ای سبز رنگ (معبد-داخلی) که در برابر کپک و کپک مقاوم است، از کیفیت هوای داخل خانه برخوردار است. انرژی پاک بیش از آنچه برای راه اندازی ساختمان لازم است تولید می کند.

خانه خورشیدی مطابق با ADA است و دارای گواهی پلاتینیوم LEED توسط رهبری USGBC در طراحی انرژی و محیطی است. دانشجویان ارشد طراحی از این فضا برای تحقیق و برنامه ریزی استفاده می کنند. این مرکز به عنوان مرکز بازدیدکنندگان، تسهیلات ارتباطی، و به عنوان الهام بخش برای نوآوری فنی به دانش آموزان و جامعه عمل می کند.

  بورسیه و بودجه

  مکان ها

  • San Antonio

   4301 Broadway, San Antonio, Texas, 78209, San Antonio

   سوالات