Keystone logo
University of the South Pacific USP

University of the South Pacific USP

University of the South Pacific USP

مقدمه

دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی (USP) ارائه دهنده برتر آموزش عالی در منطقه اقیانوس آرام و مرکز بین المللی تعالی آموزش ، مشاوره تحقیقاتی و آموزش در مورد همه جنبه های فرهنگ اقیانوس آرام ، محیط زیست و نیازهای توسعه منابع انسانی است.

درباره دانشگاه

USP - مقدمه

دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی بهترین موسسه آموزش عالی برای منطقه اقیانوس آرام است که به طور منحصر به فرد در منطقه ای از تنوع فیزیکی ، اجتماعی و اقتصادی فوق العاده قرار گرفته است.

USP که در سال 1968 تأسیس شد ، یکی از تنها دو دانشگاه در نوع خود در جهان است. متعلق به دولتهای 12 کشور عضو است: جزایر کوک ، فیجی ، کیریباتی ، جزایر مارشال ، نائورو ، نیوئه ، جزایر سلیمان ، توکلائو ، تونگا ، تووالو ، وانواتو و ساموآ. این دانشگاه در همه کشورهای عضو پردیس دارد. پردیس اصلی ، لاوکالا ، در فیجی است. پردیس Alafua در ساموآ جایی است که دانشکده کشاورزی و فناوری غذا در آن واقع شده است و پردیس Emalus در وانواتو محل دانشکده حقوق است.

مدارس ، م Institسسات و مراکز دانشگاهی در دانشگاه جنوب اقیانوس آرام در سه دانشکده سازماندهی شده و توسط دین ها رهبری می شوند.

اینها دانشکده هنر ، حقوق و آموزش هستند. دانشکده تجارت و اقتصاد ؛ و دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست. هر دانشکده شامل تعدادی از مدارس است که طیف وسیعی از برنامه ها و دوره های دانشگاهی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهند.

این دانشگاه همچنین برنامه هایی را از طریق آموزش از راه دور و انعطاف پذیر در انواع حالت ها و فناوری در 14 پردیس USP ارائه می دهد.

فناوریهای ارتباطی پیشرفته از طریق USPNet برای دسترسی به دانش آموزان از راه دور و انعطاف پذیر در وسعت وسیع اقیانوس آرام استفاده می شود.

ماهیت چند فرهنگی کارکنان و گروه دانشجویی به USP شخصیتی استثنایی می بخشد. این یک موسسه با کیفیت است که دارای مدارک قابل مقایسه با دانشگاه های استرالیا ، نیوزلند و انگلستان است. فارغ التحصیلان USP در موقعیت های اجرایی مهم در بخش های دولتی و خصوصی در همه کشورهای عضو و در کشورهای متعدد در سراسر جهان یافت می شوند.

این دانشگاه استاندارد بالایی برای کیفیت در تحقیقات خود تعیین کرده است. تعهدات تحقیقاتی عمده شامل مدیریت کسب و کار ، آموزش معلمان ، مطالعات اقیانوس آرام ، مطالعات دریایی ، کشاورزی ، علم و فناوری است.

منطقه دانشگاه

منطقه منطقه جنوبی اقیانوس آرام در 33 میلیون کیلومتر مربع از اقیانوس ، مساحتی بیش از سه برابر اروپا وسعت دارد. در مقابل ، کل جرم زمین تقریباً مساحت دانمارک است. اندازه جمعیت از توکلاو با 1600 نفر تا فیجی با بیش از 800000 نفر متفاوت است. کل جمعیت حدود 1.3 میلیون نفر است.

خطوط هوایی بین المللی که بین استرالیا ، ژاپن ، کره ، نیوزلند و ایالات متحده پرواز می کنند تعدادی از کشورهای جزیره را به یکدیگر متصل می کنند. همچنین خطوط هوایی هستند که به منطقه خدمات رسانی می کنند. در کشورها ، کشتیرانی بین جزیره ای برای دسترسی به جزایر کوچکتر بدون خدمات هوایی مورد استفاده قرار می گیرد.

USP به دلیل موقعیت استراتژیک و امکانات ، دانشمندان و کارکنان برجسته ای را از سراسر جهان جذب می کند.

مدیریت دانشگاه

USP توسط شورای خود اداره می شود ، که شامل نمایندگان دولت های عضو ، کارکنان دانشگاهی ، دانشجویان ، رهبران مشاغل و مشاغل ، دبیرخانه انجمن جزایر اقیانوس آرام ، دبیرخانه جامعه اقیانوس آرام ، شورای آموزش آمریکا ، شورای خصوصی ، استرالیا است. و نیوزلند.

سنا مرجع علمی دانشگاه است که مسئولیت مسائلی مانند آموزش و تحقیق را بر عهده دارد.

کمیته هایی که در زمینه هایی مانند امور مالی ، مدیریت منابع انسانی و برنامه ریزی تحصیلی فعالیت می کنند به شورا و سنا خدمت می کنند. کمیته های دیگر با پروژه های خاص و کار روزانه دانشگاه سروکار دارند.

رئیس تشریفاتی دانشگاه ، صدراعظم است. صدراعظم USP از رهبران دولت های عضو دانشگاه انتخاب شده است و شامل نخست وزیران ، روسای جمهور و سران کشورها می شود. طرفدار صدراعظم رئیس شورای و رئیس اجرایی دانشگاه معاون دانشگاه است. معاونت آموزشی توسط دو معاون و دو معاون معاونت کمک می شود.

تیم مدیریت ارشد مسئول رفاه جامعه دانشگاه است. مدیر اجرایی امور مالی نگران کنترل امور مالی دانشگاه است. مدیر اجرایی منابع انسانی منابع انسانی دانشگاه را مدیریت می کند. در مجموع ، USP بیش از 1500 کارمند دارد.

چشم انداز ، ماموریت و ارزشهای USP

دیدگاه ما

دستیابی به برتری و نوآوری برای توسعه پایدار کشورهای جزیره اقیانوس آرام

ماموریت ما

 • ارائه طیف گسترده ای از شایستگی های عالی و مرتبط با افراد اقیانوس آرام ؛
 • برای ارائه مزایای تحقیقات پیشرفته و کاربردهای آن ؛ </li>
 • ارائه راه حل های مناسب ، مقرون به صرفه و پایدار از جمله کارآفرینی به جوامع و کشورهای منطقه اقیانوس آرام برای چالش های اصلی آنها ؛ و
 • نمونه ای از آموزش عالی برای جزایر اقیانوس آرام در کیفیت ، مدیریت ، کاربرد فناوری و همکاری با موسسات ملی عالی.

ارزش های ما

 • تعهد و وفاداری کارکنان و دانشجویان به موسسه و منطقه ؛
 • بالاترین استانداردهای حکمرانی ، رهبری ، آزادی دانشگاهی ، صداقت و شفافیت ؛
 • بالاترین استانداردهای خلاقیت ، نوآوری ، کار گروهی و انعطاف پذیری در جستجوی تعالی ؛
 • سرمایه گذاری روی کارکنان ، پاداش برتری کارکنان و توانمندسازی همه تیم های USP ؛
 • احترام به متمایز بودن و تنوع در میراث اقیانوس آرام و توسعه ، حفظ و انتشار آن ؛
 • تعهد به همکاری و یکپارچگی منطقه ای ؛
 • محیطهای یادگیری و زندگی مثبت و فراگیر برای تعالی دانش آموزان ؛
 • حمایت از زبان آموزان انعطاف پذیر در همه مکان ها برای موفقیت در کار ، زندگی و شهروندی ؛
 • حفاظت و پرورش محیط زیست ؛
 • روابط قوی برای هدایت تعامل با دولتهای ملی ، جوامع اقیانوس آرام و شرکای توسعه ؛
 • تواضع در عملکرد ، از دیگران بیاموزید ، به اعتمادی که داده اید ارزش قائل شوید و به دانش ، زمینه ها و آرمانهای اقیانوس آرام احترام بگذارید.

در نهایت ، هر دو چشم انداز و ماموریت این برنامه استراتژیک از طریق مشارکت و ویژگی های فارغ التحصیلان و کارکنان USP محقق خواهد شد. اینها محرکهای کلیدی برنامه استراتژیک هستند.

مکان ها

 • Suva

  The University of the South Pacific , , Suva

سوالات