Keystone logo
University of Trento – Faculty of Law

University of Trento – Faculty of Law

University of Trento – Faculty of Law

مقدمه

دانشکده حقوق دانشگاه ترنتو، که در سال 1984 تاسیس شد، یکی از دانشگاه های برجسته ایتالیا است. دانشکده حقوق Trento به طور مداوم در میان پنج مدرسه حقوقی ایتالیا برای تحقیق و تدریس رتبه بندی می کند و ارزش آن را در رویکرد تطبیقی ​​خود به مطالعات حقوقی پیدا می کند.

در دانشگاه ترنتو، قانون به عنوان یک واقعیت پیچیده، از جمله قوانین داخلی، بین المللی، بین المللی و تعاملات متقابل آنها تدریس می شود. در این دیدگاه، قانون مقایسه ای به عنوان روش پیشنهادی برای بررسی سیستم های حقوقی داخلی و پدیده های حقوقی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، انتخاب مطالعه در قانون در ترنتو، دانش آموزان را به یک تجربه یادگیری به چالش کشیده، دانش آموزان را در قلمرو قانون در هر دو جنبه تطبیقی ​​و فراملی خود قرار می دهد.

در برابر این زمینه و با توجه به جهانی شدن بازارهای و افزایش روابط بین المللی، دانشکده حقوق در سال 2017/2018 برنامه جدید کارشناسی سه ساله در مطالعات حقوقی تحت عنوان "مدرک کارشناسی در مطالعات مقدماتی، اروپایی و بین المللی" (یا CEILS)، به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. برنامه CEILS با هدف ترکیب ابعاد بین المللی در مرکز اخلاق دانشکده ترنتو و تقاضای روزافزون متخصصان اروپایی و فراملی در مطالعات حقوقی است.

105882__ALE0718.jpg

با جمعآوری دانشجویان داخلی و خارجی و استفاده از روشهای پیشرفته تدریس که از تجربه اساتید داخلی و بین المللی ما حاصل می شود، دانش آموزان CEILS به انواع متدولوژي، سنت های انضباطی و حوزه های قضایی روبرو می شوند، در حالی که دوره ها از این برنامه طیف وسیعی از زمینه ها را پوشش می دهد و ابعاد تطبیقی، بین المللی و فراملی را از قانون افزایش می دهد.

دانش آموزان CEIL این فرصت را برای درخواست برنامه های کاردانی در نهادهای ملی و بین المللی خواهند داشت. تنوع جامعه دانشجویان، تعهد یادگیری خود را افزایش داده و ارتباط آنها را با سایر فرهنگ ها در طول دوره آموزش آنها افزایش می دهد. در نهایت، پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، فارغ التحصیلان CEILS می توانند تحصیلات خود را با یک مدرک کارشناسی ارشد ایتالیایی یا بین المللی و یا بلافاصله شروع به حرفه ای در بازار بین المللی حرفه های حقوقی کنند.

مکان ها

 • Trento

  Faculty of Law of the University of Trento via Verdi, 53, 38122, Trento

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات