Keystone logo
University of Wisconsin Eau Claire

University of Wisconsin Eau Claire

University of Wisconsin Eau Claire

مقدمه

دانشگاه ویسکانسین-ای کلر به طور مداوم در میان 10 دانشگاه برتر دولتی میانه غربی رتبه بندی می شود و از نظر دانشگاهیان با کیفیت و بازده بالا از نظر سرمایه گذاری در سطح ملی شناخته می شود. در میان رتبه های ما دانشمندان و برندگان جوایز مشهور ، افرادی که علاقه زیادی به فعالیت های فکری خود دارند ، متفکران منتقد و مبتکرانی که عمیقا متعهد به تعامل و بهبود دنیای اطراف ما هستند ، هستند.

دانشگاه ما یک محیط زیبا برای زندگی و یادگیری فراهم می کند. اعضای هیئت علمی و کارکنان ما آموزش ، الهام و نوع چالشی را ارائه می دهند که آموزش را فوق العاده می کند. یک قرن Blugolds موفق در سراسر جهان شواهدی دال بر دگرگونی زندگی و فعالیتهای معنادار در اینجا آغاز می کند.

ما از کنار زدن مرزها شانه خالی نمی کنیم. در دانشگاه ویسکانسین -او کلر ما نوشته ها را دوباره می نویسیم ، به تصور غیرقابل تصور می رسیم و غیرقابل تصور را اختراع می کنیم. ما معتقدیم که ذهن باز نه تنها درها را باز می کند بلکه درخشش و تحول را باز می کند. قلب هر بلوگولد دلسوزی است. و هنگامی که ما از اختلافات خود استقبال می کنیم ، دیدگاه خود را تغییر می دهیم و به صورت تیمی کار می کنیم ، ما نیرویی هستیم که باید حساب شود - همه چیز ممکن است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Eau Claire

    Garfield Avenue,105, 54701, Eau Claire

    سوالات