Keystone logo
University Of Wisconsin - La Crosse

University Of Wisconsin - La Crosse

University Of Wisconsin - La Crosse

مقدمه

مرکز تاریخی La Crosse که به عنوان یکی از بهترین مکانها برای زندگی با هنرها ، رستوران ها و خرید شناخته شده است ، فقط چند قدم یا سواری با اتوبوس از محوطه دانشگاه است. با 52000 نفر جمعیت ، چیزهای زیادی برای دیدن فراتر از محدوده شهر وجود دارد. به آنجا بروید و بلوفهای اطراف را کاوش کنید. اردو ، پیاده روی ، کایاک و دوچرخه سواری. بازدیدها برای یک عمر در حافظه شما حک می شود. به هر حال ، ضربه زدن به کتاب ها ممکن است برای مغز شما مفید باشد ، اما طبیعت روح را تغذیه می کند.

دانشگاهیان نوآور را در امتداد ساحل زیبای غربی ویسکانسین تجربه کنید! خواهید دید که چرا ما در میان دانشگاه های ستاره ای Midwest رتبه بندی می کنیم و ارزش برتر Kiplinger هستیم. ما: La Crosse که در اطراف بلوف های سر به فلک کشیده و رودخانه های پر پیچ و خم قرار گرفته ، قطب فرهنگی منطقه است.

بخشی از یک دانشگاه فعال و درگیر باشید. در مسیرهای جدید الهام بگیرید. از طریق تحریک تجارب آکادمیک ، اجتماعی و فرهنگی ، آموزش خود را تقویت کنید. اندازه کلاس های کوچک و هیئت علمی عالی را که دانش آموزان را در کلاس و خارج از کلاس درگیر می کند کشف کنید.

این خصوصیات خوب منجر به نرخ ماندگاری بالا و نرخ فارغ التحصیلی شدید می شود. دانشجویان ما نه تنها در دانشگاه موفق نیستند - بلکه مشاغل ماندگار نیز پیدا می کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • La Crosse

    State Street,1725, 54601, La Crosse

    سوالات