Keystone logo
University of Zagreb - Faculty of Electrical Engineering and Computing

University of Zagreb - Faculty of Electrical Engineering and Computing

University of Zagreb - Faculty of Electrical Engineering and Computing

مقدمه

دانشکده مهندسی برق و محاسبات دانشگاه زاگرب (مخفف کرواتی: FER) یک موسسه آموزش عالی و تحقیقاتی پیشرو در جمهوری کرواسی در زمینه مهندسی برق، محاسبات، و فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

FER به عنوان بخشی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین دانشگاه در اروپای جنوب شرقی و یک دانشکده مهندسی با سابقه یک قرن برتری در آموزش مهندسی برق و فناوری اطلاعات، انتخاب اصلی تقریباً 50٪ از 1000 بهترین برتر است. فارغ التحصیلان مدرسه در کرواسی بر اساس ریاضیات و فیزیک در مقطع کارشناسی ارشد دولتی.

FER آموزش با کیفیت بالا را به دانشجویان خود ارائه می دهد که بر پایه ارتباط متقابل آموزش، تحقیق و نوآوری است، همراه با شناخت منطقه ای و اروپایی برنامه های دانشگاهی در زمینه مهندسی برق، محاسبات، و فناوری اطلاعات و ارتباطات.

در سال 2021، ما در حال ثبت نام دانش آموزان در برنامه های زیر در زبان انگلیسی هستیم:

فرصت های شغلی

فارغ‌التحصیلان FER نه تنها در کرواسی، بلکه در شرکت‌های با فناوری پیشرفته در بخش‌های مختلف در سراسر جهان، حرفه‌ای بسیار مورد قدردانی هستند. FER فعالانه با بیش از 450 شرکت، از جمله برخی از مهم‌ترین شرکت‌های با فناوری پیشرفته از کرواسی و همچنین در سراسر جهان همکاری می‌کند. هم دانش‌آموزان و هم شرکت‌ها از این شبکه بهره می‌برند که فرصتی برای ارتباط بهترین استعدادها با نیازهای صنعت حتی قبل از اتمام تحصیل دانشجویان فراهم می‌کند.

به دانش‌آموزان از طریق خدمات مرکز شغلی،راهنمایی‌های اولیه شغلی ارائه می‌شود، که به دانشجویان کمک می‌کند تا از طریق سازماندهی رویدادهای شبکه‌ای مختلف، مانند نمایشگاه شغلی و دوستیابی سرعت شغلی،با کارفرمایان ارتباط برقرار کنند.

دانشجویان به شدت تشویق می شوند که در یک برنامه کارآموزی شرکت کنند تا در حین تحصیل، مزیت رقابتی در بازار کار کسب کنند.

به عنوان یک دانشکده با مؤلفه های تحقیقاتی بسیار مورد توجه در سطح بین المللی، دانشجویان همچنین می توانند در بیش از 250 پروژه تحقیق و توسعه بین المللی و ملی، هم پروژه های تحقیقات علمی و هم پروژه های همکاری صنعتی، که هر ساله در FER اجرا می شوند، شرکت کنند.

برای دانش‌آموزانی که آرزوهای راه‌اندازی دارند، یک انکوباتور استارت‌آپ پسند دانشجو مکان مناسبی برای بازدید و کشف افق‌های جدید است.

شهریه

هزینه تحصیل سالانه برای برنامه های تحصیلی لیسانس ما 5574 یورو است.
هزینه تحصیل سالانه برای برنامه های تحصیلی کارشناسی ارشد ما 5970 یورو است.

شهریه سالانه شامل 60 واحد ECTS است. دروسی که دانشجویان در بالای 60 واحد ECTS تکرار می کنند یا می گذرانند، هزینه اضافی دارند.

ویژگی های پردیس

دانشجویان بین المللی باید محل اقامت خود را سازماندهی کنند، یعنی به دنبال مسکن اجاره ای خصوصی باشند. زاگرب نسبت به جمعیت دانشجویی بسیار دوستانه است و گزینه های اقامتی زیادی در سراسر شهر وجود دارد. می توانید آپارتمان یا یک اتاق را اجاره کنید یا حتی می توانید آن را با هم اتاقی خود به اشتراک بگذارید. محدوده قیمت بین 200 تا 500 یورو در ماه بسته به مکان، اندازه اتاق، امکانات و غیره است. هزینه های سربار گاهی در قیمت گنجانده می شود و گاهی اوقات توسط مصرف کننده پرداخت می شود.

بهترین راه برای یافتن محل اقامت، جستجوی پیشنهادات مختلف در پورتال های اینترنتی است. برخی از آنها فقط به زبان کرواسی هستند، اما معمولاً عکس‌های آپارتمان‌ها و ایمیل تماس دارند، بنابراین ممکن است درخواست ارسال کنند. قبل از انتخاب آپارتمان، ممکن است لازم باشد مدتی را در خوابگاه جوانان بگذرانید، برای چنین نوع اقامتگاه موقت مقرون به صرفه در زاگرب گزینه های زیادی دارید.

  پذیرش ها

  مهلت های درخواست

  برنامه ثبت نام برای کلاس ورودی سال 2022 باز است.

  لطفا توجه داشته باشید که ما دو دور (چرخه) ارسال با مهلت های زیر خواهیم داشت:

  • Early Bird: ژانویه تا مه - موعد مقرر 20 مه 2022
  • به طور منظم: ژوئن تا ژوئیه - موعد مقرر 22 ژوئیه 2022

  ما همچنین یک دور تماس آخرین شرایط ویژه را با مهلت 16 سپتامبر 2022 برگزار خواهیم کرد (محدودیت اعمال می شود - لطفاً با دقت بخوانید). دور آخرین تماس برای دانش‌آموزانی در نظر گرفته شده است که به دلایل اداری (مانند تفاوت در تقویم سیستم مدرسه یا تأخیر در دریافت سوابق تحصیلی) یا به دلیل شرایط فوق‌العاده (مانند بلایای طبیعی یا مرتبط با سلامت) نمی‌توانند در مهلت مقرر درخواست دهند. مسائل). دانش‌آموزانی که برای تحصیل در کرواسی به مدرک دیپلم نیاز دارند و/یا برای تحصیل در کرواسی به ویزا نیاز دارند، نمی‌توانند در آخرین تماس درخواست دهند.

  هزینه درخواست

  هزینه درخواست هزینه ای غیرقابل استرداد است که از مدیریت فرآیند درخواست پشتیبانی می کند. هزینه درخواست برای دانشجویان بین المللی که برای برنامه های تحصیلی لیسانس و کارشناسی ارشد ما به زبان انگلیسی درخواست می کنند، 1800 HRK (تقریباً 240 یورو) است، و شامل رویه شناخت تحصیلی تحصیلات قبلی دانشجویان می شود. امکان درخواست معافیت از هزینه درخواست وجود ندارد. با این حال، اگر فرآیند درخواست شما نیازی به یک روش شناسایی آکادمیک (نوستریفیکاسیون) توسط سازمان‌های دولتی کرواسی و دانشگاه زاگرب نداشته باشد، ما به طور خودکار 50٪ از هزینه شما را کاهش می‌دهیم و آن را در هزینه تحصیل شما محاسبه می‌کنیم.

  توصیفات دانشجویی

  زندگی و امکانات پردیس

  به دانش‌آموزان از طریق خدمات مرکز شغلی راهنمایی‌های شغلی اولیه ارائه می‌شود، که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از طریق سازماندهی رویدادهای شبکه‌ای مختلف، مانند نمایشگاه شغلی و دوستیابی سرعت شغلی، با کارفرمایان ارتباط برقرار کنند. دانشجویان بسیار تشویق می شوند که در یک برنامه کارآموزی شرکت کنند تا در حین تحصیل، مزیت رقابتی در بازار کار کسب کنند.

  به عنوان یک دانشکده با مؤلفه های تحقیقاتی بسیار مورد توجه در سطح بین المللی، دانشجویان همچنین می توانند در بیش از 250 پروژه تحقیق و توسعه بین المللی و ملی، هم پروژه های تحقیقات علمی و هم پروژه های همکاری صنعتی، که هر ساله در FER اجرا می شوند، شرکت کنند.

  برای دانش‌آموزانی که آرزوهای راه‌اندازی دارند، یک انکوباتور استارت‌آپ دانشجویی پسند SPOCK مکان مناسبی برای بازدید و کشف افق‌های جدید است.

  با افتخار می توان گفت که زاگرب به عنوان یک شهر دانشگاهی شناخته شده است - بیش از 10٪ از کل جمعیت آن دانشجو هستند. بیش از 8000 معلم و حدود 70000 دانشجو در دانشگاه زاگرب که بزرگترین و تاثیرگذارترین دانشگاه کرواسی است، تحصیل می کنند. بنابراین زاگرب چیزهای زیادی برای ارائه یک تجربه عالی در سبک زندگی دانشجویی دارد، از طریق کنسرت های منظم، مهمانی ها، بارها و کلوپ های شبانه فراوان.

  اتحادیه دانشجویی، که اعضای آن همه دانشجویان دانشگاه زاگرب هستند، به فعالیت ها و مسائل مهم برای دانشجویان، به ویژه موارد مربوط به برنامه درسی، مسائل مربوط به زندگی دانشجویی، فعالیت های ورزشی، فرهنگی و سرگرمی رسیدگی می کند. شبکه دانشجویی اراسموس زاگرب یک سازمان دانشجویی مبتنی بر اصل "دانشجوی کمک به دانشجو" است که مأموریت دارد با ارائه اطلاعات و سازماندهی رویدادهای مختلف ورزشی، فرهنگی، آموزشی و سرگرمی به دانشجویان بین المللی در زاگرب کمک کند تا آنها را در خانه خود احساس کند.

  جدا از جاذبه های فرهنگی زیادی که زاگرب ارائه می دهد، مانند شهر قدیمی، کلیسای جامع، تئاتر ملی، یا تعدادی موزه و سالن کنسرت، انواع مختلفی از رویدادهای خیابانی، جشنواره های غذا و کنسرت های در فضای باز برگزار می شود. در طول سال در پارک ها و میادین شهر. هر سال، یک رویداد، به ویژه، کل مرکز شهر را در بر می گیرد - بازار کریسمس، سه سال متوالی به عنوان بهترین بازار کریسمس در اروپا انتخاب شد.

  کرواسی به دلیل طبیعت شگفت انگیز، دریای شفاف آدریاتیک، غذا و شراب عالی و بسیاری از جواهرات پنهان دیگر مشهور است. دو "مروارید" خاص در ساحل وجود دارد - شهر Rovinj در شمال، واقع در شبه جزیره ایستریا، و شهر Dubrovnik در انتهای جنوبی، که اخیراً به عنوان قلعه از بازی تاج و تخت معروف شده است!

  مکان ها

  • Zagreb

   Unska ulica,3, 10000, Zagreb

  سوالات