Keystone logo
University of South Carolina

University of South Carolina

University of South Carolina

مقدمه

مهم نیست که آنها هستند، فارغ التحصیلان ما نسل بعدی از شهروندان آماده برای ایجاد یک سالم، راه دقیق و پر جنب و جوش تر از زندگی است. شما این دوری آمده ام. هیچ محدودیتی وجود ندارد که در آن شما را از اینجا وجود دارد.

مهمان نوازی جنوبی گرم است. برنامه های آموزشی نوآورانه. ساختمان های محوطه دانشگاه زیبا با جذابیت های قدیمی جهان. فضاهای زندگی راحت است. شما می خواهید یک آموزش و پرورش دانشگاه پر از تجربه های جدید، دوره به چالش کشیدن و دانشکده پسند. چیزی بزرگ است که احساس کوچک - شما آماده برای چیزی متفاوت که احساس می کند مانند خانه. که ترکیب موفق شما در دانشگاه کارولینای جنوبی پیدا کنید.

واقع در قلب از ایالت کارولینای جنوبی، دانشگاه کارولینای جنوبی یک دانشگاه تحقیقاتی عمده در آن دانش آموزان آماده می شود رهبران آینده، حل خلاق مسئله و اندیشمندان نوآوری است.

دانشگاه محل کارولینای جنوبی دسترسی به رویدادهای کلاس جهانی هنری، فرهنگی و سرگرمی، و همچنین سایت های کارآموزی گسترده در کسب و کار، مراقبت های بهداشتی، تولید و دولت به شما بدهد. در منطقه کلمبیا مترو، شما NBC، ABC و CBS وابسته به پیدا کردن؛ بیمارستان، دارویی و شرکت های بیمه؛ غیر انتفاعی، شرکت های توسعه وب، دفاتر قانون، آژانس های تبلیغاتی و شرکت های بین المللی از جمله سیتی بانک، شرکت Honeywell، کاغذ بین المللی، Trane های، میچلین، کابل Pirelli و بوز، در میان دیگران که به شما خوش آمد برای به دست آوردن تجربه عملی حرفه ای است.

در فاصله پیاده روی از دانشگاه، شما می توانید رستوران های بزرگ مانند گروچو یا دیروز نمونه، همراه با شب زنده داری و سرگرم کننده بوتیک ها و مغازه در منطقه پنج امتیاز. لوبیا سرد، یک نقطه قهوه به صورت محلی متعلق، اغلب به عنوان یک مطالعه اواخر شب پاتوق عمل می کند. یا، سعی کنید از گالری بالا پایان و eateries در سراسر Congaree ویستا. نمونه تئاتر ما، خانه فیلم، جشنواره محله، بازار کشاورزان، کنسرت فضای باز، رودخانه باغ وحش و باغ گیاه شناسی، مناطق مجسمه سازی عمومی، گالری های هنری و موزه ها. سپس ماجراهای فضای باز مانند قایقرانی، ماهیگیری و یا قایقرانی در سه رودخانه کلمبیا و پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری یا پیاده روی در پارک ها و سبزراه ما را امتحان کنید.

دانشگاه کارولینای جنوبی است

در سال 1801 تاسیس شد 32،971 کل دانش آموزان 270،000 فارغ التحصیلان افتخار زندگی در سراسر جهان دانش آموزان از تمام 50 ایالت و 100+ کشور # 52 دانشگاه عمومی بالا (اخبار آمریکا و گزارش جهانی، 2016) 47 برنامه های ملی قرار گرفت # 1 کارشناسی برنامه کسب و کار بین المللی (اخبار آمریکا و گزارش جهانی، 2016) # 43 بهترین و کارشناسی برنامه کسب و کار ( اخبار آمریکا و گزارش جهانی، 2016)

مکان ها

  • Columbia

    1705 College Street, 7th Floor Columbia, SC 29208, 29208, Columbia

سوالات