Keystone logo
University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

مقدمه

نگاهی به اتهام به آینده خود را. تبدیل شدن به یک گاو نر.

در USF ساراسوتا-گاو دریایی، به اعتقاد ما یک رویکرد شخصی به یادگیری می سازد همه تفاوت. هنگامی که شما به انجمن ما بپیوندید، شما بیش از فقط یکی دیگر از دانشجویان است. اکتشافات خود را، رشد خود را، رویاهای خود را: تمرکز ما بر روی شما در هر مرحله از راه است.

امتیاز پراید

92 درصد از فارغ التحصیلان ما "بسیار راضی" و یا "راضی" با تجربه خود هستند. بیش از 30 باشگاه دانش آموز و سازمان، از جمله قایقرانی وجود دارد. دانشجویان ما از آموزش و پرورش شخصی با نسبت دانشجو به استاد در دانشکده 13: 1. بیش از 17،000 فارغ التحصیلان در این منطقه وجود دارد. کلید خواب بعدازظهر، شماره 1 ساحل کشور فقط یک درایو کوتاه از دانشگاه است. 8 از 10 USFSM دانشکده نگه بالاترین درجه در این زمینه است. USFSM ارائه می دهد بیش از 100 فرصت های کارآموزی و تحقیق و پژوهش برای دانش آموزان است. USF ساراسوتا-گاو دریایی تا کنون بیش از 300 کارمند که برای کمک به خدمت به ثبت نام 2041.

یافتن اشتیاق خود را.

این ممکن است به بولز کشور است، اما ما گله معمولی خود را نیست. ما خیاط مسیرهای آموزشی به اهداف و منافع هر دانش آموز. ما می دانیم که همه با نام و ما باید یک سیستم پشتیبانی تاسیس اختصاص داده شده به موفقیت شما - حتی پس از شروع به پایان می رسد.

راه رفتن با گاو.

ما به شما یک حس واقعی از محل را با یک دانشگاه خوش منظره و زیبا همراه ساراسوتا خلیج. اما من فقط به حرف ما را برای آن - بحث با همسالان خود را در یک خانه باز و یا تور محوطه دانشگاه! کاوش سالن های ما، تصویر خود را در کلاس های درس ما و دیدار دانشجویان و اعضای هیئت علمی به ببینید که چرا بسیاری سقوط در عشق با USFSM.

کاوش در منطقه است.

ما در حال واقع در قلب از ساراسوتا و نهنگ کوچک دریایی شهرستان، که در آن هرگز فقدان همه چیز برای انجام و یا مکان برای کشف وجود دارد. بین سواحل مشهور جهان، سازمان های ملی به رسمیت شناخته شده، فعالیت در فضای باز، شب زنده داری فراوان و بهترین در هنر و سرگرمی - همه در فاصله چند مایلی از دانشگاه - USFSM ارائه می دهد به مراتب بیشتر از محوطه دانشگاه شهر سنتی خود را.

شروع تحقیقات خود را.

برنامه زیست شناسی USFSM با استفاده از خارج از سایت آزمایشگاه واقع در آزمایشگاه دریایی ریزه. یادگیری از محققان و دانشمندان حرفه ای برای به دست آوردن در دنیای واقعی، دست در تجربه.

نوآورانه باشد.

امید به درگیر شدن با صنعت مهمان نوازی؟ تبدیل شدن به یک رهبر در مهمان نوازی و گردشگری با بهره گیری از آشپزی آزمایشگاه نوآوری USFSM، یک مرکز آموزش دولت از هنر، در Lakewood مرتع پرورش احشام.

مکان ها

  • Sarasota

    8350 N. Tamiami Trail , FL 34243, Sarasota

سوالات