Keystone logo
Universitatea De Vest Din Timisoara

Universitatea De Vest Din Timisoara

Universitatea De Vest Din Timisoara

مقدمه

Universitatea de Vest din Timişoara ( UVT ) / دانشگاه غرب از Timişoara (WUT) مرکز اصلی آموزش عالی و مرکز تحقیقاتی در رومانی غربی است. جامعه آن شامل تقریبا 16000 دانش آموز و بیش از 700 نفر از کارکنان دانشگاهی است. این یک دانشگاه جامع است که شامل 11 دانشکده با بخش های مربوطه و همچنین یک گروه آموزش معلم است.

دانشکده های فعال در چارچوب UVT ، برنامه های تحصیلی ملی را در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه های زیر در نظر می گیرند: هنر و طراحی؛ شیمی، زیست شناسی، جغرافیا؛ اقتصاد و مدیریت بازرگانی؛ قانون؛ نامه ها، تاریخ و الهیات؛ ریاضیات و علوم رایانه؛ موسیقی و تئاتر؛ تربیت بدنی و ورزش؛ فیزیک؛ علوم سیاسی، فلسفه و علوم ارتباطات؛ جامعه شناسی و روانشناسی.

دانشگاه West Timisoara به دانشجویان این فرصت را می دهد که دانش نظری و عملی را در یک محیط چند رشته ای و بین رشته ای ترکیب کرده و آنها را برای ورود به بازار جهانی کار آماده کنند. با بیش از 5 of از اعضای دانشجویی بین المللی ، دانشگاه به شدت درگیر فرایندهای بین المللی شدن است و دانشکده های ما بیش از 20 برنامه تحصیلی به زبان های خارجی (انگلیسی ، آلمانی یا فرانسوی) در سطح کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهند.

تمرکز قوی دانشگاه بر کیفیت تحصیلی نیز توسط وابستگی UVT به انجمن اتحادیه اروپا (EUA) و انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU)، و نیز بسیاری از دیگر سازمان ها و انجمن های بین المللی (Agence Universitaire de la Francophonie، انجمن اروپایی آموزش بین المللی، انجمن اروپایی هماهنگ کنندگان اراسموس و غیره). علاوه بر این، دانشگاه وست تگزیشارا سالانه بیش از 100 پروژه تحقیقاتی را اجرا می کند که بیش از 30٪ آنها دارای ابعاد بین المللی است. پیروی از یک رویکرد چند و چند رشته ای به آموزش عالی و تحقیق، با تمرکز روشن برای بین المللی شدن، WUT دارای بیش از 380 توافقنامه دو جانبه است که مبادلات را در برنامه Erasmus و بیش از 180 توافق دوجانبه دیگر با موسسات آموزش عالی در سراسر جهان گسترش می دهد. در سالانه دانشگاه وست میشیوآارا بیش از 300 دانشجوی تحصیلی (تحصیل و تدریس) در حال تحصیل در خارج از کشور و نیز بیش از 200 دانشجوی تحصیلات تکمیلی در چارچوب پروژه های تحرک اراسموس است. همچنین، حدود 600 دانشجوی بین المللی در سال تحصیلی به طور کامل تحصیل می کنند. با توجه به تعداد دانشجویان بین المللی که در سال تحصیلی آینده 15 درصد افزایش یافته است، دانشگاه ما متعهد به حمایت از پیشرفت شخصی و حرفه ای دانش آموزان در یک دانشگاه علمی بین المللی است. دانشگاه ویرجینیای تگزیموآرا بسیار متمرکز بر بین المللی شدن برنامه های درسی است و بیشتر به سمت فرصت های جذب فارغ التحصیلان در یک بازار کار جهانی تبدیل شده است.

در نهایت، دانشگاه غرب از Timişoara بخشی از یک شهر بسیار چند فرهنگی و پویا است که گزینه های متعددی برای یادگیری، حتی فراتر از زندگی دانشگاهی ارائه می دهد. Timişoara نه تنها یک شهر جهانشمول است که به شدت به سایر نقاط اروپا وابسته است، بلکه همچنین شهر با بالاترین سرعت اینترنت در جهان و پایتخت فرهنگی آینده اروپا در سال 2021 است. تحصیل در اینجا، به این ترتیب، می تواند به بسیاری از دانش آموزان به نفع دانشجویان باشد. علاوه بر این، دانشگاه دارای کتابخانه مدرن و کاملا مجهز و همچنین مراکز مختلف زبان و فرهنگ (چینی، پرتغالی، فرانسوی، آلمانی، اتریش، ایتالیایی، اسپانیایی، صربی و غیره) است. آخرین، اما نه کمیته، محوطه دانشجویی در قلب شهر قرار دارد و به خودی خود جاذبه است و فرصت های بسیاری برای اوقات فراغت و زندگی دارد.

آمار

تمرکز قوی این دانشگاه بر کیفیت در دنیای آکادمیک بین‌المللی و جهانی‌شده از طریق جایگاه آن در رتبه‌بندی‌های سراسر جهان شناخته می‌شود (به عنوان مثال، رتبه‌بندی دانشگاه‌های اقتصادهای نوظهور تایمز در رتبه‌های برتر ۲۰۱-۲۵۰ در سال ۲۰۱۸، رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS در رتبه‌های برتر ۷۰۱+ در سال ۲۰۱۵- 2016، رتبه بندی QS بر اساس موضوع 150-200 در زمینه زبان های مدرن 2017 یا رتبه بندی شانگهای توسط موضوع 301-400 در سال 2018 در زمینه فیزیک).

  ویژگی های پردیس

   مکان ها

   • Timișoara

    Blvd. V. Parvan 4, 300223, Timișoara

   سوالات