Keystone logo
Vassar College

Vassar College

Vassar College

مقدمه

Vassar College که در سال 1861 تاسیس شد ، یک Vassar College بسیار آزاد ، مسکونی ، هنرهای آزاد لیسانس است. Vassar که به طور مداوم در میان کالج های برتر هنرهای لیبرال در کشور رتبه بندی می شود ، به خاطر پیشگامان پیشگام در آموزش و پرورش ، به دلیل سابقه طولانی در زمینه نوآوری درسی و زیبایی دانشگاه مشهور است.

ماموریت Vassar College این است که "وسیله آموزش کامل ، متناسب و لیبرال" را در دسترس قرار دهد که هر فرد را برای داشتن زندگی هدفمند الهام می دهد. دانشکده امکان تحصیلات را فراهم می کند که تفکر تحلیلی ، آگاهانه و مستقل و قضاوت صحیح را تقویت کند بیان مفصل را تشویق می کند و کنجکاوی فکری ، خلاقیت ، بحث محترمانه و شهروندی درگیر را پرورش می دهد.

Vassar از استاندارد بالایی از تعامل در آموزش و یادگیری ، بورس تحصیلی و تلاش هنری پشتیبانی می کند. یک برنامه درسی گسترده و عمیق ، و یک دانشگاه مسکونی که یک جامعه یادگیری را پرورش می دهد. Vassar در سال 1861 تاسیس شد تا تحصیلاتی برابر با آنچه در گذشته فقط برای مردان در اختیار زنان قرار داشت ، برای همه باز است و تلاش می کند تنوع ، شمول و عدالت را به عنوان م essentialلفه های اساسی یک فضای غنی فکری و فرهنگی که در آن همه اعضا ، از جمله افراد از گروه های کم حاشیه و حاشیه رانده شده ، ارزش بالایی دارند و قدرت رشد را دارند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Poughkeepsie

    Raymond Avenue,124, 12604, Poughkeepsie

    سوالات