Keystone logo
Vatel Argentina

Vatel Argentina

Vatel Argentina

مقدمه

یک مدرسه بین المللی آموزش هتل

دفتر مرکزی واتل واقع در خیابان پاراگوئه در سال 1867 و چند متر با خیابان زیبای سانتافه و میدان رودریگز پیا واقع شده و در مرکز فعالیت های گردشگری و فرهنگی پایتخت آرژانتین قرار دارد و دسترسی گسترده ای به آن می دهد. شبکه های مترو ، اتوبوس و قطار.

119098_foto-ba-1-rtivut.jpg

بوینوس آیرس سرمایه اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی جمهوری آرژانتین است

این کشور در سراسر جهان به عنوان پایتخت فرهنگی آمریکای لاتین با عرضه گسترده ای برای همه سلیقه ها شناخته می شود. همچنین این شهر است که بیشترین تعداد دانشجویان خارجی را که حدود 25000 تخمین زده می شود دریافت می کند.

این پایتخت حدود 3 میلیون نفر جمعیت دارد در حالیکه بوئنوس آیرس بزرگ 12 میلیون نفر جمعیت دارد و یک هتل هتل منحصر به فرد در این قاره با حضور اصلی ترین زنجیره های بین المللی و با هتل هایی که به صورت منطقه ای و جهانی شناخته می شوند.

به طور متوسط 30٪ دانش آموزان ما از بیش از 15 کشور مختلف کشور دارای تبعه خارجی هستند.

119099_foto-ba-2-gwse6w.jpg

کادر آموزشی توسط متخصصان مشهور صنعت هتل های آرژانتین تشکیل شده اند که نه تنها دانش نظری را به دانشجویان می دهند ، بلکه دانش تجربی را نیز می توانند به لطف حرفه گسترده حرفه ای خود بدست آورند.

همچنین لازم به ذکر است که در واتل یک آموزش شناختی بسیار مهم را برای پیشرفت شخصی و حرفه ای دانش آموزان ترویج می کنیم ، به همین دلیل مهارت هایی از قبیل احترام ، نظم و انضباط ، دانستن چگونگی و بودن و حضور شخصی ارائه می شود.

بین المللی سازی نکته اساسی در شکل گیری واتل است. برنامه مارکو پولو ، بهترین نوآوری در یک برنامه علمی ، به دانشجویان واتل بوئنوس آیرس اجازه می دهد تا سال دوم خود را در یک موسسه دیگر واتل در جهان تحصیل کنند. آنها همچنین بخشی از شبکه ای هستند که رشد آنها متوقف نمی شود ، در حال حاضر شبکه واتل به لطف پرتال VatelAlumni با 9000 دانشجو و 35،000 فارغ التحصیل در تماس است.

با یک برنامه علمی بسیار رقابتی و فعلی ، Vatel Argentina مدرک آرژانتینی / فرانسوی مضاعف را ارائه می دهد که یک حرفه ای سریع حرفه ای را تضمین می کند:

  • درجه بالاتر در مدیریت بین المللی هتل - MEC آرژانتین
  • مدرک لیسانس در مدیریت بین المللی هتل - فرانسه

ماموریت ما: جوانان را برای توسعه در میهمان نوازی بین المللی آماده کنید

چگونه نسل های جدید را برای گشودن به جهان آموزش داده و در حرفه هتل خود در صنعت میهمان نوازی ، گردشگری و لوکس موفق شوند؟

واتل ، یک ایده برتر آموزش در جهان از زمان ایجاد آن 35 سال پیش است

در واتل ، مدیران آینده هتل و جهانگردی بین المللی را آماده می کنیم.

با بیش از 35 سال تجربه ، پردیس های واتل در جهان 7000 دانشجو را می آموزند که در هتل های بین المللی با همان فلسفه و بر اساس درخواست در هتل ها از آنچه در کلاس یاد می گیرند ، مشغول به تحصیل هستند.

تحصیل در هتل ها: موفقیت 29،000 فارغ التحصیلانی که ما Vatéliens می نامیم با پیشرفت کارشان در معتبرترین هتل های جهان نشان داده شده است. آمار سالانه نشان می دهد که 80٪ از آنها به عنوان مدیرکل هتل های زنجیره ای هتل یا هتل ، مدیر عامل ، مدیر بخش ، مدیر بازرگانی و فروش ، بازاریابی ، منابع انسانی ، مدیر مالی ، در صنعت هتلداری بین المللی فعالیت خواهند کرد. روسای ادارات ، پذیرش ، غذا و نوشیدنی ، روابط عمومی ، سازمان رویداد و ... 20 درصد باقیمانده در بخش های دیگر فعالیت ها مانند صنعت لوکس که به دنبال این پروفایل فارغ التحصیل است ، توسعه می یابد.

همه اینها یک شبکه پویا ، محکم و بسیار مفید را تشکیل می دهند ، هم برای دانشجویانی که به دنبال کارآموزی هستند و هم برای فارغ التحصیلان اخیر در جستجوی شغل در یک کشور یا در یک شهر منتخب.

واتل به عنوان اولین گروه جهانی آموزش در زمینه مدیریت هتلداری و گردشگری ، امروز همه شرایط را برای گشودن به جهان و موفقیت در حرفه ای شما فراهم می کند.

مکان ها

  • 1867, 1121

    Paraguay,1867, C1121, 1867, 1121

سوالات