Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

مقدمه

خودتان را به جهان باز کنید و به دنبال موفقیت باشید!

در تایلند ، واتل با دانشگاه Silpakorn ، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های تایلند ، همکاری می کند. کالج بین المللی دانشگاه Silpakorn در سال 2003 در دانشگاه Silpakorn تأسیس شد تا دانش آموزان مهارتهای حرفه ای مناسبی را که برای مقابله با خواسته های پویا اشتغال جامعه مدرن و در نتیجه افزایش فرصت های موفقیت دانشجویان پس از فارغ التحصیلی ، در اختیار دانشجویان قرار می دهد ، ایجاد کنند.

119376_119351_3.jpg

این برنامه بین المللی درجه دو به دانشجویان این فرصت را می دهد تا درک بیشتری از مسائل مربوط به مدیریت متقابل فرهنگی را در یک زمینه کاری جهانی از طریق:

کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند | اختصاصی امکانات آموزش حرفه ای در محوطه دانشگاه (رستوران و کافه واتل ، آشپزخانه نمایشی ، بار ، تقسیم اتاق) | دوره های کارآموزی بین المللی در فرانسه برای ایجاد تجربه حرفه ای | امکان شرکت در برنامه تبادل دانشجویی مارکوپولو.

دوره های تدریس شده بین تئوری دانشگاهی و تمرین حرفه ای تعادل مناسبی دارند.

برای جنبه نظری ، دانشجویان روشهای مدیریت ، مدیریت ، امور مالی ، بازاریابی و منابع انسانی را مطالعه می کنند.

دانش آموزان همچنین باید بتوانند آنچه را که از طریق تجربه کارانه و حرفه ای آموخته اند بررسی کنند و این جایی است که ساختارهای آموزش حرفه ای برای جلسات آموزشی آشپزخانه ، غذا و نوشیدنی ، خانه داری و دفتر جلوی آن حضور دارند.

برای اعتبارسنجی این تجربه ، دانشجویان در یکی از هتل های زنجیره ای هتل شریک واتل در سراسر جهان کارآموزی اجباری را انجام می دهند.

ساختارهای کاربردی عملی برای آموزش دستی در مشاغل مدیریت هتل.

واتیل تایلند دارای دو مرکز آموزشی در مدرسه است تا دانش آموزان بتوانند تجربه عملیاتی در زندگی واقعی را با نظارت متخصصان صنعت از جمله 2 آشپزخانه و یک آشپزخانه شیرینی دیگر کسب کنند:

رستوران واتل (50 صندلی)
باز 11.30 صبح - 2.30 بعد از ظهر دوشنبه - جمعه

Cafe Vatel (80 صندلی)
باز 7.30 صبح - 3.00 بعد از ظهر دوشنبه - جمعه

119377_119349_1.jpg

چرا با واتل درس می خوانیم؟

با داشتن لیسانس در مدیریت بین المللی هتل ، شما واجد شرایط برای حضور در مناصب مدیریت عملیاتی در هتل های بین المللی و صنایع گردشگری هستید. در طول تحصیل ، دانشجویان واتل:

  • دانش زبانی حرفه ای ، حقوقی ، اقتصادی و بنیادی را برای رشته خود بدست آورید.
  • تکنیک های مدیریتی و مهارت های تیم سازنده را یاد بگیرید.

این مدیران آینده در صنعت مهمان نوازی بین المللی با واقعیت های حرفه ای مشخص و عملیاتی در طول برنامه درسی مقابله می کنند:

  • آنها در هفته های برنامه کاربردی خود در کافه و رستوران واتل مشتری واقعی دارند ، دانش آموزان مسن جوان تر جوان را مدیریت می کنند: همه آنها در شرایط واقعی مدیریت با هم کار می کنند.
  • آنها مهارت های خود را در دوره کارآموزی هر سال در هتل های 4/5 ستاره ، از جمله کارآموزی بین المللی در سال 3 در مکان هایی مانند فرانسه کامل می کنند.
  • دوره های آنها توسط اساتید و همچنین متخصصان صنایع مهمان نوازی و گردشگری برگزار می شود.

فرصت مشارکت در طرح ارزنده دانش آموزان Marco Polo در سایر مدارس واتل.

تحصیل در تایلند

تایلند به دلیل مهمان نوازی گرم (سرزمین لبخندها) مشهور است و به یکی از بهترین مناطق جهانگردی جهان تبدیل شده است و این مکان را به مکانی ایده آل برای تحصیل در می آورد. شرکای واتل با دانشگاه Silpakorn ، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های تایلند واقع در مرکز بانکوک

مکان ها

  • Bangkok

    72, CAT Telecom Building, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak,, 10500, Bangkok

سوالات