Keystone logo
Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

Vatel Paraguay Asuncion

مقدمه

آموزشگاه هتل بین المللی فرانسه

واتل در سال 2011 وارد پاراگوئه می شود و تنها مدرسه ای است که در سراسر کشور دارای درجه دومی است و به دانش آموزان خود درجه ای اعطا می کند که توسط کشور فرانسه ، لیسانس شناخته شده باشد. موفقیت جهانی مدارس واتل به این دلیل است که ما مفهومی از آموزش دوگانه را حفظ می کنیم که 50٪ در کلاس ها آموخته می شود و 50٪ باقی مانده در کارآموزی و کارآموزی در بهترین هتلهای کشور و جهان. همیشه به فلسفه صادق باشید که "تمام دانشهای نظری باید بلافاصله از طریق عملی تأیید شوند".

119048_foto-asu-1-6mc7xi.jpg

در Asunción ، بیایید با فرض خیره کننده و شکوه هتل های زنجیره ای هتل های آمریکایی Wyndham کار کنیم

119049_foto-asu-2-3-x0oyde.jpg

کادر آموزشی ما از متخصصان شناخته شده ای تشکیل شده اند که نه تنها دانش نظری را به ما منتقل می کنند ، بلکه دانش عملی را نیز از سالها تجربه حرفه ای کسب می کنند که در این زمینه به معیار تبدیل شده اند.

در واتل نه تنها در آموزش های آکادمیک و حرفه ای بلکه در پیشرفت شناختی دانش آموزان ما نیز کار می کنیم و در آنها اهمیت ارزش های اخلاقی سنتی احترام ، نظم و انضباط ، نگرش مثبت و پیشرو ، آگاهی از نحوه بودن و بودن و ارائه را در آنها القا می کنیم. شخصی

بین المللی سازی یک نقطه اساسی در شکل گیری واتل است.

برنامه مارکو پولو ، بهترین نوآوری در یک برنامه دانشگاهی ، به دانشجویان واتل پاراگوئه اجازه می دهد دومین سال تحصیلی خود را در یک موسسه دیگر واتل در جهان تحصیل کنند.

آنها همچنین بخشی از شبکه ای هستند که رشد آنها متوقف نمی شود ، در حال حاضر شبکه واتل به لطف پرتال VatelAlumni با 9000 دانشجو و 35،000 فارغ التحصیل در تماس است.

با یک برنامه آکادمیک بسیار رقابتی و فعلی ، واتل پاراگوئه مدرک دوگانه پاراگوئه / فرانسه را ارائه می دهد که یک حرفه ای سریع حرفه ای را تضمین می کند:

  • مدرک بالاتر در مدیریت بین المللی هتل - MEC پاراگوئه
  • مدرک لیسانس در مدیریت بین المللی هتل - فرانسه

مکان ها

  • Asuncion

    Cruz del Defensor 1322 c/ Prof. Miguel Torres, , Asuncion

سوالات