Keystone logo
Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

Vatel Rwanda

مقدمه

دانشجویان واتل در رواندا با مدرک معتبر بین المللی فارغ التحصیل می شوند و طیف گسترده ای از فرصت های شغلی مهیج را در صنعت میهمان نوازی بین المللی در سراسر آفریقا ، آسیا ، آمریکا و اروپا به آنها می دهد. رویکرد نوآورانه واتل با ارائه تمرین های عملی عملی و مکان های صنعتی در طول مدت برنامه سه ساله ، آنها را با دانش و مهارت هایی برای انجام نقش های سطح بالا مجهز می کند.

تحصیل در کیگالی ، رواندا

رواندا در قلب منطقه شرقی و آفریقای مرکزی واقع شده است. با توجه به حكومت پيشرفته كشور و جو مناسب براي سرمايه گذاري دوستانه ، رواندا در 20 سال گذشته پيشرفت چشمگيري را ثبت كرده است. امروز رواندا در بین ده اقتصاد با سرعت در حال رشد در جهان قرار گرفته است.

پایتخت کیگالی به عنوان یکی از زیباترین شهرهای آفریقا در نظر گرفته شده است. Kigali همچنین در میان تپه های نورد آرام ، با چمن های مجلل و راه های بی درخت و درخت نخل ، کاگالی نیز از داشتن شهرت در بین پاک ترین و سبزترین شهرهای جهان برخوردار است.

این شهر جوان و پویا به سرعت در حال تبدیل شدن به قطبی برای مسافران تجاری ، میزبان کنفرانس های بزرگ ، همایش ها و نمایشگاه ها است. همچنین مسافرین پرمصرف و بومگردی که قبل از اتصال به پارک های ملی سایر مناطق کشور به این شهر می آیند ، مسافرت کننده است.

Kigali جمعیت دانشجویی زیادی دارد و با داشتن محیطی تمیز ، ایمن و مرتب ، مکانی ایده آل برای زندگی و تحصیل است.

رواندا یک مقصد بوم گردی جذاب و سازگار با محیط زیست است و با راهنمای سفر جهانی در رده سومین کشور جهان قرار دارد. تنوع زیستی غنی این کشور شامل گوریل های کوهستانی با شکوه در شمال ، شیرهای قدرتمند ، فیلهای باشکوه و زرافه های برازنده در شرق ، قدیمی ترین جنگلهای بارانی آفریقا و مزارع چای پانوراما در جنوب و همچنین سواحل زیبا در کنار آبهای فیروزه ای دریاچه کیوو در غرب است. .

126645_shutterstock_441108568.jpg

Vater ، شبکه جهانی مدارس مدیریت مهمان نوازی و فارغ التحصیلان

واتل دارای 50 مدرسه مدیریت مهمان نوازی است که در اروپا ، آمریکا ، آسیا و آفریقا واقع شده است. آنها با همان مأموریت مشترکند: آماده سازی نسل های جوان برای ساختن آینده حرفه ای خود در صنایع مهمان نوازی و مدیریت گردشگری بین المللی.

واتل تصمیم گرفته است:

 • آموزش فنون مدیریت مبتنی بر دو قرن سابقه در صنعت میهمان نوازی ، مبتنی بر خدمات با کیفیت بالا و رضایت مشتری. این شامل همه جنبه های فرهنگی مشتری ها ، از کشوری که هتل در آن قرار دارد تا پرسنلی که در آن کار می کنند.
 • هنر مهمان نوازی فرانسه را ، که در سراسر جهان به عنوان نشانه ای از کیفیت ، طعم خوب و تعالی شناخته شده است ، بیان کنید.
 • در همه کشورهای غیر فرانسوی که گروه ما در آن فعالیت می کند ، به زبان فرانسه آموزش دهید.

اکنون 35000 فارغ التحصیل داریم که در سراسر جهان مشغول به کار هستند و مفتخرند که خود را Vateliens بنامند و در زیباترین هتل های روی زمین کار کنند.

واتل بین المللی می رود

در آغاز قرن بیست و یکم ، 20 سال پس از افتتاح اولین مدرسه واتل در فرانسه ، همه عوامل توسعه بین المللی آماده رفتن بودند: مفهوم آموزشی ما ، براساس ترکیبی مترقی و کنترل شده از تئوری و تجربه حرفه ای ، اثبات شده است. پایدار است و آماده پیمایش در خارج از کشور است. از آن زمان ، پردیس های جدید در اروپا ، آسیا ، آمریکا و آفریقا افتتاح شده است.

شبکه مدارس واتل واقع در چهار قاره ، گروه اول مدرسه جهانی تجارت را در مدیریت مهمان نوازی و گردشگری تشکیل می دهد ، که توسط متخصصان به عنوان بهترین مدرسه مدیریت مهمان نوازی انتخاب شده است.

Vatel Spirit ، ارزشهای ماندگاری دارد

موفقیت واتل بر پایه پنج ستون استوار است. در سراسر جهان ، اعضای هیئت علمی ما آموخته اند:

 • با دانش آموزان خود روابط عمیقی دارند.
 • ایجاد شرایط یادگیری پویا.
 • دانش و دانش خود را انتقال دهند.
 • مفهوم رفتار مناسب را در همه شرایط معرفی کنید.
 • با متخصصانی که در موقعیتهای مدیریت هتل و گردشگری کار می کنند ، روابط نزدیکی داشته باشند

تیم های تدریس گروه واتل به طور مساوی از اساتید دانشگاه ها و متخصصانی تشکیل شده اند که در رشته های خود نامی برای خودشان قائل شده اند.

مکان ها

 • Kigali City

  KN 29 Street,16, , Kigali City

سوالات