Keystone logo
© Uni.
VIVES University College

VIVES University College

VIVES University College

مقدمه

خوش آمدید به VIVES University College . این کالج جدید نتیجه همکاری بین KATHO، با دانشگاهی در Kortrijk، Roeselare، Tielt، Torhout، و KHBO، با دانشگاه در Brugge و Oostende است. در حال حاضر، ادغام در زمینه آموزش عالی یک روند رایج در فلاندر است. با حدود 13،000 دانش آموز، VIVES بزرگترین دانشگاه در فلاندر است.

73973_73963_025A0568.jpg

آینده خود را طراحی کنید

VIVES University College ، با آموزش مدرن و مبتنی بر شایستگی، پژوهش نوآورانه و عملی آن، و خدماتی که به جامعه ارائه می دهد، پاسخ کافی به چالش های اجتماعی امروز و فردا را ارائه می دهد. VIVES یک کالج دانشگاهی قدردانی، دوستانه و مبتنی بر محور است که تمرکز بر درجه های کارشناسی حرفه ای و مدارک تحصیلات تکمیلی است. در انجام این کار، کالج دانشگاه تضمین می کند که دانش آموزان آن به عنوان یک انسان و به عنوان حرفه ای در جهان جهانی زندگی می کنند.

VIVES به طور کامل و فعالانه به توسعه صلاحیت ها متعهد است. دانش آموزان هر فرصت برای کار در آینده خود را ارائه می دهند. آینده خود را به عنوان پایه دانشگاه دانشگاه طراحی کنید. VIVES معتقد است که کارکنان خود برای شغل خود با شور و شوق بسیار مهم هستند. به همین دلیل دانشگاه کالج فرصت های گسترده ای برای توسعه و گسترش تخصص خود فراهم می کند.

VIVES تصمیم می گیرد تا مرکز را به مسئولیت و مالکیت، و قدردانی و احترام به هر فردی برساند. پایداری یکی دیگر از اهداف مهم برای VIVES است. VIVES قصد دارد به عنوان یک نوآور در آموزش عالی حرفه ای از طریق نوآوری باشد.

73975_73966_The_Cloud_018.jpg

بیانیه مأموریت


راندن/>

 • تبدیل شدن به بهترین شما می توانید باشد دانش آموزان و استادان همچنان به پیشرفت نقاط قوت خود و توسعه هویت های شخصی و حرفه ای خود با شور و شوق ادامه می دهند. آنها انتخاب هایی را انجام می دهند که با استعدادها و اهدافشان همراه است.

 • مدیریت فرآیند یادگیری خود را. دانش آموزان و استادان فرایند یادگیری خود را مدیریت می کنند. به عنوان حرفه ای، آنها متعهد به یادگیری مادام العمر، و گسترش و تعمیق درک و تخصص خود هستند.


ارتباط/>

 • یادگیری از یکدیگر و با یکدیگر. دانش آموزان و استادان با هم به عنوان یک تیم یاد می گیرند. آنها شبکه حرفه ای خود را با فرصت هایی برای یادگیری غیر رسمی و بین رشته ای ایجاد می کنند. برای رسیدن به این هدف، آنها از امکانات دنیای دیجیتال کامل استفاده می کنند.

 • پیدا کردن راه خود را در آموزش عالی برای کمک به دانش آموزان در انتخاب گزینه های مناسب، و برای کمک به آنها از نردبان یادگیری صعود، VIVES با همکاری شرکای آموزشی خود کار می کند. VIVES همچنین صلاحیت های قبلا به دست آمده به طور کامل شناخته شده است.

 • مشارکت در گفتگوی فعال با محل کار و جامعه به عنوان یک کل. دانش آموزان و استادان از طرف احزاب خارجی و با آنها یاد می گیرند. آنها دیدگاه انتقادی نسبت به جامعه را به نمایش می گذارند و تخصص خود را به راحتی در خارج از محیط دانشگاه می پذیرند.


نوآوری/>

 • شکل دادن آموزش الهام بخش فردا. دانش آموزان و استادان در محیط یادگیری چالش انگیز، که ممکن است یا ممکن است مستقل از زمان و مکان باشد، کار می کنند. نوآوری ها بر نتایج تحقیقات و انتظارات نسل های فعلی و آینده دانش آموزان، محیط کار و جامعه تأثیر می گذارند.

 • آماده شدن برای کارهای آینده. دانش آموزان و استادان تلاش می کنند مهارت های لازم برای حرفه های امروز و فردا را بدست آورند. تعامل بین تئوری و عمل، آنها را به چالش می کشد تا مرزهای خود را تحمل کنند. آموزش و پرورش، تجربه عملی و تحقیقات مبتنی بر تمرین خود را برای این هدف در هم آمیخته اند.

73976_73965_The_Cloud_013.jpg
73979_stairs.jpg

مکان ها

 • Kortrijk

  Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout Doorniksesteenweg 145, B-8500, Kortrijk

 • Bruges

  Campus Brugge, Oostende Xaverianenstraat 10, B-8200, Bruges

سوالات