Keystone logo
Wartburg College

Wartburg College

Wartburg College

مقدمه

کالج است در مورد بیش از یک درجه است. این یک سرمایه گذاری در آینده خود است.

آموزش هنرهای آزاد شما را در وارتبورگ دریافت اجازه می دهد تا شما را به نه تنها به دست آوردن مهارت های مورد نیاز از زمینه انتخاب خود را از مطالعه، بلکه مهارت های تفکر انتقادی مورد نیاز برای کشف اخلاق تصمیم گیری و تعامل جامعه، ارتباط موثر، شایستگی فرهنگی، و همکاری است.

ماموریت ما

Wartburg کالج است به دانش آموزان به چالش کشیدن و پرورش برای زندگی رهبری و خدمات به عنوان یک بیان روحیه ایمان و یادگیری خود اختصاص داده است.

هویت ما

Wartburg کالج کالج هنرهای لیبرال کلیسای لوتری (ELCA) است. شما لازم نیست که به لوتری، و یا حتی مسیحی، به درک راه آموزش و پرورش وارتبورگ شما کمک می کشف معنا و هدف برای زندگی شما.

بسیاری از کالج ها از مرام مشترک و یا بیانیه ای از باور که در آن ایمان تحمیل شده است کار می کنند. دیگر کالج حفظ ایمان از زندگی جامعه به طور کامل. در Wartburg کالج، ما رویکرد لوتری به آموزش و پرورش، که می سازد جامعه اطراف یک گفتگوی زنده و فراگیر از ایمان و یادگیری استفاده کنید.

مارتین لوتر، که اصلاحات در 1517 موجب، هر دو یک کشیش و یک استاد دانشگاه بود. او با سوالات بزرگتر از زندگی و چگونه ایمان واقعا می تواند جهان اطراف ما تغییر کشتی گرفت. از آنجا که از دیدگاه دینی لوتری ما، ما می خواهیم شما را با این پرسش بزرگ کشتی به عنوان شما را از طریق چهار سال خود را در وارتبورگ کار. ما از شما دعوت و تشویق گفتگو با مردم از زمینه های متنوع و با دیدگاه های روحانی متفاوت. به نوبه خود، شما بیشتر در مورد باورها و ارزش خود را یاد بگیرند.

کشف تماس خود را

Wartburg کالج کمک می کند تا دانش آموزان کشف و ادعای خود را به فضلیت اتصال یادگیری خود را با ایمان و ارزش ها، درک خود را از خود و هدایای خود را، چشم انداز خود را در زندگی و آینده، و فرصت برای شرکت در کلیسا، جامعه، و جامعه بزرگتر در هدفمند و روش های معنی دار.

حقایق سریع علمی

میانگین اندازه کلاس: 17 نسبت دانشجو به دانشکده: 11: 1 تمام وقت دانشکده: 104 دانشکده رتبه با بالاترین درجه در رشته: 99٪ تدریس برخوردار است: 2 صندلی برجسته، 11 صندلی وقف، 1 استادی مشخص، 4 استادی برخوردار است.

ترین رشته محبوب

اداره کسب و کار 1 2 زیست شناسی 3 آموزش ابتدایی 4 روزنامه نگاری و ارتباطات 5 آموزش موسیقی

به رسمیت شناختن بین المللی

یکی از پنج کالج برای دریافت جایزه مراسم تحلیف آموزش عالی تعهد مدنی مرکز واشنگتن برای یادگیری خدمات و تعامل اجتماعی. در سراسر کشور توسط بنیاد کارنگی برای پیشرفت آموزش به عنوان یکی از 12 کالج به طور انحصاری کارشناسی که ترویج یادگیری تجربی و تعامل جامعه است. هشت بار پشت سر هم به نام به آموزش عالی خدمات اجتماعی رول افتخار رئیس جمهور، سه بار "با تمایز،" در به رسمیت شناختن تلاش داوطلب توسط دانش آموزان وارتبورگ. یکی از تنها شش کالج آیووا در 2014-15 دانشکده های تمایز، که از مدارس که فداکاری خود را نشان داده اند به رسمیت می شناسد شامل "دانش آموزان درگیر، تدریس بزرگ، جوامع پر جنب و جوش، و نتایج موفقیت آمیز." وارتبورگ 16 در کشور برای مطالعه کوتاه مدت خارج از کشور در 2014 گزارش درهای باز، در همکاری با وزارت امور خارجه اداره امور آموزشی و فرهنگی انجام قرار گرفت. از جمله در واشنگتن ماهانه بهترین کالج هنرهای آزاد رتبه بندی برای سهم خود را به خوبی عمومی از طریق تحرک اجتماعی، پژوهش، و خدمات. برنده 2012 NetImpact را "گام های کوچک، بزرگ برنده چالش،" یک رقابت ملی در میان دانشگاه ها و کالج پاداش اعمال اجتماعی و زیست محیطی. در نقد و بررسی پرینستون به عنوان یکی از بهترین کالج ها در منطقه غرب میانه قرار گرفت. در میان 200 مدرسه با برنامه های برجسته در علوم و ریاضیات ذکر شده در بالا کالج پترسن برای علم است. یکی از دو کالج در آیووا به سراسر کشور توسط شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم برای برنامه ابتدایی آموزش و پرورش شناخته شده است. شامل در میان ردیف اول بهترین ملی هنرهای لیبرال کالج توسط ایالات متحده و گزارش جهانی قرار گرفت. شماره 7 رتبه در میان دانشگاه های ملی و کالج های هنرهای آزاد اخبار آمریکا و گزارش جهانی به عنوان یک "overperformer" در نرخ فارغ التحصیلی برای دانش آموزان از خانواده های کم درآمد. در "بهترین کالج" رتبه بندی پول مجله. برنامه "انجمن سازندگان" وارتبورگ جایزه MacJannet شهروندی جهانی اهدا شد.

تحصیلات تکمیلی در چهار سال!

نرخ فارغ التحصیلی چیست؟

این می تواند یک مفهوم بسیار گیج کننده است. در واقع، این درصد دانش آموزان که در واقع تکمیل درجه را در این موسسه است. ترین گزارش آنلاین یک نرخ فارغ التحصیلی 6 سال است که درصد دانش آموزان تمام وقت مدرک لیسانس خود را در ظرف شش سال، که طول متوسط ​​آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی در بسیاری از دانشگاه ها تبدیل شده است دریافت نشان می دهد. این درست نیست در کالج وارتبورگ.

93٪ از فارغ التحصیلان ما مدارک خود را در چهار سال گذشته به پایان رسید. از دانش آموزان تمام وقت که در وارتبورگ آغاز شده، 63٪ خواهد مدرک خود را در وارتبورگ، که در نظر گرفته نرخ فارغ التحصیلی بسیار بالا را پر کنید. در 10 سال گذشته، وارتبورگ تا به حال نرخ فارغ التحصیلی عنوان بالا به عنوان 70٪ است.

چرا مقایسه پنج سال در مدارس دولتی به چهار سال در وارتبورگ؟

واقعیت برای بسیاری از دانش آموزان آن را به چهار و نیم تا پنج سال یا بیشتر، با توجه به آمار ملی را برای کسب مدرک در یک مدرسه دولتی. در وارتبورگ، 93 درصد از فارغ التحصیلان ما مدرک خود در چهار سال.

مکان ها

  • Waverly

    100 Wartburg Blvd. , 50677, Waverly

سوالات