Keystone logo
Webster University Greece

Webster University Greece

Webster University Greece

مقدمه

چرا وبستر آتن؟

وبستر آتن بهترین آموزش آمریکا را به یونان می آورد. ما تنها پردیس معتبر (از نظر آکادمی و مالی) یک دانشگاه ایالات متحده در یونان هستیم که کاملاً تحت مالکیت و کنترل هستیم.

تحصیلات خود را در خارج از کشور انجام دهید و در برنامه های چالش برانگیز و متقاضی ما شرکت کنید که برای ایجاد انعطاف پذیری و راحتی لازم برای موفقیت در دنیای امروز ساخته شده است.

بعلاوه ، اندازه کلاسهای ما کوچک است ، بنابراین از دانشکده ما که دانش واقعی را به کلاس می آورند ، توجه و مشاوره فردی خواهید گرفت.

آموزش کیفی

به انجمن ما که در سطح جهان به عنوان یک م institutionسسه قابل دسترسی و معتبر شناخته شده است ، بپیوندید.

گزینه های انعطاف پذیر و مقرون به صرفه

تعادل بین کار و تعهدات زندگی را با تکالیف درسی طراحی شده برای دانشجویان امروز.

چشم انداز بین المللی

فرصت را برای یک ماجراجویی آکادمیک با کیفیت بالا و در یک بار زندگی استفاده کنید.

پیامی از طرف رئیس و مدیر عامل ما

"این امید است که دانشجویان و دانش آموختگان ما ، با اخلاق و فیلوتیمو ، دیگران را به زندگی با عزت ، صداقت و عطوفت ترغیب کنند."

واسیلیس جی بوتوپولوس

رئیس و مدیر عامل

مأموریت و ارزشهای ما

مأموریت

دانشگاه وبستر ، یک موسسه در سراسر جهان ، تجارب یادگیری با کیفیت بالا را که دانشجویان را برای شهروندی جهانی و تعالی فردی متحول می کند ، تضمین می کند.

چشم انداز

چشم انداز ما این است که یک دانشگاه برتر بین المللی مستقر در ایالات متحده آمریکا باشیم که استاندارد متمایزی برای آموزش جهانی تعیین کند. این چشم انداز بر پایه تعالی در آموزش بنا شده و با یک دیدگاه بین المللی تقویت می شود که گفتگو ، احترام و تفاهم را از مرزها و بین مردم پرورش می دهد.

تلاش های آموزشی در حمایت از این چشم انداز برآورده ساختن نیازها و غنی سازی ترکیبی از فراگیران در شبکه ای روزافزون از دانش آموزان است که تمایل به تحصیل در ایالات متحده در چندین بخش جهان دارند. این موسسه متعهد است که به این دانشجویان یک تجربه کاملاً شخصی و ایجاد منابع مورد نیاز برای دستیابی به این چشم انداز ارائه دهد. اقدامات م institutionسسه براساس ارزشهای اصلی ما شکل می گیرد.

بزرگداشت یک قرن برتری علمی

در سال 1915 ، خواهران لورتو تصور جسورانه ای از تأسیس دانشگاهی داشتند که فقط زنان را می پذیرد و آموزش می دهد. اولین کلاس فارغ التحصیلی این م institutionسسه با پنج دانشجو آغاز شد که فقط دو زن داشت.

امروز دانشگاه اصلی ما کاملاً متفاوت از بیش از یک قرن پیش به نظر می رسد - و حتی متفاوت از زمانی است که در سال 1983 به دانشگاه وبستر تغییر نام داد.

در حال حاضر ، این دانشگاه هزاران نفر را در سراسر جهان زندگی می کند و مشغول کار هستند ، و از میراث خواهران لورتو در تعالی آکادمیک ، برابری و شهروندی جهانی تجلیل می کنند.

زندگی در وبستر آتن

خود را در یک محیط فراموش نشدنی غوطه ور کنید

در وبستر آتن یک جامعه پشتیبانی و تجربه شخصی سازی را کشف کنید. محوطه دانشگاه ما که در منطقه زیبای پلاکا واقع شده است ، دارای کلاس های مجهز ، کتابخانه ، آزمایشگاه رایانه ، کافه تریا و دفاتر کارکنان است که به منظور افزایش تجربه دانشگاهی شما اختصاص داده شده است.

تجربه وبستر آتن

پس از باز کردن درهای دانشگاه خود در سال 2014 ، ما میراث استقبال از دانشجویان از سراسر جهان را حفظ کرده ایم.

از مسکن در دانشگاه گرفته تا طیف گسترده ای از رویدادها و فعالیت هایی که برای سرگرمی طراحی شده است ، ما مصمم هستیم که یک ماجراجویی دانشگاهی بی نظیر را ارائه دهیم.

بزرگداشت یک چشم انداز بین فرهنگی

خواه به عنوان دانشجوی سال اول ثبت نام کنید ، دانشجوی تحصیل در خارج از کشور ، یا به عنوان دانشجوی تحصیلات تکمیلی ، ما با ارائه یک محیط جامعه که اولویت تحصیل شما است ، افتخار می کنیم.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر به Webbook International Viewbook ما مراجعه کنید.

145273_pexels-photo-3184407.jpeg
fauxels / pexels

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Athens

    9 Ipitou Street, 10557, Athens

    سوالات