Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Wilson College

Wilson College

Wilson College

مقدمه

دربارهی ما

ارزش و قابلیت دسترسی برای شما

ویلسون متعهد به ارائه دانش آموزان و خانواده هایشان به ارزش تحصیلات دانشگاهی است. از برنامه دانشجویان دانشجویان دانشجوی اول در کشور برای توسعه حرفه ای و سوادآموزی مالی، ما به ارائه یک تجربه اختصاص داده ایم

CRAFT تجربه شما

با توجه به توجه فردی، آخرین فن آوری و تجهیزات، دسترسی به Capitol و سنت های غنی کشور، تحصیلات ویلسون همه چیز است.

اصل مأموریت و افتخار

Wilson College دانش آموزان را از طریق یک آموزش هنری مشغول، مشارکتی و لیبرال، که مهارت ها و مطالعات متمرکز مورد نیاز برای موفقیت در کار و زندگی را ترکیب می کند، فراهم می کند. ما یک جامعه نزدیک و حمایتی هستیم که ذهن و ماهیت همه دانش آموزان را توسعه می دهد و آنها را برای رفع چالش های جامعه جهانی آماده می کند.

PRINCIPLE OF HONOR

دانش آموزان در Wilson College زندگی می کنند تحت یک اصل افتخار و در یک سیستم از حکومت مبتنی بر مشترک، مبتنی بر جامعه. اصل اساسی بیان می کند که:

"به منظور فراهم آوردن فضایی مناسب برای پیگیری آموزش آزاد، دولت در Wilson College بر این فرض استوار است که هر عضو جامعه در تمام جنبه های زندگی با یکپارچگی عمل می کند. ما به یکدیگر اطمینان داریم که افراد بالغ و مسئول باشند. "

"تلاش های مشترک برای یادگیری و زندگی که در آن همه ما درگیر آن هستند، بیشتر رضایت بخش هستند، زمانی که اعضای جامعه اذعان مسئولیت خود را در تلاش برای تحقق بخشیدن به هدف مشترک خود را. صلح از جامعه وابسته به نگرانی برای هر دو آزادی فرد و حقوق و رفاه دیگران؛ هر دو برای رعایت این هدف مشترک احتیاج به رعایت مقررات خاص دارند. "

اما با این روحیه، ما مقررات مشترک دانشکده ها و دانشجویان، مقررات اقامت و مقررات علمی و اداری را توافق کرده ایم. مسئولیت ما این است که آنها را به درستی و با نیازهای جامعه فعلی مرتبط سازیم. "

پردیس ما

واقع در Chambersburg، پنسیلوانیا، Wilson College ، دارای چمن های زیبا، درختان بالغ و تپه های نورد است. محوطه ی زیبا 300 هکتار در ناحیه ی تاریخی منطقه ی ملی ثبت شده است و کانکوکیهگ کریک از آن عبور می کند.

شش ساختمان به عنوان مسکن دانشجویی به کار می رود و امکانات متعددی برای مسابقات دو و میدانی، شامل سه میدان ورزشی (هاکی روی زمین، فوتبال و سافت بال)، زمین های تنیس و سالن های ورزشی وجود دارد. استودیو رقص در Lenfest Commons مستقر است، دانش آموزان نیز به مرکز تناسب اندام دسترسی دارند. مرکز اسب سواری Penn Hall دارای سه وظیفه 24 نفره است. دو میدان داخلی و یک عرصه در فضای باز؛ دوره پیمایش در سرتاسر کشور و زمینه های نوظهور. کالج همچنین امکانات و تجهیزات کامل درمان اسب را تسهیل می کند.

علاوه بر این، Wilson College دارای یک مزرعه ارگانیک - قلب مرکز مطالعات پاکسازی فولتون - است که طیف گسترده ای از فرصت ها را برای یادگیری در مورد رویکردهای زندگی پایدار می دهد. در ژانویه 2009، کالج 25 میلیون دلار جدید را برای مجتمع علوم، ریاضیات و فناوری هری رابرت بروکس تاسیس کرد، اولین ساختمان GoldED Certified Gold LEED در منطقه.

مجتمع هری R. بروکس برای علوم، ریاضیات و فناوری

مجتمع علمی، ریاضی و فناوری هری رابرت بروکس، با کلاس های پیشرفته، فضاهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی، چشم انداز آینده علوم و هنرهای لیبرال در Wilson College . این ساختمان با نور طبیعی پر شده و با تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته پر شده است، این ساختمان فضایی را فراهم می کند که آموزش و یادگیری و تمرین علمی در سطح مقطع کارشناسی را افزایش می دهد. این ساختمان دانشگاه را تغییر داده و زندگی دانش آموزان و اعضای هیات علمی ما را تغییر داده است. از شما دعوت میکنیم که در این صفحات اطلاعات بیشتری کسب کنید یا از پردیس بازدید کنید و تور را ببینید. آینده علوم در Wilson College پیش بینی کنید و در این مأموریت آموزشی مهم پیوستن به ما.

تاریخ و سنت

Wilson College در سال 1869 به عنوان یک کالج برای زنان تاسیس شد، یکی از اولین در ایالات متحده است. بنیانگذاران Rev. Tryon ادواردز و Rev. جیمز وات وایتمن بودند. مجلس پنسیلوانیا در 24 مارس 1869، منشور اصلی را به تصویب رساند. سارا ویلسون، که برای کالج نامگذاری شده است، هدیه اولیه برای ایجاد کالج را ارائه داد. او اولین زن زندگی در ایالات متحده بود تا دانشآموزی برای زنان بسازد.

هدف از کالج به عنوان تلاش برای ارائه آموزش زنان جوان در ادبیات، علم و هنر بود. نسخه اى از مخزن فرانکلين 19 اکتبر 1870 اظهار داشت که "تلاش نخواهد کرد دانش آموزان ذهن دانش آموزان را با حقایق تکان دهد، بلکه وقت خود را صرف توسعه تفکر کند تا دانش آموزان به فکر کردن درباره خود فکر کنند و به این ترتیب، به جای پیروان، در جامعه رهبری می شود. "

تاریخ

Wilson College در سال 1869 به عنوان یک کالج برای زنان تاسیس شد، یکی از اولین در ایالات متحده است. بنیانگذاران عبارتند از Rev. Tryon ادواردز و Rev. جیمز وات وایتمن، کشیش کلیساهای پروتستان در نزدیکی هاجرستون، MD، و Greencastle، Pa. آنها برنامه ها را به Presbytery of Carlisle ارائه شده و تایید آن در آوریل 1868 بود. مجلس پنسیلوانیا در 24 مارس 1869 منشوی اصلی را به تصویب رساند. خانم سارا ویلسون (1791-1871)، یکی از ساکنین سنت توماس در نزدیکی، دو کمک مالی سخاوتمندانه برای ایجاد نهاد جدید ارائه کرد. گرچه Wilson خودش آموزش رسمی نداشت، او اهمیت آموزش برای نسل های آینده زنان را به رسمیت شناخت. امیدوارم برای قدردانی از هدایای ویلسون، نام این نهاد جدید را به افتخار او برگردانید. دستورالعمل در کالج شروع شد در 12 اکتبر 1870 پس از آنکه وکلای املاک خرید ملک که قبلا متعلق به کلکل AK McClure متعلق به یک دوست نزدیک و مشاور رئیس جمهور آبراهام لینکلن بود، تأمین می کردند.

از زمان آغاز به کار، کالج به دنبال تعالی فکری سخت است. همانند سایر دانشکده های زن، ویلسون مدتهاست که زنان را برای تحصیل و تدریس سوژه هایی که از توانایی های زنان، مانند شیمی، زیست شناسی، ریاضیات و زبان های کلاسیک فراتر می رود، فراهم می کند. پرزیدنت آنا جی مک کی، اولین رئیس جمهور زن ویلسون (1511-1911)، استانداردهای تحصیلی کالج را تقویت کرد. کالج برای افزایش این بنیاد با افزایش تعداد و نوع پیشنهادات آموزشی، بهبود منابع کتابخانه ای و آوردن بازدید کنندگان و استادان برجسته به محوطه دانشگاه ادامه داد. اندازه گیری قدرت فکری کالج در سال 1950 یک فصل از Phi Beta کاپا، قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه افتخاری دانشگاه است.

از سال 1931، کالج با اعطای مدارک افتخاری به مشاغل برجسته جامعه شناخته شده است. گیرندگان شامل نماینده مجلس نمایندگان امریکا مارگارت چیس اسمیت، دادگر عالی دادگستری هری بلومون، انسان شناس مارگارت مید، موسیقیدان لیلی کراس، نویسنده و فعال ریتا میبون براون و والتر کرونکتی است.

در طول تاریخ طولانی خود، ویلسون به تغییر زمان پاسخ داده است. در سال 1982، کالج یکی از اولین در منطقه بود تا شروع به ارائه یک برنامه مطالعاتی مستمر برای برآورده ساختن نیازهای جمعیت رو به رشد بزرگسالان برای تحصیلات پس از دوره متوسطه کند. در سال 1996، کالج یکی از اولین دانشگاه های کشور بود که برای تحصیلات تکمیلی با فرزندان خود در مدارس و تحصیلات تکمیلی ارائه می داد. از زمان آغاز این برنامه، توجه ملی به دست آورده است و ویلسون مرکز ملی مادران تنها تحصیلات عالی است.

امروز، ویلسون اعتراض مردان و زنان هر سنی را به ثبت نام در برنامه های لیسانس و دبیرستان، و همچنین برنامه های پس از مدرک کارشناسی و فارغ التحصیل می پذیرد. برای ایجاد آموزش ویلسون برای بزرگسالان، بسیاری از دوره ها نه تنها در طول روز، بلکه در شب، تابستان و ژانویه دوره، و در مناسب سایت های خارج از پردیس ارائه می شود.

سنت ویلسون

سنت ها بخش مهمی از تجربه دانش آموزان ویلسون هستند. از Bigs و Littles به دوستان متولدین، سنت دانشجویان ما را با هم تلفیق می کند و آنها را بخشی از یک جامعه حمایتی، متصل می کند.

ویلسون در یک نگاه

ببینید که چگونه اعداد به یک تجربه کالج کامل اضافه می شوند.

50 عدد بر روی مزرعه کشاورزی سازمان کشاورزی و دامداری ما تأمین می شود

مرکز Fulton مطالعات پایداری دانش آموزان و جامعه محلی را شامل می شود، شامل مزرعه کار، پایگاه داده ملی CSA و مسیرهای پیاده روی صلح آمیز است.

71 میز برای کالسکه و دانشجویان اسب سواری

مرکز غواصی پنی هال ما دارای عرصه های سرپوشیده و در فضای باز است، پیچیده ای برای پرش از روی زمین و 20 هکتار حیاط و حیاط های محاصره شده است.

25 میلیون دلار

سرمایه گذاری ما در مجتمع هری R. بروکس برای علوم، ریاضیات و فناوری

مکان ها

  • Chambersburg

    1015 Philadelphia Ave, 17201, Chambersburg

    سوالات