Keystone logo
Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

Wittenborg University of Applied Sciences

مقدمه

دانشگاه علوم کاربردی Wittenborg یک به اصطلاح "دانشگاه بوتیک" است - یک مدرسه بازرگانی که تمرکز اصلی آن بر مدیریت است زیرا به رشته های جامعه مربوط می شود. توجه شخصی ما به تحصیلات شما بسیار مهم است. به همین دلیل است که ما کیفیت را جدی می گیریم و توسط سازمان اعتباربخشی هلندی فلاندری (NVAO) و بنیاد اعتباربخشی مدیریت بازرگانی بین المللی (FIBAA) معتبر هستیم.

ما یک مدرسه تجاری منحصر به فرد هستیم که شعار ما "خودت بهتر، دنیای ما بهتر است" است.

در Wittenborg ماموریت ما این است:

ارتقای تعالی در آموزش و یادگیری تجارت و مدیریت بین‌المللی، و همچنین ایجاد بهترین محیط برای دانشجویان و کارکنان، که در آن بین‌المللی‌سازی، تنوع و اخلاق پایه‌های یادگیری جهانی با موفقیت کاربردی و مبتنی بر تحقیق را قرار می‌دهد.

با پردیس اصلی ما مستقر در Apeldoorn، ما دانشجویان را با سازمان‌هایی در منطقه و منطقه محلی آشنا می‌کنیم و اقتصاد، آب و هوای فرهنگی و اجتماعی منطقه را بهبود می‌بخشیم. موقعیت مکانی ما در آمستردام ما را قادر می سازد تا از کارآفرینان بین المللی که به هلند می آیند، با یک برنامه لیسانس کارآفرینی مناسب حمایت کنیم، و مکان های مونیخ ما فرصتی بی نظیر برای تحصیل در دو کشور ارائه می دهد. وارد Wittenborg شوید و وارد یک سازمان با انگیزه و نتیجه‌محور شوید که در محیطی متنوع و چندفرهنگی فعالیت می‌کند، که در آن بیش از 100 ملیت با هم کار می‌کنند، مطالعه می‌کنند، نوآوری می‌کنند و اجتماعی می‌شوند. در Wittenborg ما بر این باوریم که یادگیری باید یک فرآیند لذت بخش باشد که به شما امکان می دهد اهداف و آرزوهای خود را توسعه دهید و پشتیبانی مداوم و فشار مطالعه مورد نیاز برای دستیابی به آن اهداف را برای شما فراهم کند.

فارغ التحصیلان ویتنبورگ شهروندان جهان هستند. آنها احترام را پرورش می دهند و حس پیشرفت دارند. آنها جاه طلبی کرده اند و به تعالی خود افتخار می کنند. آنها بزرگترین سفیران ما هستند!

درباره ویتنبورگ

درباره دانشکده بازرگانی دانشگاه علوم کاربردی ویتنبورگ

مستقل و بین المللی

در هر زمان ، بیش از 100 ملیت در 2 مکان آپلدورن و آمستردام با هم کار و مطالعه می کنند. انگلیسی تنها زبان آموزش در همه دانشگاهها است.

بیش از 30 سال سابقه

هزاران فارغ التحصیل بسیار شاغل ، از سال 1987 ، اکنون مشاغل کار در هلند و جهان را دنبال می کنند.

دارای اعتبار دوگانه اروپایی

برنامه های تحصیلی توسط وزارت آموزش، فرهنگ & Science (NVAO)، همچنین توسط FIBAA (آلمانی، سوئیس & اتریش).

گلوکال & تعامل محلی

بازدید از شرکت، پروژه های واقعی، کارآموزی و سخنرانان مهمان: تعامل محلی و منطقه ای فراوان با دولت، شرکت ها و سازمان ها. جهانی فکر می کنیم، اما
محلی عمل می کنیم.

محيط پژوهش

تحریک و اجرای پروژه‌های منطقه‌ای، اروپایی و بین‌المللی در مرکز تحقیقات، در زمینه‌هایی مانند پایداری، فناوری، نوآوری اجتماعی، آموزش و پرورش & بهداشت
مراقبت.

رویکرد مشتری مداری

یک رویکرد شخصی ، محیط خانواده مانند و آموزش شخصی ، راهنمایی و پشتیبانی. بیشتر برنامه ها به دانش آموزان اجازه می دهد 6 بار در سال فارغ التحصیل و فارغ التحصیل شوند.

6 لحظه مصرف در سال

3 دوره بعدی: فوریه 2024 - همه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در ویتنبورگ 6 لحظه پذیرش در سال دارند. دانشجویان همچنین می توانند 6 بار در سال فارغ التحصیل شوند. مراسم فارغ التحصیلی دو بار در سال در زمستان و تابستان برگزار می شود.

مکان ها

  • Apeldoorn

    Laan van de Mensenrechten 500

  • Amsterdam

    Piet Heinkade 55

سوالات