Keystone logo
© UW
University of Warsaw - Faculty of Political Science and International Studies

University of Warsaw - Faculty of Political Science and International Studies

University of Warsaw - Faculty of Political Science and International Studies

مقدمه

به دانشگاه ورشو (UW)، بزرگترین دانشگاه لهستان که بیش از 200 سال نماد برتری دانشگاهی بوده است، خوش آمدید. UW مکانی است که در آن سنت با مدرنیته ملاقات می کند و علم با نوآوری همراه است. دانشگاه ورشو بیش از 100 رشته تحصیلی را ارائه می دهد که طیف گسترده ای از رشته ها را از علوم انسانی گرفته تا علوم را پوشش می دهد. علاوه بر این، UW 44 برنامه آموزشی به زبان انگلیسی ارائه می دهد که آن را به مکانی ایده آل برای دانش آموزان از سراسر جهان تبدیل می کند.

UW در صحنه بین المللی مشهور است و در رتبه بندی های معتبر مقام های برتر را به خود اختصاص می دهد. تحصیل در UW نه تنها برای به دست آوردن دانش بلکه در مورد توسعه علایق و کشف امکانات جدید است. دانشگاه ابتکارات بسیاری را برای دانشجویان اجرا می کند، مانند خط کمکی برای دانشجویان، دانشجویان دکترا و کارمندان UW.

دانشگاه ورشو نه تنها مکانی برای یادگیری است، بلکه مکانی است که در آن می توانید یک زندگی فرهنگی و اجتماعی غنی را تجربه کنید. UW مکانی است که در آن می توانید با افراد الهام بخش ملاقات کنید، تماس های ارزشمندی برقرار کنید و خاطراتی برای یک عمر خلق کنید.

ما از شما دعوت می کنیم به انجمن UW بپیوندید و یک ماجراجویی دانشگاهی فراموش نشدنی را در قلب لهستان تجربه کنید. UW فراتر از یک دانشگاه است، آینده شماست. سفر خود را از امروز شروع کنید!

تاریخچه WNPiSM

سنت های آموزش علوم سیاسی در ورشو بسیار طولانی تر از تاریخ دانشکده علوم سیاسی و مطالعات بین المللی دانشگاه ورشو (که قبلاً دانشکده روزنامه نگاری و علوم سیاسی دانشگاه ورشو نامیده می شد) است. اولین دانشکده علوم سیاسی در سال 1917 تأسیس شد.

در سال 1967، مؤسسه علوم سیاسی در دانشکده فلسفه آن زمان دانشگاه ورشو، بر اساس کارکنان یک واحد غیرهیات علمی قبلی، دانشکده علوم سیاسی دانشگاه ورشو، تأسیس شد. در سال 1968 به عنوان بخشی از تغییرات سازمانی در دانشگاه، علوم سیاسی به همراه فلسفه، جامعه شناسی و اقتصاد به دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه ورشو منتقل شدند.

دانشکده علوم سیاسی و مطالعات بین المللی دانشگاه ورشو ادامه (از اول سپتامبر 2016) دانشکده روزنامه نگاری و علوم سیاسی دانشگاه ورشو است که در سال 1975 شروع به کار کرد. این واحد به تدریس روزنامه نگاری و علوم سیاسی می پرداخت. . دهه 1970 دوره توسعه پویای دانشکده و گسترش ساختار داخلی آن با مؤسسه روابط بین الملل در سال 1976 و مؤسسه سیاست اجتماعی در سال 1977 بود. در سال 2012 مؤسسه مطالعات اروپایی تأسیس شد.

نام جدید دانشکده علوم سیاسی و مطالعات بین المللی دانشگاه ورشو نتیجه خروج از ساختار موسسه روزنامه نگاری است.

بر اساس تصمیم شورای دانشکده، از 1 ژوئیه 2019، مؤسسه های منفرد دانشکده، یعنی: مؤسسه علوم سیاسی (از سال 1967 وجود دارد) متوقف شد. )، موسسه روابط بین الملل strong> (1976)، موسسه سیاست اجتماعی (1977) و موسسه مطالعات اروپایی (2012). به جای آنها، 15 بخش علمی و پژوهشی تأسیس شد.

ویژگی های پردیس

منطقه تاریخی دانشگاه ورشو که در قلب شهر قرار دارد، با معماری زیبای خود مجذوب خود می شود. تزئینات مجسمه ای ساختمان ها، فضای داخلی چشمگیر و فضای سبز اطراف ساختمان ها - پردیس Krakowskie Przedmieście را به یکی از جاذبه های گردشگری اصلی ورشو تبدیل کرده است. دروازه ای که بالای آن یک عقاب قرار دارد به نمادی از دانشگاه و همچنین توقفی اجباری برای بازدیدکنندگان از مسیر سلطنتی تبدیل شده است.

بناهای تاریخی که با دقت فراوان بازسازی شده اند تنها چهره دانشگاه نیستند. کتابخانه دانشگاه، واقع در نزدیکی پردیس اصلی، در سال 1999 افتتاح شد و فصل جدیدی را در تاریخ معماری دانشگاه باز کرد. این ساختمان شخصیت Powiśle را تغییر داد و به یکی از مکان های مورد علاقه ساکنان ورشو تبدیل شد. سرمایه‌گذاری‌های دانشگاهی که در سال‌های بعد افتتاح شدند - درست مانند BUW - نه تنها کاربردی، بلکه از نظر معماری نیز جالب هستند. آنها چشم انداز ورشو را غنی می کنند و یک محل کار راحت و فضاهای مشترک با چیدمان جالبی را برای کاربران فراهم می کنند تا بتوانند در آن استراحت کنند.

  آمار فارغ التحصیلان

  مکان ها

  • Śródmieście

   Auditorium Building (Collegium Politicum) Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warsaw, Poland, 00-927, Śródmieście

   سوالات