Keystone logo
Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

مقدمه

دربارهی ما

دانشگاه Wrexham Glyndūr در سال 2008 شروع شد، بنابراین ما هنوز یکی از جوانترین دانشگاههای انگلستان هستیم. این مکان پر جنب و جوش و دوستانه است که در آن یادگیری و آینده هر دانش آموز مورد توجه شخصی قرار می گیرد.

الهام بخش ما

نام ما از دانشمند وهوش ویلس اویین گلدنور می آید و ما قصد داریم تا بعضی از همان فلسفه ها را به عنوان او قهر کنیم.

ما افتخار می کنیم دانشگاه خود را پس از یک مرد که یادگیری گرامی داشت، کشور خود را دوست داشت، چشم انداز بین المللی را پذیرفت، و به طور مداوم به یک رویکرد الهام بخش و سازنده برای زندگی نشان داد.

روح او در قلب دانشگاه Wrexham Glyndūr نهفته است که در آن همه چیز را در هر کاری که انجام می دهیم، جسور و سازنده می کنیم و برای همه باز می کنیم.

ما از سال 1887، زمانی که ما به عنوان دانشکده علوم و هنر Wrexham شناخته شد، آموزش و پرورش را در محوطه اصلی دانشگاه وراکشام ارائه دادیم. ما ابتدا مدارک تحصیلی خود را در سال 1924 آغاز کردیم، اما از آن زمان به بعد خیلی طول کشیدیم.

ارتباطات ما

امروزه، دوره های مدیریت صنعتی در قلب ما قرار دارد. ما از ارتباطات ما با کارفرمایان محلی و منطقه ای مانند Airbus، Kellogg's، JCB و BBC بی خبر هستیم. دانش و تخصص آنها به دوره های ما بازگردانده می شود، و اطمینان حاصل می شود که دانش آموزان ما فقط دارای مهارت های مناسب برای حرفه آینده خود هستند.

جامعه ی ما

ما از فرصت هایی که برای کسانی که از زمینه های غیر سنتی برای ورود به تحصیلات عالی ارائه می دهیم بسیار افتخار می کنیم. بیش از نیمی از دانش آموزان ما دوره نیمه کار را مطالعه می کنند و ما یکی از دانشگاه های برجسته در انگلستان برای حمایت از دانش آموزان از زمینه های اجتماعی و اقتصادی پایین دانشگاه از طریق برنامه جامع دسترسی گسترده ما در جامعه محلی است. این دانشگاه همچنین اولین موسسه HE در شمال ولز است تا تبدیل به یک قهرمان تنوع استونوال شود.

بیانیه ماموریت ما

مأموریت ما این است که در مشارکت کار کنیم تا الهام بخش و آموزش دانش آموزانمان و موفقیت اجتماعی و اقتصادی را فراهم کنیم.

دیدگاه ما

چشم انداز شامل هفت تعهد است که در قسمت اصلی اسناد بین المللی و استراتژی 2025 قرار دارد و توسط تعدادی از اقدامات پشتیبانی می شود.

فعالیت ما ...

بر اساس ارزش های ما پایبند است:

 • در دسترس ما در یادگیری برای دانش آموزان، کارکنان و جامعه ما، فعالانه در ارتقاء ارزش آموزش عالی قرار می گیرد. این امر به وظیفه ای بستگی دارد که ما چگونه خدماتمان را ارائه می دهیم
 • حمایت از زبان آموزان و کارکنان ما، و همچنین منطقه، کمک به همه برای کسب اعتماد به نفس و دستیابی به توانایی های خود. این به معنای تمرکز مشارکت برای اضافه کردن ارزش و به اشتراک گذاشتن درک است - ما با هم بهتر و موثرتر کار می کنیم، چه این با دانش آموزان، کارکنان، صنعت و سایر سهامداران
 • نوآوری در تحویل و مدیریت ارائه خدمات آموزشی و خدمات حرفه ای و در روابط ما با شرکای مشارکتی و مشارکتی. این فرهنگ، ساختار، سیاست ها و افراد ما را قادر می سازد تا برتری، پاسخ به نیاز و ارائه آنچه که ما برای رسیدن به آن تلاش می کنیم.
 • به طوری که ما در تلاش برای ارائه دانش آموزان، کارکنان و شرکایمان و در چگونگی انجام این کار هستیم، به رسمیت شناختن اینکه هیچ محدودیتی برای یادگیری و دانش وجود ندارد. این به معنی یک رویکرد نوآورانه، سازنده و انعطاف پذیر است. یک اشتیاق برای کشف ایده های جدید.

تمرکز کاربردی دارد

رانندگی عالی، از طریق تحویل کارفرمایان و نمونه کارها به رهبری صنعت، برای ارائه حرفه ای حرفه ای برای پشتیبانی و نیازهای اقتصاد منطقه ای، ملی و بین المللی را تامین کند.

دانش آموزان را در قلب آنچه که ما انجام می دهیم قرار می دهد

ارائه یک جامعه پر جنب و جوش، دوستانه و حمایتی، تمرکز بر الهام گرفتن از هر فرد از طریق معلمین شخصی، برای حمایت و پاسخگویی به نیازهای فردی در دستیابی به توان بالقوه خود از طریق تعالی علمی است.

چگونه کار می کنیم

 • ما همه چیز را به دانشجویان مشغول می کنیم و گوش می کنیم
 • ما همکاری های دو جانبه ای را ایجاد می کنیم
 • ما آنچه را که وعده داده ایم تحویل می دهیم
 • ما پروسه ها را ساده و موثر نگه می داریم
 • ما پیش بینی و عمل می کنیم
 • ما به طور آشکار و منظم ارتباط برقرار می کنیم

مکان ها

 • Wrexham

  Wrexham Glyndwr University, Mold Road, LL11 2AW, Wrexham

سوالات