Keystone logo
Wright State University

Wright State University

Wright State University

مقدمه

Wright State University یک دانشگاه دولتی ملی در دیتون، اوهایو با بیش از 11000 دانشجو است. این دانشگاه با ارائه برنامه های 315 درجه، از پنج کالج، دو مدرسه و یک پردیس شعبه در سلینا، اوهایو تشکیل شده است. Wright State University که به نام برادران رایت نامگذاری شده است، آموزش استثنایی و مقرون به صرفه ای ارائه می دهد.

Wright State University ، واقع در 8 مایلی شمال شرقی مرکز شهر دیتون، اوهایو، سالانه به بیش از 11000 دانشجو خدمت می کند و 315 برنامه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و حرفه ای را از طریق پنج کالج و دو مدرسه ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین یک پردیس شعبه به نام دانشگاه Wright State University - پردیس دریاچه، در سواحل گرند لیک سنت مریس در سلینا، اوهایو دارد. Wright State University به افتخار پیشگامان هوانوردی، ارویل و ویلبر رایت، که اولین هواپیمای موفق جهان را در فروشگاه دوچرخه دیتون خود اختراع کردند، نامگذاری شد. در واقع، برادران رایت بیشتر پروازهای آزمایشی اولیه خود را در هافمن پریری انجام دادند، در فاصله کوتاهی از پردیس دیتون ما.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Dayton

    Colonel Glenn Highway,3640, 45435, Dayton

سوالات