Keystone logo
WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

مقدمه

درباره WSEI

کالج اقتصاد و علوم کامپیوتر یا WSEI در سال 2000 تأسیس شد و در این روز کالج وارد ثبت نام موسسات غیر دولتی آموزش عالی شد. بنیانگذار و بنیانگذار WSEI موسسه مشاوره و آموزش با مسئولیت محدود ، یک شرکت مشاوره و آموزش خوب مستقر در کراکو بود ، که سالها تجربه کاری وی الهام بخش از جهت گیری قوی در صنعت و تمرکز شغلی برنامه های دانشگاهی است که در WSEI ارائه می شود.

ارتباط تجاری قوی

WSEI همواره با صنعت و تجارت ، با یک هیئت فعال مشاوران صنعت و مشارکت های متعدد با شرکت های موفق ، رهبران تجارت و همچنین سازمان ها و سازمان های حرفه ای ارتباط برقرار کرده است. این تعهد طولانی مدت در زمینه تهیه متخصصان باکیفیت در شرکت های محلی و بین المللی موجب شده است تا WSEI در بین مشاغل به عنوان یک مؤسسه عالی در آموزش عالی شناخته شود. Brooke Cagle / Unsplash

Sponsored by Google Chromebooks

ماموریت ما

ما یک آموزش عمیق و عمیق با محوریت که بر توسعه مستمر متمرکز است ، ارائه می دهیم. ما یک موسسه آموزش عالی هستیم که توسط افراد پرشور برای افراد پرشور ایجاد شده است. برای ما ، آموزش عالی تلاش برای برتری حرفه ای و تحقق زندگی است.

ما در تعهد خود برای تجهیز دانش آموزان خود به مهارت های مناسب و طرز فکر درست به زمین افتاده ایم ، و با این حال معتقدیم که روند آموزشی باید سرگرم کننده ، استقلال ، هیجان و خلاقیت باشد.

استانداردهای ما

 • پلاگین
 • استقلال و شجاعت برای ایجاد و نوآوری: ما اطمینان حاصل می کنیم که شما آماده هستید تا به سفر کارآفرینی خود بپردازید و قادر هستید خود خلاقیت خود را بر جامعه جهانی تحمیل کنید.
 • برنامه های متمرکز و انعطاف پذیر نیاز به صنعت: ما اطمینان حاصل می کنیم که دانشگاه را با مهارت های ارزشمند و به دنبال خود ترک می کنید. ما هرگز کالیبراسیون و تنظیم برنامه های دانشگاهی خود را برای رفع نیازهای صنعت و همچنین نیازهای اجتماعی متوقف نمی کنیم.
 • محیط باز بودن ، دوستی ، اشتیاق ، کار گروهی و خلاقیت: ما اطمینان می دهیم که شما آماده هستید که جزئی از کار و جوامع محلی خود باشید و با سخاوتمندانه انرژی ها ، ایده ها و مهارت های خود را با افرادی که با آنها ارتباط برقرار کرده اید ، حرفه ای و اجتماعی باشید. سطوح
 • آمادگی جهانی: ما اطمینان حاصل می کنیم که شما آماده پذیرش تنوع هستید و خود را به عنوان شهروند جامعه جهانی ، دارایی در محل کار جهانی و کارآفرین در فضای بازار جهانی می بینید. هزاره ساله Buro / Pexels
130822_pexels-photo-1438072.jpeg

نتایج استراتژیک دانشجویی

آموزش عالی همانطور که در WSEI آن را می بینیم ابزاری برای دستیابی به اهداف فردی ، حرفه ای و شخصی است. ما محیطی را ایجاد می کنیم که بتوانیم از طریق هر یک از این اهداف پشتیبانی کنیم و از آنها کمک کنیم ، خواه:

 • ایجاد یک حرفه شغلی در کشور خود یا سایر نقاط جهان؛
 • تبدیل شدن به یک فرد موفق ، و در بین همسالان محترم؛
 • احساس احساس دستاورد و نشاط.
 • یادگیری رسیدن به استقلال در زندگی.

مکان ها

 • Kraków

  ul. Św. Filipa 17, 31-150 Krakow, Poland, 30, Kraków

سوالات