Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Xavier University College of Professional Sciences

Xavier University College of Professional Sciences

Xavier University College of Professional Sciences

مقدمه

دانشکده علوم حرفه ای دانشگاه خاویر دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد را از نظر فکری ، اخلاقی و معنوی برای مشاغل و حرفه های خدمات در آموزش ، بهداشت و علوم اجتماعی آماده می کند. CPS دانش آموزان را به تلاش برای تعالی آکادمیک و یادگیری مادام العمر از طریق ارتقا همکاری و مشارکت در جامعه و ترکیب تحقیقات ، بورس تحصیلی و نوآوری دعوت می کند.

کلیه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد CPS

تحصیلات

دانشکده آموزش ما جامعه پرشوری از مربیان ، دانشمندان و فراگیران است که آینده آموزش و پرورش در منطقه ما و فراتر از آن را پیشرفت می دهند. از دوران کودکی و آموزش مونته سوری گرفته تا رهبری آموزشی ، شریک علمی اختصاصی دانشکده ما با مدارس و مناطق محلی برای تضمین آینده ای قوی و تحصیل کرده برای جامعه ما است. تعهد دانشجویی دانشگاه خاویر وعده دانشکده آموزش ما را می پذیرد ، "ما تفنگداران خاویر هستیم. ما افراد بی نظیری هستیم که با روح مقدس ایگناتیوس گرد هم آمده ایم تا با هم بیاموزیم ، با هم خدمت کنیم و در تغییر جهان با هم موفق خواهیم شد. ما با صداقت ، عدالت و سخاوت عمل می کنیم. همه برای یکی و یکی برای همه."

علوم اجتماعی

اعضای هیئت علمی و دانشجویان ما با زندانیان کار می کنند ، به خانواده های بی خانمان در یافتن مسکن ، ارائه خدمات بهداشت روان و بهبود محیط کار سازمانها و آماده سازی رهبران جامعه آینده کمک می کنند. آنها این کار را با کمک شرکا و آژانس های جامعه ما انجام می دهند. یادگیری در دنیای واقعی اتفاق می افتد و اغلب از خدمات قابل تشخیص نیست. با Magis به عنوان یک ارزش بنیادی - دانش آموزان ما آرزو دارند که به موفقیت های بیشتری برسند - برای دیگران و با دیگران.

سلامتی

مراقبت های بهداشتی با کیفیت بالا ، مقرون به صرفه و م areثر از موضوعات مورد نگرانی بیشتر جامعه ما هستند. چالش های فعلی در این زمینه شامل مرگ و میر نوزادان ، اپیدمی مواد مخدر ، مراقبت های مقرون به صرفه ، مراقبت های طولانی مدت ، تجزیه و تحلیل سلامت و سیاست های بهداشتی و سایر موارد است. برنامه های بهداشتی ما رهبران فکر آینده و ارائه دهندگان خدمات مستقیم را برای این صنعت در حال آماده سازی آماده می کنند. امروزه تقریباً نیمی از دانشجویان دانشگاه و یک چهارم دانشجویان دانشگاه Xavier در رشته های بهداشت فعالیت می کنند. ما شهرت بالایی در زمینه آماده سازی رهبران بهداشت ، پرستاران ، کاردرمانگران ، مربیان ورزشی ، آنالیزورهای بهداشتی و تکنسین های تصویربرداری داریم و چندین برنامه جدید و ابتکاری را برای پاسخگویی به تقاضای اشتغال این صنعت که به سرعت در حال تغییر است ، راه اندازی کرده ایم. ما یک شهرت ملی قوی برای آموزش و همکاری بین حرفه ای ایجاد کرده ایم - ستونی از دیدگاه جدید در مورد سلامتی معروف به سلامت جمعیت. برنامه های مرتبط با سلامتی ما وعده مارک دانشگاه خاویر را در مورد یادگیری ، خدمت و دستیابی به موفقیت ارائه می دهند - با هم.

مکان ها

  • Cincinnati

    Victory Parkway,3800, 45207, Cincinnati

    سوالات