Keystone logo
Xi'an International University

Xi'an International University

Xi'an International University

مقدمه

دربارهی ما

Xi'an International University (XAIU) یک موسسه خصوصی آموزش عالی با اعتبار وزارت آموزش و پرورش چین برای برنامه های کارشناسی چهار ساله است. این دانشگاه در سال 1992 تأسیس و در قلب شیان ، تاریخی ترین شهر چین واقع شده است ، 1.26 میلیون متر مربع زمین در آن قرار دارد ، دارای ساختمان های مدرن کلاس ، خوابگاه های بزرگ ، کتابخانه های دارای مجوز ، میادین ورزشی استاندارد ، و حدود 22000 دانشجو و 2000 دانشکده و کارمند دارد.

دانشگاهیان این دانشگاه شامل هفت دانشکده هستند که 67 رشته تحصیلی اصلی را شامل می شود که شامل مدیریت ، اقتصاد ، علوم انسانی ، پزشکی ، مهندسی ، کشاورزی و هنر می باشد. یک مؤسسه نسبتاً جوان و نتیجه بازاریابی در چین و اصلاحات ، XAIU در طی سالیان متمادی به یک دانشگاه جامع چند رشته ای تبدیل شده و در مقیاس تثبیت شده است. اکنون دانشگاه تأکید اصلی خود را بر ارتقاء کیفیت و تحول موفقیت آمیز می گذارد.

در عصر فن آوری اطلاعات ، XAIU سرمایه گذاری زیادی را برای تجهیز دانشگاه به زیرساخت های سیستم پیشرفته فناوری فناوری اطلاعات انجام می دهد و اخیراً به عنوان تنها موسسه آموزش عالی در شمال غربی چین ، برای ورود به لیست "پروژه بزرگ دیتا 100 مدرسه" طبقه بندی شده است. بخشی از طرح ادغام و نوآوری صنعت-آموزش و پرورش که به طور مشترک توسط مرکز برنامه ریزی و توسعه مدرسه وزارت آموزش چین و شرکت صنعت اطلاعات Dawning ، با مسئولیت محدود آغاز شده است.

امکانات ، دانشکده و توسعه علمی

دانشگاه از ارزش های اخلاق محکم ، حرفه ای بودن ، قدردانی ، فداکاری ، خودسازی و یادگیری مادام العمر بسیار حمایت می کند. این تلاش است تا دسترسی مساوی به آموزش عالی به ویژه برای كسانی كه كمتر از آن بهره می گیرند فراهم كند و فرهنگ دانشگاه را از تنوع و خلاقیت پرورش دهد. این دانشگاه مجهز به امکانات مدرن و پردیس های زیبا است و مهمتر از آن ، تلاش های قابل توجهی در جهت ارتقاء کیفیت دانشگاهی و پیشرفت دانشکده حرفه ای بالا انجام می دهد. استاد چن آیمین ، دکتری در اقتصاد از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا ، استاد برجسته و برجسته کالج هنر و علوم در دانشگاه ایالتی ایندیانا و معاون رئیس جمهور سابق دانشگاه سیچوان ، از سال 2015 رهبری آینده نگر را به عنوان رئیس جمهور در اختیار دانشگاه قرار داده است.

پروفسور گائو فو ، دانشگاهی آکادمی علوم چین ، به عنوان معاون افتخاری پژوهشگاه علوم زندگی کاربردی فعالیت می کند. استاد KANG لو ، دانشگاهی آکادمی علوم چین ، به عنوان مدیر افتخاری کمیته علمی XAIU فعالیت می کند. پروفسور WU Tianyi ، دانشگاهی آکادمی مهندسی چین ، به عنوان مشاور پژوهشکده علوم تحقیقات زندگی کاربردی دعوت شده است. پروفسور SHI یونگ ، مشاور شورای ایالتی و مدیر مرکز تحقیقات اقتصادی و داده های مجازی آکادمی علوم چین ، به عنوان معاون افتخاری انستیتوی تحقیقات بزرگ داده های کاربردی فعالیت می کند. استاد PAN Maoyuan ، معاون رئیس جمهور سابق دانشگاه Xiamen ، و استاد SHI Qiuheng ، مدیر انستیتوی آموزش دانشگاه Xiamen ، به عنوان معاونین افتخاری پژوهشکده آموزش و پرورش Qifang فعالیت می کنند. دکتر LU دینگ ، استاد اقتصاد و رئیس جمهور پیشین انجمن اقتصاددانان چین ، به عنوان معاون دانشیار پژوهشگاه منطقه آزاد تجاری شانشی فعالیت می کند. استاد ژان Xiaofeng ، دکتری سرپرست موسسه زیست شناسی چنگدو در آکادمی علوم چین و معاون سابق دفتر بهداشت در تبت ، به عنوان معاون دانشکده پزشکی فعالیت می کند.

دانشکده های دانشگاهی تأکید و تمایز خود را در زمینه های دانشگاهی شکل داده اند. کالج تجارت ضمن ارائه تأکید جدی بر عمده بخشهای لجستیک و تحقیقاتی توسعه منطقه آزاد تجاری شانشی ، مجموعه ای از رشته های تجاری را ارائه می دهد. دانشکده پزشکی دارای یک رشته اصلی پرستاری است و در حال ایجاد یک زمینه تحقیقاتی پیشرفته ملی در زمینه علوم زندگی کاربردی است. دانشکده علوم انسانی ضمن خدمت به دانشگاه با برنامه های خوب هنرهای لیبرال مانند نوشتن ، طراحی هنری و مطالعه زبان نسبتاً قوی در زمینه فناوری رسانه است. دانشکده مهندسی در زمینه های اینترنت اشیاء ، الکترونیک و علوم کامپیوتر رشته هایی با ویژگی های جدید مهندسی را در دست دارد. کالج هنرهای نمایشی برنامه های نوآورانه ای را اجرا می کند که اجراهای صحنه های واقعی و تدریس کلاس را در دنیای واقعی به وجود می آورد.

این دانشگاه همچنین بسترهای یادگیری آنلاین و بهترین MOOC از سراسر جهان را در اختیار شما قرار می دهد. در ارتقاء تحقیقات با کیفیت ، دانشگاه مؤسسات تحقیقاتی مانند موسسه تحقیقاتی آموزش و پرورش چی فان ، مؤسسه تحقیقاتی منطقه آزاد تجارت آزاد ، نوآوری و مؤسسه کارآفرینی ، مؤسسه علوم زندگی کاربردی و مؤسسه تحقیقاتی داده های بزرگ تأسیس کرده است. پروژه ها و جوایز ما هر سال در حال افزایش است. در سال 2016 ، این دانشگاه از نظر تعدادی پروژه از دفاتر دولتی در سطح استان ، وزیر و سطح ملی در رده اول دانشگاه ها قرار دارد.

در بین بسیاری از کنفرانس ها و انجمن های دانشگاهی ، این دانشگاه همچنین کنگره بین المللی پیشرفت جهانی دانشگاه ها و دانشکده ها را راه اندازی کرده است و دو بار همایش سالانه خود را در پردیس برگزار کرده است. همچنین سی و دومین کنفرانس سالانه انجمن دانشگاه های آسیا و اقیانوس آرام (AUAP) در نوامبر 2017 برگزار شد.Xtra ، Inc. / Unsplash

We hired an amateur model for a photo shoot in our office. She did a great job and we were very happy with her photos.

برنامه های اصلاحات و تعلیم و تربیت از طرف عرضه

به عنوان اولین دانشگاه خصوصی مجاز به اجرای برنامه های آموزش بین المللی در استان شانشی ، XAIU یک بستر گسترده را با تأکید بر "آموزش بدون مرز" ساخته است. در این فرآیند ، XAIU برنامه هایی مشترک را در تلاش برای پرورش استعدادهایی با دید جهانی و مشارکت در توسعه اجتماعی و اقتصادی محلی و همچنین ابتکار عمل "کمربند و جاده" در حال انجام کشور ایجاد کرده است.

XAIU از طریق برنامه های بین المللی تبادل دانشجویی و دانشکده خود ، در زمینه تحقیقات علمی و بیان اعتبار متقابل با دانشگاه های متعددی همکاری می کند. هزاران دانشجو برای تحصیل به خارج از کشور رفته اند و XAIU بسیاری از دانشجویان بین المللی را برای تحصیل در چین دریافت کرده است.

XAIU همچنین مفتخر است که جزء اولین کسانی است که دانشکده کارآفرینی را در بین دانشگاه های چین تأسیس می کند و این کالج دانش آموزانی را با روحیه کارآفرینی و توانایی های خود و همچنین تفکر خلاق و نوآورانه پرورش داده است.

در نتیجه ، فارغ التحصیلان XAIU از میزان کارآفرینی بالاتر برخوردار هستند. به عنوان نمونه ، LU شین در نمایش خندوانه قهرمان ملی شد. SUN Guoxiu عنوان "شاهزاده سیب زمینی شیرین" را بدست آورد و با کباب کردن سیب زمینی شیرین به آرزوی خود رسید. ستاره کارآفرینی CHEN Rugang به یک رهبر در صنعت توزیع تبدیل شده است. DIAO Long عنوان "خر خر" را به دست آورد.

XAIU به یکی از اولین گروههای برتر 50 دانشگاه برتر ملی و کالج های تجربیات برجسته در خلاقیت و آموزش کارآفرینی اعطا شده توسط وزارت آموزش و پرورش در چین شد.

سومین ویژگی متمایز نهفته در سیستم آکادمی کالج XAIU و آموزش کل افراد است که در آن یک آکادمی در یک مجتمع خوابگاهی دانشجویی مستقر و مستقر است و به عنوان مرکزی برای فعالیتهای آموزشی پس از کلاس دانشجویی که دارای فضاهایی برای کنفرانس ها ، روانی است ، خدمت می کند. مشاوره ، و پروژه های گروهی. این یک الگوی منحصر به فرد از مدیریت امور دانشجویی است که شامل فعالیت های درون کلاس و خارج از برنامه درسی است.

در آکادمی چی فانگ ، دانش آموزان می توانند از ترانه های چینی ، سازهای کلاسیک ، نقاشی های سنتی و خطاطی ، رقص های برازنده و سخنرانی های روشنگری لذت ببرند.

افتخارات و مسئولیت ها

در طی 25 سال گذشته ، XAIU بیش از 190،000 دانشجو فارغ التحصیل شده است ، و بسیاری از آنها به شدت در اشتغال ، کارآفرینی و تحصیلات تکمیلی خود در داخل و خارج از کشور دست یافته اند. از جمله دستاوردهای قابل توجه آن ، این دانشگاه بارها و بارها توسط شبکه فارغ التحصیلان چین در بین دانشگاه ها و کالج های خصوصی چین رتبه اول را کسب کرد.

این دانشگاه حتی در تحقیقات خود درمورد رشد دانشگاههای خصوصی در چین ، به عنوان نمونه ای از مطالعه پروفسور ویلیام کربی ، مدیر مرکز جان کینگ فیربانک در دانشگاه هاروارد ، تبدیل شده است. رئیس هوانگ تنگ چندین بار در مورد مطالعه موردی در دانشکده بازرگانی هاروارد برای سخنرانی دعوت شده بود و این خبر توسط دوربین مدار بسته اعلام شد.

CHEN Baosheng ، وزیر آموزش چین ، پس از بازدید از دانشگاه ، سه نکته زیر را خلاصه کرد: 1) اهداف XAIU بالا است. 2) XAIU در رده های برتر کالج ها و دانشگاه های خصوصی چین قرار گرفته است. 3) XAIU به خوبی از لحاظ تاریخی و مدرن و همچنین خصوصیات شرقی و اتفاقی در سرزمین استان شانشی ترکیب شده است.

هوانگ تنگ ، رئیس هیئت امنا: "علیرغم مشکلات ، ما این اصل را حفظ می کنیم تا به بهترین نحو به منافع مردم خدمت کنیم. ما در مدیریت دانشگاه ، پیشرفت دانشکده و کیفیت دانشگاهی خود به پیشرفت خود ادامه خواهیم داد. ما تلاش خواهیم کرد تا یک دانشگاه خصوصی در سطح جهانی بسازیم. "

XAIU واقع در شیان ، استان شانشی ، منشاء جاده ابریشم باستانی ، خود را متعهد می کند تا در ابتکار راه یک کمربند و همچنین توسعه اقتصادی و اجتماعی اقتصاد محلی کمک کند.

از نظر اداری ، هیئت مدیره دانشگاه به سرپرستی دکتر HUANG Teng ، صاحب موسس XAIU ، تصمیم گیری و سیاست هایی را در مورد توسعه استراتژیک دانشگاه اتخاذ می کند و رئیس جمهور مسئولیت اجرای سیاست های هیئت مدیره و عملکرد معمول را بر عهده دارد. اعضای هیئت علمی از طریق خدمت در کمیته های مختلف دانشگاه ، دانشکده و بخش در مدیریت مشترک شرکت می کنند.

مکان ها

  • Xi'an

    18 Yudou Lu, Yanta District, Xi'an International University, , Xi'an

    سوالات