Keystone logo
Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

Zhejiang University/University of Illinois at Urbana-Champaign Institute

مقدمه

67157_1.jpg

ما همکاری بین دانشگاه ژجیانگ و دانشگاه ایلینوی در Urbana-Champaign هستیم. ما تجربه های یادگیری فوق العاده ای را با امکانات بی حد و مرز ارائه می دهیم. ما متعهد به آموزش نوآوران در مهندسی و رهبران فردا هستیم.

موسسه ZJU-UIUC

دانشگاه ژجیانگ دانشگاه ایلینوی در موسسه Urbana-Champaign (موسسه ZJU-UIUC یا ZJUI) یک دانشکده مهندسی با همکاری جدید است. با معرفی برنامه های آموزشی مهندسی در سطح جهانی و منابع از UIUC، با کمک های کالج ها و گروه های همتای ZJU، موسسه ZJU-UIUC تکمیل خواهد شد.

 • دانشگاه ژجیانگ

دانشگاه ژجیانگ در سال 1897 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و معتبرترین موسسات آموزش عالی در چین است. دانشگاه ژجیانگ، به طور مستقیم به وزارت آموزش و پرورش، دانشگاه "211" و "پروژه 985" با حمایت قوی از دولت مرکزی، استانی و محلی است. این عضو اتحادیه لیگ C9 و انجمن دانشگاه های اقیانوس آرام است. برنامه های مهندسی دانشگاه ژجیانگ رتبه چهارم را در رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهانی در جهان منتشر کرده است.

 • دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین

دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین (UIUC) که در سال 1867 تاسیس شده است، یک دانشگاه تحقیقاتی جامع در ایالات متحده است. عضو موسسه کنفرانس بزرگ دهم و عضو انجمن دانشگاه های آمریکا است. این دانشگاه به عنوان موسسه "آیین عمومی" در نظر گرفته می شود. UIUC رتبه چهارم رتبه بندی دانشگاه های جهان در مهندسی / فن آوری و علوم را در سال 2015 منتشر کرد.

پژوهش

موسسه ZJU-UIUC مرزهای بین رشته های مهندسی سنتی را از بین می برد و قصد ندارد برای ایجاد بخش ها یا موسسات مبتنی بر انضباط باشد. در عوض، تیم ها و فعالیت های متقابل انضباطی را ایجاد می کند و همگام سازی دانش چند رشته ای و همکاری متقابل را تشویق می کند. با توجه به این تاکید متقابل، کلاس های تجربی شامل مهندسی و علوم سیستم، سیستم های اطلاعاتی و علوم دیجیتال و علوم مهندسی انرژی و محیط زیست برای دانش آموزان پیشرفته برگزار می شود. دوره های آموزشی که بر کارآفرینی و حل مسئله خلاقانه تأکید دارند در تمام برنامه درسی ذکر شده است. دوره های طراحی شامل دانش آموزان از برنامه های چند درجه ای، با هم کار می کنند. این فعالیت ها استعدادهای نوآورانه را با دانش متقابل و چند رشته ای پرورش می دهند.

استخر دانشکده

 • محققان برجسته در زمینه های خود تاسیس شده اند

 • استادان قدیم بین المللی

 • اعضای جوانان هزاران تن جوانان برنامه ریزی می کنند

منبع دانشكده

 • دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین

 • استعدادها از دانشگاه های سطح بالا دانشگاه های بین المللی شامل MIT، UC Berkeley، UIUC، CalTech، ZJU، Tsinghua، Cambridge و غیره استخدام شدند.

 • دانشگاه ژجیانگ

پردیس بین المللی

موسسه ZJU-UIUC بر اساس دانشگاه بین المللی دانشگاه ژجیانگ است. به منظور کشف مدل های جدیدی از آموزش عالی که بهترین شیوه های شرق و غرب را ترکیب می کنند، از تجربیات آموزشی پیشرفته در سرتاسر جهان بهره می گیرند و استعدادهای نوآورانه را با چشم انداز بین المللی پرورش می دهند، دانشگاه ژجیانگ در ماه فوریه سال 2013، توسعه یک پردیس بین المللی را آغاز کرد. تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش در اکتبر 2015، و اولین دانش آموزان در سپتامبر 2016 ثبت نام کردند. پردیس بین المللی بر مدل کالج مسکونی تأکید دارد. هر کالج مسکونی یک یادگیری دوستانه و حمایتی و - محیط زندگی فراهم می کند. هر دانش آموز دارای یک اتاق خواب خصوصی، حمام مشترک و فضای زندگی مشترک است. هر کالج امکانات کتابخانه، اتاق های مطالعه، بحث و فضاهای تعاملی، امکانات خشکشویی، فضاهای فعال و اتاق های تناسب اندام را فراهم می کند.


67385_QQjietu20171228140027.jpg

محل

دانشگاه بین المللی در Haining در شمال شرقی استان ژجیانگ واقع شده است. Haining در قلب منطقه اقتصادی دلتای رودخانه یانگ تسه، با Hangzhou در غرب، Suzhou در شمال و شانگهای در 120 کیلومتری شرق قرار دارد. پنج ساعته در فاصله دو ساعته پنج فرودگاه داخلی و بین المللی وجود دارد. راه آهن با سرعت بالا شانگهای-هانگزو از شهر عبور می کند. بزرگراه های چندگانه در داخل و اطراف شهر به Hangzhou، سوژو، شانگهای، نینگبو و سایر نقاط چین متصل می شوند.

67158_2.jpg

بورس تحصیلی

1) بورس تحصیلی بین المللی

متقاضیانی که بیشترین شایستگی را دارند، یک بورس تحصیلی بین المللی دریافت خواهند کرد که شامل موارد زیر خواهد بود:

· آموزش کامل: 200،000 دالر در سال

· محل اقامت در محوطه دانشگاه Haining: 8000 دالر در سال

· بیمه درمانی دانشجویی بین المللی: 800 یورو در سال. (اقلام مربوط به بیمه های مربوط به پزشکی را می توان در www.lxbx.net یافت).

· کمک هزینه زندگی: 1400 یوان در هر ماه

هر دانش پژوهی سالانه بررسی و تجدید می شود تا چهار سال تحصیلی در شرایطی که دانشجویان برای پیشرفت رضایت بخش در مقطع کارشناسی ارزیابی می کنند و قوانین دانشگاه ژجیانگ و دانشگاه ایلینوی در Urbana-Champaign را دنبال می کنند.

2) کمک هزینه تحصیلی

در سال 2018، هر دانش آموز بین المللی پذیرفته شد، اما نمی پذیرد بورس تحصیلی بین المللی، کمک هزینه تحصیلی دریافت می کند که شامل موارد زیر است:

· بازپرداخت هزینه تحصیلی جزئی: 80،000 دالر در سال

· بیمه درمانی دانشجویی بین المللی: 800 یورو در سال. (اقلام مربوط به بیمه های مربوط به پزشکی را می توان در www.lxbx.net یافت).

قابل تجدید تا 4 سال تحصیلی، تحت بررسی مشابه سالانه برای بورس تحصیلی بین المللی است.

لطفا از طریق https://my.zjui.illinois.edu/submit/login.asp درخواست بدهید

مکان ها

 • Hangzhou

  718 East Haizhou Road, , Hangzhou

  سوالات