بورسیه تحصیلی Keystone

در حال حاضر، برنامه‌های کاربردی سال 2021 بسته است -ثبت‌نام کنید تا در صورت اعلام بورسیه تحصیلی بعدی، به‌روزرسانی‌ها را دریافت کنید!

با بورسیه تحصیلی Keystone به رؤیاهای خود دست یابید!

بورسیه تحصیلی Keystone چیست؟

Keystone Academic Solutions چهار بورسیه تحصیلی دوره کارشناسی و دو بورسیه تحصیلی فارغ التحصیلی ارائه می‌دهد. این بورسیه‌های تحصیلی به شش دانشجویی ارائه می‌شود که پیشینه تحصیلی خوبی دارند و نشان دهند که انگیزه کافی برای تغییر دنیا به واسطه تحصیلات خود را دارا هستند.

چه کسانی می‌توانند درخواست دهند؟

دانشجویان آینده که هنگام شروع برنامه ۱۸ سال یا بیشتر داشته باشند و قصد دارند در یک برنامه تمام وقت در دوره کارشناسی یا فارغ التحصیلی، تحصیل کنند. برای یافتن برنامه تحصیلی خود، همین امروز در وب‌سایت‌های دانشجویی ما جستجو نمایید و برنده یکی از شش بورسیه تحصیلی Keystone موجود شوید!

چگونه برای بورسیه تحصیلی Keystone درخواست دهیم؟

لطفاً مشخصات خود را وارد کنید و با شروع بورسیه بعدی، به شما اطلاع می‌دهیم!

برای درخواست بورس تحصیلی خود اقدام کنید

درباره Keystone Academic Solutions

Keystone Academic Solutions هر ماه به بیش از شش میلیون دانشجو کمک می‌کند تا برنامه تحصیلی بی‌نقص خود را پیدا کنند. ما به دانشجویان آینده کمک می‌کنیم تا صدها گزینه و مقاصد تحصیلی را در یک مکان و در هر زمان و هر مکانی پیدا کنند. ما تمام اطلاعات مرتبط و خبرهای آموزش عالی را جمع‌آوری می‌کنیم و به دانشجویان یک پلتفورم و ابزار مورد نیاز برای چت مستقیم با مأموران پذیرش دانشگاه و کالج در سراسر دنیا ارائه می‌دهیم. با انجام این کار، ما افراد موجود در هر مکان را در رابطه با انتخاب تحصیل جهت دستیابی به اهداف شخصی و حرفه‌ایشان، توانمند می‌کنیم!

برای یافتن برنامه‌ تحصیلی خود، همین امروز در وب‌سایت‌های ما جستجو کنید