Keystone logo
بورسیه ها

بورسیه ها

بورسیه ها جوایز مالی هستند که توسط دانشگاه ها یا سایر سازمان های آموزشی برای حمایت مالی از دانشجویان در تحصیل ارائه می شوند. بورسیه ها بر اساس نیاز مالی، توانایی تحصیلی، منافع عمومی، توانایی ورزشی یا هنری یا ترکیبی از موارد فوق اعطا می شود.

 • بورسیه تحصیلی کالج آمریکا

  بورسیه تحصیلی کالج آمریکا

  بورسیه های کالج ایالات متحده آمریکا (CSUSA) به دانشجویان با استعدادی که ورزش می کنند، فرصتی برای تحصیل در یک دانشگاه آمریکایی و رقابت در ورزش های کالج و در عین حال گرفتن بورسیه ارائه می دهد. از سال 2007، کارکنان CSUSA به بیش از 2300 دانش آموز ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی از سراسر جهان کمک کرده اند تا جاه طلبی خود را برای رقابت در ورزش همراه با آموزش عالی دنبال کنند. فرم کوتاه ارزیابی رایگان را در وب سایت آنها تکمیل کنید تا شانس خود را برای بورس تحصیلی بدانید.

  اینجا درخواست دهید
 • بورسیه های کی استون برای فارغ التحصیلان

  بورسیه های کی استون برای فارغ التحصیلان

  Keystone Academic Solutions بورسیه های تحصیلات تکمیلی را به دانشجویان در سراسر جهان ارائه می دهد. این بورسیه ها به دانش آموزانی ارائه می شود که دارای پیشینه تحصیلی خوبی هستند و انگیزه قوی برای تغییر جهان از طریق تحصیل خود را نشان می دهند. برای دریافت به‌روزرسانی‌ها در زمان اعلام دسته بعدی بورسیه‌ها، اینجا ثبت‌نام کنید!

  اینجا درخواست دهید
 • بورسیه های کی استون برای دانشجویان کارشناسی

  بورسیه های کی استون برای دانشجویان کارشناسی

  Keystone Academic Solutions بورسیه های تحصیلی کارشناسی را به دانشجویان در سراسر جهان ارائه می دهد. این بورسیه ها به دانش آموزانی ارائه می شود که دارای پیشینه تحصیلی خوبی هستند و انگیزه قوی برای تغییر جهان از طریق تحصیل خود را نشان می دهند. برای دریافت به‌روزرسانی‌ها در زمان اعلام دسته بعدی بورسیه‌ها، اینجا ثبت‌نام کنید!

  اینجا درخواست دهید