Read the Official Description

آیا شما در مورد تحصیل در استرالیا فکر می کنید؟ University of Southern Queensland (USQ) خود را در ارائه بهترین پشتیبانی ممکن است برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تحصیلی و حرفه ای خود را. دانش آموزان USQ از کلاس های کوچک، فضاهای یادگیری مشترک و مجموعه ای از خدمات پشتیبانی برای افزایش تجربه تحصیلی شما بهره مند هستند. با دانشجویان بیش از 80 کشور و مدارک و برنامه های معتبر بین المللی، می توانید تحصیل در محوطه دانشگاه، خارجی یا آنلاین را مطالعه کنید.

دربارهی ما

دانشگاه جنوب کوئینزلند یک دانشگاه پویا است که برای ارائه مدارک و برنامه های کیفیت در یک محیط انعطاف پذیر و حمایت کننده ای اختصاص داده است. در بیش از 50 سال، USQ تبدیل به یک موسسه آموزشی و پژوهشی برجسته شده است، آموزش و پرورش در سراسر جهان از سه منطقه منطقه ای: Toowoomba، Springfield، و Ipswich. ما همچنین مرکز توزیع در Stanthorpe را داریم.
دانش آموزان ما توسط سخنرانانی که رهبران در رشته های خود هستند، آموزش می دهند، که، مانند برنامه های ما، با چهره مداوم در حال تغییر صنعت، به روز می شوند. ما افتخار می کنیم شماره 1 در کوئینزلند برای فارغ التحصیلان در تمام وقت (Survey Destinations، 2014-2016) باشد. صرف نظر از این که دانشجویان ما به صورت آنلاین یا در محوطه دانشگاه تحصیل می کنند، تمرکز ما این است که آنها را با پشتیبانی شخصی آماده کنیم.
هر دانش آموز دسترسی به افسران روابط دانشجویی USQ (SROs) را دارد که می توانند از طریق سفر یادگیری خود آنها را پشتیبانی کنند.

دوره های آموزشی

برنامه های ارائه شده در USQ با هدف آماده سازی آمادگی های صنعتی، فارغ التحصیلان بین المللی شناخته شده و واجد شرایط طراحی شده اند. در USQ، شما می توانید در دیپلم، دوره کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و سطح تحقیق تحصیل کنید. شما همچنین می توانید از دوره های تک دوره ای حرفه ای ما، برنامه های Pathway و دوره های زبان انگلیسی برای ارتقای حرفه ای خود بهره مند شوید.

تقریبا 28000 دانش آموز از سراسر استرالیا و در سراسر جهان برای مطالعه در USQ در زمینه های:

 • تجارت و بازرگانی
 • هنرهای خلاق و رسانه
 • تحصیلات
 • مهندسی و محیط زیست
 • بهداشت و جامعه
 • علوم انسانی و ارتباطات
 • فناوری اطلاعات
 • قانون و عدالت
 • علوم
 • پژوهش
 • برنامه زبان انگلیسی و Pathway
 • توسعه حرفه ای

USQ Toowoomba

USQ Toowoomba دانشگاه اصلی دانشگاه است و به راحتی با امکانات متنوعی از امکانات متنوع برای نیازهای دانشجویی مجهز شده است. بزرگترین USQ در سه محوطه دانشگاه در مورد اندازه آن، USQ Toowoomba ارائه می دهد تجربه کامل در پردیس با مسکن کالج مسکونی و طیف گسترده ای از فعالیت های زندگی دانشجویی تکمیل برنامه دانشگاهی است.

USQ Toowoomba در یکی از بزرگترین شهرهای درون استرالیا واقع شده است، فقط یک ساعت و 40 دقیقه رانندگی در غرب بریزبن و نزدیک به فرودگاه Toowoomba Wellcamp.

USQ همچنان یک سرویس اتوبوس بین المللی شاتل روزانه بین USQ Toowoomba، USQ Springfield و USQ Ipswich ارائه می دهد، به دانشجویان گزینه های بیشتری و انعطاف پذیری برای حضور در کلاس ها را با توجه به نیازهای آنها ارائه می دهد.

USQ Springfield

USQ Springfield یک مدرسه تازه و مدرن است که در قلب یکی از مناطق پرجمعیت کوئینزلند واقع شده است.

USQ Springfield ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در یک محیط پر جنب و جوش فقط 25 دقیقه از Ipswich CBD، 45 دقیقه از شهر بریزبن و یک ساعت از ساحل طلا.

محوطه برای تولید و عملکرد دیجیتال برای دانشگاه، این محوطه شامل یک مرکز پخش تلویزیونی و رادیویی استاندارد صنعتی و فضاهای تمرینی، و همچنین اتاق های آموزشی مشترک، آزمایشگاه های جدید با نام تجاری جدید است.

شبیه ساز پرواز جهانی کلاس USQ اسپرینگفیلد اولین نوع خود در کوئینزلند است. شبیه ساز USQ یک جت جت باریک است، جایی که دانش آموزان هواپیمایی می توانند یک پرواز کامل را انجام دهند، هر دو سناریو منظم و غیر معمول در حالی که تکمیل چک و روش.

USQ Ipswich

دانشگاه ایپسویک USQ در یک سایت میراث در یکی از قدیمی ترین شهرهای استرالیا قرار دارد. ما از سال 2006 بخشی از ایپسویچ بوده ایم و به عنوان منطقه رشد می کنیم، ما تعهد خود را به منطقه گسترش می دهیم.

محوطه برگزاری USQ Ipswich در سراسر شهر و همچنین یک کتابخانه خیره کننده ای که دارای یک جنگل بارانی زنده است، در حال گردش است. این دانشگاه در فاصله 55 دقیقه از شهر بریزبن، ساعت یک و 15 دقیقه از ساحل طلا است و از طریق حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. خانه ای به دانشکده بهداشت و سلامت USQ، USQ Ipswich شامل امکانات آموزشی ویژه پزشکی و آزمایشگاه های پرستاری بالینی جدید، زمین های ورزشی، کافه و سالن ورزشی است.

آنلاین

با مطالعه آنلاین در USQ، از یک زندگی راحت تر است تا یک تحصیل در زندگیتان باشد. ما در موفقیت دانش آموزان متمرکز هستیم، بنابراین ما برای شما در شرایط حرفه ای تمرکز، به طور کامل معتبر به زندگی شلوغ خود را آسان تر است. در حقیقت، ما در مقطع کارشناسی فارغ التحصیلان دانشگاه کوئینزلند هستیم (Study Destinations Survey 2014-2016). شما می توانید بخشی نیمه وقت یا تمام وقت را مطالعه کنید یا بار تحصیل خود را به عنوان تغییرات زندگی برای شما تغییر دهید - کلاس درس شما به اندازه کامپیوتر شما نزدیک است.

دانشجویان ما که برای تحصیل آنلاین انتخاب می کنند بسیار بخشی از جوامع دانشگاهی ما هستند و بسیار خوش آمدید به ما در دانشگاه و همچنین استفاده از امکانات گسترده و خدمات پشتیبانی که ما باید ارائه دهیم.

دانش آموزان آنلاین می توانند به کلاس آنلاین انعطاف پذیر خود دسترسی پیدا کنند که به آنها اجازه می دهد تا هنگام تحصیل و حتی نحوه تحصیل آنها را انتخاب کنند. جای تعجب نیست که بیش از 75 درصد دانش آموزان ما در این حالت مطالعه می کنند.

حمایت دانشجویان بین المللی

 • جمع آوری فرودگاه رایگان و انتقال به محل اقامت شما برای دانشجویان تازه وارد
 • کالج های مسکونی و مسکن خارج از پردیس
 • کارگاه دانشجویی بین المللی در مراکز شغلی ایالات متحده آمریکا
 • رفاه دانشجویان، سلامت، مشاوره و رفاه
 • پشتیبانی از چندین ایمان و خدمات
 • رویدادهای و فعالیت های دانش آموزان منظم
 • منابع معلولیت

اطلاعات بیشتر در مورد خدمات USQ بین المللی را بیابید.

کجا ماندن؟

اگر قصد دارید در پردیس با USQ تحصیل کنید، تعدادی از گزینه های اقامت در دسترس برای هر بودجه وجود دارد - همه در مجاورت هر کدام از دانشگاه های USQ. اطلاعات بیشتر در مورد محل اقامت با USQ بیشتر بدانید.

آیا شما آماده هستید که در USQ درخواست کنید؟

درخواست برای مطالعه با USQ آسان است! اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند درخواست ما را بدست آورید و درخواست خود را آغاز کنید. به یاد داشته باشید، برای درخواست در USQ هزینه ای وجود ندارد

پژوهش

USQ متعهد به انجام تحقیقاتی است که نه تنها مربوط به تحصیل است، بلکه با صنعت و ذینفعان ما همکاری می کند و به نوآوری هایی که به جوامع، ملت و فراتر از آن کمک می کند، کمک می کند.

کلیدی برای فرهنگ تحقیقاتی ما در حال کار با صنعت برای درک مشکلات مربوط به بخش و همکاری در ایجاد ایده های جدید و فن آوری است که تاثیر واقعی بر سود منصفانه است. ما توانایی تحقیق و تخصص در زمینه های زیر را داریم:

 • کشاورزی و تجارت کشاورزی
 • فیزیک نجومی
 • میراث فرهنگی و باستان شناسی
 • زندگی دیجیتال
 • علوم محیطی
 • بهداشت و علوم رفتاری
 • علوم ریاضی و Hypersonic
 • مهندسی مواد و فن آوری مهندسی
 • جامعه منطقه ای و توسعه اقتصادی

ما برای کارهای ما در مواد و کامپوزیت های آینده، همکاری می کنیم، با همکاری شرکای صنعت بین المللی و سایر موسسات تحقیقاتی، برای تعیین راه حل های مناسب سازگار با محیط زیست برای برخی از بزرگترین کالاهای جهان، شناخته شده ایم.

USQ نیز به سرعت در حال ظهور به عنوان یک رهبر جهانی تحقیق در سیستم های کشاورزی و مدیریت چشم انداز روستایی پایدار با تحقیقات در زمینه علوم محیطی، علوم محاسباتی و ریاضی، علوم کشاورزی و مهندسی است. پروژه های تحقیقاتی بین المللی در آسیا کمک به بهبود آبیاری، تولید سبزیجات و تجارت قهوه در میان دیگران است.

محققان ما از سوپر مارکت ها به بقای سرطان منطقه ای در حال تلاش برای بهبود کیفیت زندگی برای همه از طریق تحقیقات بهداشتی ما هستند. پروژه ها شامل پرداختن به نیازهای منحصر به فرد جمعیت های منطقه ای و روستایی با تحقیقاتی در زمینه سیستم های بهداشتی، علمی و فناوری، دسترسی و مراقبت، زیرساخت و نوآوری هستند. محققان USQ نیز تحقیقات بالقوه برای غذاهای کاربردی را برای معکوس کردن چاقی و بیماری های التهابی مزمن در نظر می گیرند، که پایه ای برای نهایت ارائه مزایای سلامتی مطلوب برای کاهش خطرات ناشی از اختلالات زندگی مزمن است.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی در USQ به طیف گسترده ای از امکانات دسترسی دارند و توسط محققان و شرکای ما حمایت می شوند تا محیط زیست پویا و پرطرفدار را تقویت کنند. برنامه نوآورانه تحصیلی USQ توسط پژوهش (HDR)، افق دانش آموزان را گسترش می دهد و آنها را برای چالش کشیدن حرفه ها در زمینه های انتخابی خود، برای افزایش مهارت های کاری و نوآوری خود، آماده می کند.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

[-]
استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
4 - 8 
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

... [+]

رشته های اصلی

مهندسی کشاورزی مهندسی عمران مهندسی سیستم های کامپیوتری مهندسی برق و الکترونیک مهندسی محیط زیست مدیریت زیرساخت مهندسی مکانیک

مجوز رسمی حرفه ای

[-]
استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
July 2019
Full-time
Part-time
3 - 6 
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

آیا می خواهید برنامه های تلویزیونی / رادیویی ایجاد کنید، انیمیشن ایجاد کنید، مستند تولید کنید و یا درک نکات و ترفندهای تولید ویدیو و صدا را ببینید؟ لیسانس ارتباطات و رسان ... [+]

ایجاد رسانه های قانونی

آیا می خواهید برنامه های تلویزیونی / رادیویی ایجاد کنید، انیمیشن ایجاد کنید، مستند تولید کنید و یا درک نکات و ترفندهای تولید ویدیو و صدا را ببینید؟ لیسانس ارتباطات و رسانه (تلویزیون و رادیو) USQ یک محیط عملی برای دانش آموزانی است که علاقمند به استفاده حرفه ای از تکنولوژی های پخش رسانه ای هستند.

شما به استودیوی های رادیویی و تلویزیونی دسترسی به راه دور USQ دسترسی خواهید داشت. شما همچنین از طریق ارتباطات صنعتی قوی USQ با بعضی از سازمانهای رسانه ای شناخته شده کوئینزلند تجربه عملی ارزشمندی خواهید داشت.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

با پیشرفت های مداوم در فن آوری، سرعت اینترنت و رسانه های اجتماعی، حرفه ای ها با چالش گرفتن، ذخیره، انتقال و سازماندهی مقادیر زیادی از داده ها مواجه هستند. لیسانس اطلاعات ... [+]

یاد بگیرید برای گرفتن و تبدیل داده های بزرگ

با پیشرفت های مداوم در فن آوری، سرعت اینترنت و رسانه های اجتماعی، حرفه ای ها با چالش گرفتن، ذخیره، انتقال و سازماندهی مقادیر زیادی از داده ها مواجه هستند. لیسانس اطلاعات و فناوری USQ (Data Analytics) شما را با مهارت های متقابل انضباطی به منظور جمع آوری، پردازش و تفسیر حجم زیادی داده ها و انتقال اطلاعات ارزشمند به مخاطبان مورد نظر تجهیز خواهد کرد.

شما محاسبات، آمار، داده کاوی، سیستم های اطلاعاتی، مدیریت داده ها، مرتب سازی و ارائه، و نیز حل مسئله، مدیریت پروژه، کار گروهی، ارتباطات و اخلاق را بررسی خواهید کرد.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

آیا شما خلاق، خود انگیزه، مانند کار در یک تیم، سازمان یافته اما انعطاف پذیر، و بیشتر از همه علاقه مند به چگونه مردم فکر می کنند و عمل می کنند؟ سپس لیسانس کسب و کار و بازر ... [+]

ارزش را به مشتریان و سازمان ها تحویل دهید

آیا شما خلاق، خود انگیزه، مانند کار در یک تیم، سازمان یافته اما انعطاف پذیر، و بیشتر از همه علاقه مند به چگونه مردم فکر می کنند و عمل می کنند؟ سپس لیسانس کسب و کار و بازرگانی (بازاریابی) USQ ممکن است درجه ای برای شما باشد. بازاریابی شامل مراحل انجام شده جهت قرار دادن محصول یا خدمات خود در دست مشتریان بالقوه می شود. به همین ترتیب، می تواند انرژی و منابع یک سازمان را به بهترین پتانسیل خود برای به دست آوردن حداکثر سود در بازار متمرکز کند.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

اگر شما به دنبال حرفه ای در قانون هستید، لیسانس حقوق 3 ساله USQ شما به زودی به شما خواهد رسید. مجوز رسمی هیئت های پذیرش حقوقی به عنوان یک مدرک تحصیلی برای پذیرش به عنوان ... [+]

زودتر کار خود را در قانون آغاز کنید

اگر شما به دنبال حرفه ای در قانون هستید، لیسانس حقوق 3 ساله USQ شما به زودی به شما خواهد رسید. مجوز رسمی هیئت های پذیرش حقوقی به عنوان یک مدرک تحصیلی برای پذیرش به عنوان یک وکیل در کوئینزلند، لیسانس حقوق USQ یکی از تنها چند درجه است که می تواند در 3 سال تکمیل شود.

مطالعات شما شما را به عنوان وکیل یا دادگستری در کوئینزلند یا متخصص قانونی دیگری در استرالیا آماده خواهد کرد، اما یک مدرک قانونی نیز شما را برای بسیاری از حرفه های دیگر در کسب و کار، تجارت و دولت آماده می کند.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

آیا علاقه مند به تحصیل در دوران کودکی هستید؟ لیسانس دوران کودکی USQ شما ویژگی های مورد نیاز در آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان در دوران کودکی را به شما می دهد. با تاکید ... [+]

یادگیری کودک محور

آیا علاقه مند به تحصیل در دوران کودکی هستید؟ لیسانس دوران کودکی USQ شما ویژگی های مورد نیاز در آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان در دوران کودکی را به شما می دهد. با تاکید بر دانش، مهارت ها، شیوه ها و ارزش های ذاتی در درک معاصر بهترین روش آموزش در اوایل دوران کودکی، شما می توانید با کودکان و خانواده ها در مجموعه ای از محیط های یادگیری زودرس کار کنید.

با USQ، شما فرصتی برای مطالعه در اوایل دوران کودکی خود را آنلاین، در پردیس، و یا ترکیبی از هر دو.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

آیا می خواهید به عنوان یک روانشناس کار کنید؟ شما جای درست آمده اید. لیسانس روانشناسی USQ (Honors) به طور خاص برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به تمرینکنندگان هستند، به طور ... [+]

نمونه کارها حرفه ای را توسعه دهید

آیا می خواهید به عنوان یک روانشناس کار کنید؟ شما جای درست آمده اید. لیسانس روانشناسی USQ (Honors) به طور خاص برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به تمرینکنندگان هستند، به طور خاص طراحی شده است. به همین ترتیب این برنامه بر روی توسعه مهارت های تحقیق و حرفه ای، از جمله درک عمیق اصول اخلاقی که عمل روانشناختی را به اطلاع عموم می گذارد، تأکید فراوانی می کند. در هر ترم اول از اول خود در USQ شما در پروژه های تحقیقاتی و فعالیت هایی که مهارت های روانشناختی روانشناختی را تقویت می کنند، درگیر خواهید شد.... [-]

استرالیا Springfield
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

اگر شما می دانید که می خواهید حرفه ای در IT باشد، اما نمی خواهید تمرکز خود را خیلی زود محدود کنید، توسعه سیستم های اطلاعاتی سیستم ایده آل است. شما طیف گسترده ای از مهارت ... [+]

پیوستن به بخش هیجان انگیز و پویا

ما در یک جهان به طور فزاینده ای وابسته داریم که در آن چالش های جدید هر روز ارائه می شود. دنیای ما نیاز به افراد با مهارت دارد تا توانایی فن آوری های موجود را بفهمد، از فرصت هایی که از فناوری های جدید استفاده می کنند بهره می برد و برای کمک به شرکت ها و سازمان ها از طریق این پیچ و خم حرکت می کند.

بخش اطلاعات و ارتباطات به عنوان کمبود قابل توجهی از متخصصان آموزش دیده شناخته شده است، انتظار می رود که این کمبود در آینده ادامه یابد. اکنون زمان آن است که اولین گام را به یک حرفه ای تبدیل کنیم که پویا، جهانی و تقاضا باشد.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

شبکه و امنیت عمده شما را با مهارت های پیشرفته در طراحی، مدیریت، امنیت و سیستم های توسعه و مدیریت دولت تجهیز خواهد کرد. شما با حل مسئله در شبکه های رایانه ای، VoIP، کنفران ... [+]

پیوستن به بخش هیجان انگیز و پویا

ما در یک جهان به طور فزاینده ای وابسته داریم که در آن چالش های جدید هر روز ارائه می شود. دنیای ما نیاز به افراد با مهارت دارد تا توانایی فن آوری های موجود را بفهمد، از فرصت هایی که از فناوری های جدید استفاده می کنند بهره می برد و برای کمک به شرکت ها و سازمان ها از طریق این پیچ و خم حرکت می کند.

بخش اطلاعات و ارتباطات به عنوان کمبود قابل توجهی از متخصصان آموزش دیده شناخته شده است، انتظار می رود که این کمبود در آینده ادامه یابد. اکنون زمان آن است که اولین گام را به یک حرفه ای تبدیل کنیم که پویا، جهانی و تقاضا باشد.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

عمده علوم رایانه کاربردی ما در مورد دادن مهارتهای شما برای حل مشکلات مربوط به کامپیوتر است. با پیشرفت های سریع در فن آوری و برنامه های کاربردی جدید که به طور مداوم در حال ... [+]

پیوستن به بخش هیجان انگیز و پویا

ما در یک جهان به طور فزاینده ای وابسته داریم که در آن چالش های جدید هر روز ارائه می شود. دنیای ما نیاز به افراد با مهارت دارد تا توانایی فن آوری های موجود را بفهمد، از فرصت هایی که از فناوری های جدید استفاده می کنند بهره می برد و برای کمک به شرکت ها و سازمان ها از طریق این پیچ و خم حرکت می کند.

بخش اطلاعات و ارتباطات به عنوان کمبود قابل توجهی از متخصصان آموزش دیده شناخته شده است، انتظار می رود که این کمبود در آینده ادامه یابد. اکنون زمان آن است که اولین گام را به یک حرفه ای تبدیل کنیم که پویا، جهانی و تقاضا باشد.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

لیسانس فناوری اطلاعات (مديريت فناوری اطلاعات) USQ، مدرک حرفه ای است و به شما آموزش می دهد تا مهارت و دانش شما را در ICT کار کند - بخش ای به ارزش 4.6٪ از تولید ناخالص داخل ... [+]

پیوستن به بخش هیجان انگیز و پویا

لیسانس فناوری اطلاعات (مديريت فناوری اطلاعات) USQ، مدرک حرفه ای است و به شما آموزش می دهد تا مهارت و دانش شما را در ICT کار کند - بخش ای به ارزش 4.6٪ از تولید ناخالص داخلی استرالیا. شما تخصص خود را در سال اول خود شروع خواهید کرد و فرصت های فراوانی برای یادگیری خود را از طریق یک تجربه یادگیری مبتنی بر صنعت یا پروژه در اختیار دارید. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که یکی از دومین دوره های تخصصی کسب و کار، تجارت و دوره های علمی برای شکل دادن به حرفه ای که می خواهید و موقعیت خود را تقویت کنید.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

با مدرک لیسانس مهندسی (عمران) USQ، قدم بعدی را برای آینده آماده کنید. با فرصتی برای تحصیل در خارج و یا در محوطه دانشگاه، لیسانس علوم مهندسی شما انعطاف پذیری را برای انطبا ... [+]

آینده خود را بساز

با مدرک لیسانس مهندسی (عمران) USQ، قدم بعدی را برای آینده آماده کنید. با فرصتی برای تحصیل در خارج و یا در محوطه دانشگاه، لیسانس علوم مهندسی شما انعطاف پذیری را برای انطباق مطالعات خود با زندگی خود به شما می دهد. دستاوردهای خود را با دوره های عملی، با تجهیزات حرفه ای کار کنید و مهارت های بسیار مورد نیاز برای نیروی کار را یاد بگیرید.

با تمام اشکال زیربنایی مهندسی ما را از طریق جاده ها، ساختمان ها، پل ها، سدها و خطوط لوله حمل می کنیم؛ واضح است که مهندسان عمران در جامعه نقش مهمی ایفا می کنند. یادگیری اصول طراحی، برنامه ریزی و ساختن پروژه های زیربنایی عمده و توسعه دانش و مهارت هایی که به شما در دستیابی به موفقیت کمک می کند.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

بخشی از نسل جدید مهندسان برق باشید و تجربه را برای کار در گستره وسیعی از صنایع مهم به دست آورید. تحصیل در حالی که شما کار می کنید، یا از طریق آموزش از راه دور و یا در محو ... [+]

کار در گستره وسیعی از صنایع

بخشی از نسل جدید مهندسان برق باشید و تجربه را برای کار در گستره وسیعی از صنایع مهم به دست آورید. تحصیل در حالی که شما کار می کنید، یا از طریق آموزش از راه دور و یا در محوطه دانشگاه، به شما انعطاف پذیری برای تطبیق مطالعه خود را به زندگی خود.

چرا قدرت؟

در خط مقدم تولید، انتقال و بهره برداری پایدار برق و آماده شدن برای آینده قدرت در استرالیا باشید. با توجه به محتوای دوره فعلی، شما آماده هستیم که با چالش های مهندسی برق مدرن روبرو شویم. برنامه تحصیلی شما اجازه می دهد تا در نیروگاه ها کار کنید و از استفاده از تجهیزات متخصص برای اعمال دانش عملی خود در صنعت استفاده کنید.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

شور و شوق خود را برای تئاتر با کارشناسی هنرهای خلاقانه (افتخارات) (تئاتر) گسترش دهید. در طول این دوره، شما انتخاب خود را از عملکرد تئاتر، تئوری و مدیریت مرحله در استرالیا ... [+]

استاد انتخاب خود را از سبک عملکرد

شور و شوق خود را برای تئاتر با کارشناسی هنرهای خلاقانه (افتخارات) (تئاتر) گسترش دهید. در طول این دوره، شما انتخاب خود را از عملکرد تئاتر، تئوری و مدیریت مرحله در استرالیا دومین قدیمی ترین موسسه آموزشی بازیگر است در حالی که توسط کارکنان متخصص ما پشتیبانی می کنند.

این درجه به شما فرصتی میدهد تا یک ترکیب مساوی از تمرین استودیو و نظریه یادگیری را به شما آموزش دهد، به شما این امکان را می دهد که مطالب عملکرد خود را ایجاد کنید و مهارت های لازم برای حفظ کار در تئاتر را بدست آورید. شما همچنین درک پیشرفته ای از طبیعت و تاثیر نمایش و تئاتر در جامعه بشری خواهید کرد.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

علاقه خود را برای هنرهای خلاقانه افزایش دهید و توانایی های موسیقی خود را از طریق کارشناسی هنرهای خلاقیت (افتخارات) (موسیقی) افزایش دهید. این درجه به شما کمک خواهد کرد تا ... [+]

مهارت های عملی و نظری دیگر

علاقه خود را برای هنرهای خلاقانه افزایش دهید و توانایی های موسیقی خود را از طریق کارشناسی هنرهای خلاقیت (افتخارات) (موسیقی) افزایش دهید. این درجه به شما کمک خواهد کرد تا مهارت های عملی و نظری خود را در موسیقی گسترش دهید. در طول تحصیلات خود، مهارت های تحقیق مستقل را کسب خواهید کرد، یاد بگیرید که تئوری را اعمال کنید، و مهارت های علمی را توسعه دهید. این درجه همچنین به شما فرصتی برای نشان دادن دانش خود را از طریق پایان نامه که تحت نظارت در منطقه مورد علاقه خود بنویسید.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

پیشرفت درک خود را از نظریه های هنر بصری و تمرین با لیسانس هنرهای خلاقیت (افتخارات) (هنرهای تجسمی). این درجه به شما این امکان را می دهد که به طور انتقادی از طیف وسیعی از م ... [+]

پیشرفت حرفه ای خود را

پیشرفت درک خود را از نظریه های هنر بصری و تمرین با لیسانس هنرهای خلاقیت (افتخارات) (هنرهای تجسمی). این درجه به شما این امکان را می دهد که به طور انتقادی از طیف وسیعی از مسائل تاریخی و معاصر و بررسی تاثیر آنها در هنر و جامعه بپردازید. شما همچنین می توانید برای تکمیل پایان نامه تحت نظارت در منطقه مورد علاقه خود داشته باشید.

نتایج شغلی

این درجه مهارت های خود را بیشتر خواهد کرد و به شما لبه هایی را می دهد که شما باید به عنوان یک هنرمند تمرین کننده، معلم مدرسه راهنمایی (با مطالعه بیشتر)، منتقد هنری، کتابدار، مربی یا در زمینه های مدیریت هنر، استودیو و مدیریت گالری، جامعه هنر و هنر تحقیقات.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

با کسب مدرک لیسانس بازرگانی و بازرگانی USQ که در امور مالی تخصص دارد، شما در مورد امور مالی کسب و کار، یعنی مدیریت پول و سرمایه گذاری یاد خواهید گرفت. شما اصول محیط های م ... [+]

کنترل امور مالی کسب و کار را کنترل کنید

با کسب مدرک لیسانس بازرگانی و بازرگانی USQ که در امور مالی تخصص دارد، شما در مورد امور مالی کسب و کار، یعنی مدیریت پول و سرمایه گذاری یاد خواهید گرفت. شما اصول محیط های مالی و تکنیک های تحلیلی مدرن را پوشش می دهید و مطالعات خود را در زمینه های مختلف طیف مالی انجام می دهید، یادگیری سرمایه گذاری و امور مالی کسب و کار، بورس سهام، مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت مالی بین المللی و اقتصاد مالی.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

تحصیل در اقتصاد تجاری به عنوان مهمترین مدرک لیسانس کسب و کار و بازرگانی ایالات متحده آمریکا، شما را در درک اینکه چگونه کسب و کار مردم، سرمایه و منابع را مدیریت می کند، و ... [+]

خود را برای حرفه ای آماده کنید

تحصیل در اقتصاد تجاری به عنوان مهمترین مدرک لیسانس کسب و کار و بازرگانی ایالات متحده آمریکا، شما را در درک اینکه چگونه کسب و کار مردم، سرمایه و منابع را مدیریت می کند، و نیز مقابله با نیروهای خارجی مانند رقابت و سیاست های دولتی به منظور دستیابی به اهداف شرکت هدایت می کند. اقتصاددانان کسب و کار تحقیقات، جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها، نظارت بر روندهای اقتصادی، توسعه پیش بینی ها را انجام می دهند و می توانند نقش مهمی در مشاوره مدیریت ارشد در تصمیم گیری های استراتژیک ایفا کنند.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

شرکت هایی که کسب و کار را در یک محیط کار فزاینده ای جهانی کار می کنند نیازمند کارکنانی هستند که درک چگونگی مقابله با چالش های پیش روی آنها را دارند. با کارشناسی کارشناسی ... [+]

آماده شدن برای حرفه ای در کسب و کار

شرکت هایی که کسب و کار را در یک محیط کار فزاینده ای جهانی کار می کنند نیازمند کارکنانی هستند که درک چگونگی مقابله با چالش های پیش روی آنها را دارند. با کارشناسی کارشناسی تجارت و بازرگانی آمریکا (USQ) شما را برای این نقش آماده می کند با یک ترکیب منحصر به فرد از دوره های روابط تجاری و بین المللی همراه با فرصتی برای یادگیری زبان (اندونزیایی، ماندارین یا آلمانی) به عنوان دومین رشته، یا از یک طیف گسترده ای از زمینه های تجارت و تجارت.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

کسب و کار پایدار به لحاظ موضوعی بسیار مهم است، و منجر به تولید عظیمی از منافع سیاسی و اجتماعی می شود. با کسب مدرک لیسانس بازرگانی و بازرگانی آمریکا (Business Sustainabili ... [+]

مهارت ها را برای هدایت کسب و کار به آینده یاد بگیرید

کسب و کار پایدار به لحاظ موضوعی بسیار مهم است، و منجر به تولید عظیمی از منافع سیاسی و اجتماعی می شود. با کسب مدرک لیسانس بازرگانی و بازرگانی آمریکا (Business Sustainability) شما تمرکز خود را بر عملیات تجاری و همچنین درک علمی که نیاز به اقدامات پایدار و دانش را برای یافتن راه حل های موثر و عملی برای مسائلی که با کسب و کار مواجه می شوند، درک می کنید. مناطق تحت پوشش شامل مطالعات محیط زیست، تنوع زیستی، حفاظت از محیط زیست، اقتصاد پایدار، کسب و کار پایدار و حسابداری و مالی پایدار است.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

لیسانس بازرگانی و بازرگانی USQ در مقطع کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد طراحی شده است تا شما را با مهارت و دانش برای حرفه ای به عنوان حسابدار تجهیز کند. ... [+]

خود را برای حرفه ای آماده کنید

لیسانس بازرگانی و بازرگانی USQ در مقطع کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد طراحی شده است تا شما را با مهارت و دانش برای حرفه ای به عنوان حسابدار تجهیز کند.

حسابداری جزء حیاتی هر شرکت یا سازمان است. حسابداری به عنوان یک حرفه، تغییرات عمده ای در دهه های اخیر، از یک فوریت مالی کاملا متشکل از پاسخگویی اقتصادی به یک نقش پیچیده در سازمان های تجاری و مدیریت داشته است. حرفه حسابداری نیز گسترش یافته است تا زمینه هایی مانند سیستم های اطلاعاتی، ورشکستگی و تحقیقات قانونی را شامل شود.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

با کارشناسی کارآموزی و بازرگانی USQ، یک متخصص برجسته کار در استراتژی ها و شیوه های هدایت و مشارکت با کارکنان می شود تا افرادی که برای کسب و کار کار می کنند، انگیزه ای برا ... [+]

تبدیل شدن به یک متخصص برجسته در محل کار

با کارشناسی کارآموزی و بازرگانی USQ، یک متخصص برجسته کار در استراتژی ها و شیوه های هدایت و مشارکت با کارکنان می شود تا افرادی که برای کسب و کار کار می کنند، انگیزه ای برای ارائه یک منبع مزیت رقابتی برای کسب و کار.

این امر به طور فزایندهای چالش برانگیز است، زیرا محل های کاری متنوع تر می شوند و تاکید بیشتری بر تعادل کار و زندگی برای استخدام، حفظ و توسعه استعدادهای برتر دارند. مطالعات شما دوره هایی نظیر رفتار سازمانی و مدیریت، مدیریت استعداد، طراحی نیروی کار، کاهش خطر، سلامت کار و ایمنی، روابط محل کار، افزایش کارایی کارکنان، یادگیری سازمانی، مدیریت منابع انسانی استراتژیک، مدیریت دانش و تغییرات سازمانی است.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BA)

University of Southern Queensland (USQ)

باستان شناسان به ما فرصتی می دهند تا ببینند که چگونه مردم در گذشته زندگی می کردند و چگونه با یکدیگر و محیط زیست تعامل داشتند. مطالعات آثار مادی گذشته نیز به مردم کمک می ک ... [+]

یک پنجره را به گذشته باز کنید

باستان شناسان به ما فرصتی می دهند تا ببینند که چگونه مردم در گذشته زندگی می کردند و چگونه با یکدیگر و محیط زیست تعامل داشتند. مطالعات آثار مادی گذشته نیز به مردم کمک می کند تصمیمات مهم در مورد اموال، منابع و میراث فرهنگی در این روز به دست آید.

در داخل کارشناسی هنر (باستان شناسی) شما از بعضی از باستان شناسان مورد احترام استرالیا، با فرصت هایی برای دستیابی به آموزش های عملی باستان شناسی، از جمله روش های میدانی و تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی، یاد خواهید گرفت.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

جالب و همیشه در حال تغییر است، اوضاع سیاسی جهانی ترکیبی از روابط بین ملت ها، نظام های سیاسی و ایدئولوژی ها، اقتصاد، رژیم های امنیتی، چارچوب های سیاست و ساختارهای نهادی اس ... [+]

درک شرایط آب و هوایی جهانی

جالب و همیشه در حال تغییر است، اوضاع سیاسی جهانی ترکیبی از روابط بین ملت ها، نظام های سیاسی و ایدئولوژی ها، اقتصاد، رژیم های امنیتی، چارچوب های سیاست و ساختارهای نهادی است.

لیسانس هنر (روابط بین الملل) فرصتی برای یادگیری نحوه تعامل کشورها و مناطق در سطح جهانی و کشف مسائل مربوط به این روابط می دهد. شما همچنین درک درستی از امور داخلی و بین المللی استرالیا خواهید داشت.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
University of Southern Queensland (USQ)

چرا روابط عمومی با ما روبرو می شوند؟ تمرینکنندگان روابط عمومی صدای سازمانها و شرکتها هستند. آنها ارتباط بین رسانه ها، مشتریان، تامین کنندگان، جامعه، دولت، صنعت، کارکنان و ... [+]

صدای

چرا روابط عمومی با ما روبرو می شوند؟ تمرینکنندگان روابط عمومی صدای سازمانها و شرکتها هستند. آنها ارتباط بین رسانه ها، مشتریان، تامین کنندگان، جامعه، دولت، صنعت، کارکنان و گروه های دیگر که با سازمان هایی که برای آنها کار می کنند، تعامل دارند.

لیسانس هنر ما (روابط عمومی) درجه مهارت های صنعتی شما را به شما آموزش می دهد، چگونه به ایجاد کمپین های آگاهی عمومی و بهبود روابط سازمان، روابط عمومی و رسانه ها کمک می کنید.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

کاوش در جهان روزنامه نگاری با لیسانس هنر (مطالعات روزنامه نگاری). در طول این بزرگ شما در مورد تاریخ و توسعه مطبوعات آزاد از سخنرانان با ده ها تجربه روزنامه نگاری یاد بگیر ... [+]

تاریخچه روزنامه نگاری را کشف کنید

کاوش در جهان روزنامه نگاری با لیسانس هنر (مطالعات روزنامه نگاری). در طول این بزرگ شما در مورد تاریخ و توسعه مطبوعات آزاد از سخنرانان با ده ها تجربه روزنامه نگاری یاد بگیرند. شما به شیوه های موسسات خبری در دنیای مدرن مطالعه می کنید و درک نظریات و اصولی که آنها را مدیریت می کنند.

دانشجویان کارشناسی ارشد که مایل به صنعت روزنامه نگاری می شوند، باید روزنامه نگاری را تحت پوشش قرار دهند.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

آیا می خواهید یک نویسنده حرفه ای شوید؟ از طریق کارشناسی هنر (نوشتن خلاق و انتقادی) شما می توانید توانایی خود را برای نوشتن کارهای جذاب برای مخاطبان و بازار های مختلف را ت ... [+]

تبدیل به نویسنده ای که دوست داری بخواند

آیا می خواهید یک نویسنده حرفه ای شوید؟ از طریق کارشناسی هنر (نوشتن خلاق و انتقادی) شما می توانید توانایی خود را برای نوشتن کارهای جذاب برای مخاطبان و بازار های مختلف را توسعه داده و بهبود دهید. یاد بگیرید که خلاقانه عمل کنید و انتقاد کنید در مورد نوشتن و ایجاد روایت های حرفه ای و حرفه ای در داستان و غیر داستانی. شما با اشکال مختلف، ژانرها و سبک های نوشتن، تجربه خواهید کرد و یاد می گیرید چگونه کار خود را به یک استاندارد قابل انتشار بفهمید، نوشتن، ویرایش و اصلاح کنید.... [-]

استرالیا Toowoomba Springfield Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Springfield
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

University of Southern Queensland (USQ)

اگر شما مایل به مطالعه محاسبات و علوم هستید، این درجه برای شماست. لیسانس علوم (Computing) مهارت ها و دانش خود را در چندین زمینه کلیدی محاسبات، از جمله توسعه نرم افزار و س ... [+]

این برنامه در حال حاضر مجددا مورد تأیید قرار گرفته و به عنوان یک نتیجه احتمالا تحت تاثیر برخی تغییرات است.

پویا، جهانی و تقاضا

اگر شما مایل به مطالعه محاسبات و علوم هستید، این درجه برای شماست. لیسانس علوم (Computing) مهارت ها و دانش خود را در چندین زمینه کلیدی محاسبات، از جمله توسعه نرم افزار و سیستم های کامپیوتری، توسعه می دهد. شما می توانید مهارت های محاسبات خود را با دیگر مطالعات علمی ترکیب کنید. اگر بخواهید معلم علوم ثانوی و محاسبات شوید، یک مسیر عالی مطالعه است.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

لیسانس علوم (افتخارات) به شما این امکان را می دهد تا دانش و مهارت های خود را در منطقه خاص رشته ای که به منافع شما علاقه مند است، گسترش دهید. با تکیه بر مطالعات کارشناسی خ ... [+]

تخصص خود را در مقطع کارشناسی گسترش دهید

لیسانس علوم (افتخارات) به شما این امکان را می دهد تا دانش و مهارت های خود را در منطقه خاص رشته ای که به منافع شما علاقه مند است، گسترش دهید. با تکیه بر مطالعات کارشناسی خود در شیمی، شما فرصتی برای افزایش دانش خود را از طریق تحقیق خواهید داشت. شما یک پروژه تحقیقاتی تحت نظارت یک عضو کارمند با تخصص مناسب انجام و گزارش دهید.

برنامه افتخار به شما از استانداردهای حرفه ای مورد نیاز دانشمند تمرینی و چالش های اخلاقی ارائه شده توسط علم و فناوری مدرن قدردانی می کند. شما همچنین در تیم های تحقیقاتی مشارکت می کنید، به روش های پیشرفته تجربی و ادبیات تحقیقاتی معرفی می شود و فرصت هایی برای برقراری ارتباط با جامعه علمی گسترده در منطقه محلی، جاهای دیگر استرالیا و خارج از کشور دارید.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

آیا می خواهید نقش برجسته ای را در علم، آموزش، صنعت و جامعه بازی کنید؟ ترکیب ریاضی و منطق یک رویکرد علمی با ویژگی های یک منطقه حرفه ای، لیسانس علوم (ریاضیات) برای کسانی که ... [+]

ترکیب سختی و منطق

آیا می خواهید نقش برجسته ای را در علم، آموزش، صنعت و جامعه بازی کنید؟ ترکیب ریاضی و منطق یک رویکرد علمی با ویژگی های یک منطقه حرفه ای، لیسانس علوم (ریاضیات) برای کسانی که علاقه مند به پیدا کردن الگوهای در اعداد، فضا و انتزاع هستند طراحی شده است. ارائه دوره های آموزشی در جبر و حسابداری، محاسبات عددی با کارایی بالا و ریاضیات پایه، درجه نوآورانه با استفاده از فن آوری های آنلاین برای بهبود تجربه یادگیری.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

با زیست شناسی عمده در لیسانس علوم، شما دانش گسترده ای را در زیست شناسی، شیمی و ارتباطات، و همچنین گزینه ای از دانش دقیق تر در رشته هایی از قبیل بیوشیمی، ژنتیک، میکروب شنا ... [+]

به دست آوردن درک جامع از علم

با زیست شناسی عمده در لیسانس علوم، شما دانش گسترده ای را در زیست شناسی، شیمی و ارتباطات، و همچنین گزینه ای از دانش دقیق تر در رشته هایی از قبیل بیوشیمی، ژنتیک، میکروب شناسی و فیزیولوژی می شود. این درجه به شما یک زمینه قوی برای طیف وسیعی از حرفه های مرتبط با علم یا تحصیلات تخصصی تر در زمینه تحصیلات تکمیلی می دهد.

نتایج شغلی

به عنوان یک فارغ التحصیل فرصت های حرفه ای خود را شامل کارشناس فنی (آزمایشگاه)، دانشمند کشاورزی، نماینده فنی / فروش در صنایع دارویی، پزشکی و بیوتکنولوژی، زیست شناسان مولکولی، میکروبیولوژیست ها (دانشگاه ها، دفاع، CSIRO، DPI، صنعت، دولت و سلامت). پس از مطالعه بیشتر، شما می توانید تبدیل به یک بیوتکنولوژی، متخصص تغذیه، دانشمند تحقیقاتی، معلم علوم ثانوی یا متخصص پزشکی شوید. فرصت های شغلی نیز در کارهای آزمایشگاهی در زمینه های کشاورزی، غذایی، بهداشتی، پزشکی، دامپزشکی، آموزشی و صنعتی، پرورش گیاه، روزنامه نگاری علمی وجود دارد.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

آیا شما رویاهای رشد انگور خود و یا تولید شراب در بورگوندی، مارگرت رود یا کمربند گرانیت دارید؟ آیا می خواهید بخش مهمی از صنعت هیجان انگیز و در حال رشد باشد؟ رویای بیشتر نی ... [+]

چرخش، لگد زدن، سوار کردن، تف کردن و مطالعه

آیا شما رویاهای رشد انگور خود و یا تولید شراب در بورگوندی، مارگرت رود یا کمربند گرانیت دارید؟ آیا می خواهید بخش مهمی از صنعت هیجان انگیز و در حال رشد باشد؟ رویای بیشتر نیست لیسانس علمی USQ (Science of Wine) تنها درجه ای از نوع آن در شمال استرالیا است و ناامید نخواهد شد.

با استفاده از تاسیسات آموزش و پرورش 8.5 ملیون دالری هدفمند، کالج کوئینزلند گردشگری شراب، این درجه را در آموزشگاه های تجاری در تاکستان های تجاری، کارخانه های شراب سازی، آزمایشگاه کارخانه شراب سازی و تجزیه و تحلیل حسی در ارتباط با نمایشگاه های منطقه ای شراب ارائه می دهد. چه کسی می تواند در برابر یک مدرسه مسکونی در قلب یکی از منطقه های شراب استرالیایی رو به رشد مقاومت کند؟ بسیار کاربردی و تحلیلی، البته مناسب برای دانش آموزان دانش آموز، دانشجویان بین المللی، تولید کنندگان و کسانی است که به دنبال تغییر حرفه ای هستند.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

شما در مورد شیمی و تجزیه و تحلیل مواد غذایی، پردازش مواد غذایی و توسعه محصول و همچنین ایمنی مواد غذایی یاد خواهید گرفت. شما همچنین درک اثرات اجزای مواد غذایی بر تغذیه و س ... [+]

شور و شوق خود را برای مواد غذایی و علم

صنایع غذایی ارزش افزوده را به قدرت عالی کشور در زمینه کشاورزی و به طور فزاینده ای صادرات را به بازارهای جهانی تحویل می دهد. شما می توانید بخشی از بزرگترین صنایع تولیدی استرالیا را با تحصیل در مقطع کارشناسی علوم (علوم غذایی) USQ و کشف علم در کنار توسعه محصولات غذایی جدید.

شما در مورد شیمی و تجزیه و تحلیل مواد غذایی، پردازش مواد غذایی و توسعه محصول و همچنین ایمنی مواد غذایی یاد خواهید گرفت. شما همچنین درک اثرات اجزای مواد غذایی بر تغذیه و سلامت انسان را خواهید آموخت.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southern Queensland (USQ)

آیا می خواهید برای تحصیل در یک رشته علمی از راه دور یا در محوطه دانشگاه به موقعیت خود را برای حرفه ای هیجان انگیز در حرفه های در حال ظهور "سبز"؟ با تمرکز بر اقليمشناسی، ا ... [+]

درجه پایینی انعطاف پذیر "سبز"

آیا می خواهید برای تحصیل در یک رشته علمی از راه دور یا در محوطه دانشگاه به موقعیت خود را برای حرفه ای هیجان انگیز در حرفه های در حال ظهور "سبز"؟ با تمرکز بر اقليمشناسی، اکولوژي و حفاظت، کارشناسی علوم (محيط زيست و پايدار) برای آن دسته از شما که خواهان کشف علم زيست محيطي، حفاظت از تنوع زيستی و جنبه های عملی تغيير و تعديل تغييرات اقلیمی و مديريت منابع طبيعی برای بيشتر آینده ی پایدار آیا می خواهید بیشتر در مورد مسائل مهم زیست محیطی و پیامدهای اجتماعی، سیاسی و محیطی تاثیرات انسانی در جهان را درک کنید؟ ما منتظر به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه با شما هستیم.... [-]

استرالیا Toowoomba Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => استرالیا
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toowoomba
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
February 2019
Full-time
Part-time
Online
Campus

اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, استرالیا
Website
Phone
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, استرالیا
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, استرالیا
Address
Australia Online, استرالیا
Phone
undefined